Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještě že všichni nemusíme nosit stejný hodinky:) Mě se strašně líbí v tý záplavě hodinek všichni chceme vypadat jako Submariner je to hezký osvěžení, co i na něco navazuje a v tý modro krémový variantě je budu chtít zkusit. Mimochodem maj luxusni výšku a krásný tvar a plochy pouzdra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si nechal trochu odstup abych to posoudil a okomentoval s chladnou hlavou. No, a musím se přiznat, že se mi ty nové superoceany líbí. Až ujetě moc líbí. Trochu mě dráždí ta minutová lopata (jako sekundovka by asi byla lepší, podobně jako u historické předlohy) a deal-breaker je samozřejmě retail cenovka, ale jinak jsem z nich skoro až nadšený 🙂 A ani ty křídla mi tam tak moc nechybí.

Vzpomínám, že když se objevila ta předchozí generace, kterou dnes spousta lidí chválí, tak si tady z ní někdo utahoval, že to je jako homage orientů (do dneška s tím musím částečně souhlasit). Ale své fanoušky si našla. Což taky chápu.

Tak jen doufám, že se tady na fóru brzy nějaký kus té nové generace taky objeví.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Tichus napsal:

Ja jsem si az tak po tydnu vsiml, ze nemaji datum... Jsem tak nejak predpokladal, ze tam je, tak me ani nenapadlo se tim zabyvat :) Pro me teda minus, nekde na sestce byt nenapadne mohlo...

No ty kokos, máš recht. Na to chybějící datum jsem přes všechnu tu nádheru zapomněl. Shit. No tak nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje pocity byly nejdřív super, pak dobrý a nakonec když jsem je zkusil, tak spíš zklamání. Mám rád exoty, ale v tomhle se u Breitlingu hodně odvázali. Dát takovou minutovku na jednu ze stěžejních a nejprodávanějších řad chce určitě odvahu, ale naživo to pro mě moc nefunguje. Je to celý takový moc blejskavý. Velký plus spona na tahu a lg2lug, velký mínus guma- je tuhá a oproti klasický jejich gumě dost nenositelná. Když měl člověk obě generace vedle sebe, tak za mě jednoznačně vítězí ta předchozí po téměř všech stránkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 57 minutami, AndyAaron napsal:

Sel jsem kolem, tak jsem zkusil na ruku kladivouny. Nejsem Brajtlingen positive, ale tohle se mi vazne moc libi. Ve veselejsi barve super hodinky na leto.

V nejake diskuzi nekdo nadaval na gumu, ze je hrozne nepohodlna. Mas z ni nejake dojmy? Protoze treba u Endurance to fakt neni nic moc pohodlneho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S gumou tezko soudit, nemel jsem ji uplne zapnutou. Navic tohle byly myslim 44mm a ja bych uzivil kapku mensi verzi 42mm verzi. Jinak na ohmat mi prisla trosku tuzsi nez treba nove gumy, co dava Seiko, ale jinak moc nemam srovnat s cim jinym. Myslim si, ze kdyz se vytvaruje na ruku, tak pak aspon bude dobre sedet. Guma by pro me deal breaker nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, AndyAaron napsal:

S gumou tezko soudit, nemel jsem ji uplne zapnutou. Navic tohle byly myslim 44mm a ja bych uzivil kapku mensi verzi 42mm verzi. Jinak na ohmat mi prisla trosku tuzsi nez treba nove gumy, co dava Seiko, ale jinak moc nemam srovnat s cim jinym. Myslim si, ze kdyz se vytvaruje na ruku, tak pak aspon bude dobre sedet. Guma by pro me deal breaker nebyl.

Jo, tohle jsem si taky vzdycky rikal. Muzu ti na den pujcit ty Endurance a uvidis, jak muze byt guma nepohodlna :) On uz o tom psal JoyStick nebo kdo, ze jsou dost nepoddajne. Je mazec, jak udelaji lehoucke a nizke => pohodlne hodinky a hodi na ne asi nejnepohodlnejsi gumu, co jsem mel kdy na ruce. U nich uz jsem se s tim tak nejak smiril, ale kupovat druhou takovou by se mi nechtelo, proto se ptam :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, AndyAaron napsal:

Sel jsem kolem, tak jsem zkusil na ruku kladivouny. Nejsem Brajtlingen positive, ale tohle se mi vazne moc libi. Ve veselejsi barve super hodinky na leto.


 

I 44 ti sedí moc pěkně a taky bych si barvu na léto vybral. 

Mám tady ale jeden problém, mi ta minutová ručička pořád přijde jako sekundová a nejsem to schopen dostat z hlavy. Pokud se nepletu, u předlohy tomu tak bylo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I 44 ti sedí moc pěkně a taky bych si barvu na léto vybral. 
Mám tady ale jeden problém, mi ta minutová ručička pořád přijde jako sekundová a nejsem to schopen dostat z hlavy. Pokud se nepletu, u předlohy tomu tak bylo. 

Jak jsem rikal, v Breitling se nevyznam. Bral jsem to vzdycky jako show off hodinky pro nagelovane machyrky. Takova Invicta pro majetnejsi
Jednou jsem mel Colt GMT a i ty se leskly az moc. Nove matne colty se mi libi, ale jsou zas takove mdle. Nove Superoceany jsou trosku rozvireni stojatych vod. Na prvnich fotkach jsem nevedel, co si o tom myslet, ale takhle nazivo se mi to fakt libi. Maly cifr, velkej “armovak”, stupidni minutovka, cely je to divny, ale na me to funguje :)

@Tichus Chapu jak to myslis, ale bohuzel jak jsem psal, nemuzu slouzit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...