Jump to content

NEW BREITLING

PhoeniX
 Share

Recommended Posts

Já bych řekl, že trochu víc😂. Jsem zvědavý co v reálu, ale do tohohle nepůjdu. Myslím, že mám vážný důvod pořídit klasický Navi, dokud jsou k dostání😂.

• Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já bych ty modrý klidně vzal. Za mě asi nejhezčí Navi všech dob. Na logo sere bílej tesák. Mě se nový směr Breitlingu neskutečně pozdává.

Díky za pěkné video, Shewczo, začínají se mi taky líbit. U mě zatím č. 1 - 43mm Ice Blue na tahu. Ale ty zelené 46mm taky nevypadají špatně. Uvidíme, co naživo.

V 29. 3. 2022 v 16:49, Peta-Biker napsal:

Az je uvidíte naživo, budete koukat...

Ty už jsi je viděl? Nevím, co si o nich myslet. Asi se mi líbí víc klasický Navitimery, ale chce to vidět.

V 1. 4. 2022 v 17:16, Peta-Biker napsal:

Ano, už pred měsícem všechny varianty.

Kde je už mají? Nebo něco uniklo už dřív?

V 29. 3. 2022 v 16:45, MichalSVK napsal:

Kiezby bola 41mm klasicka cierno biela verzia sakra. Krasne su. Skoda 30m ale tak luneta nepusti..

Raz som sa o Navitimeroch bavil v butiku s predavacom a tiez som mu povedal ze skoda ze je tam len 30m. Povedal mi ze uz sa na to pytali a priama odpoved bola ze tie hodinky vydrzia bezproblemov aj povrchove plavanie ( myslim ze to tu aj niekto riesil ze s nimi spadol do bazena a nic ). Problem vsak je ze na lunete je tesnenie ktore sa otacanim opotrebuje a casom vodotesnost klesa a aby neboli reklamacie mozno na 50 pripadne 100 m tak tam dali len tych 30 . 🤷🏻‍♂️Inak info od maja Breitling zdrazuje. 🤪

V 1. 4. 2022 v 17:16, Peta-Biker napsal:

Ano, už pred měsícem všechny varianty.

Tak super a co na ně říkáš v porovnání s klasickými Navi?

No rozhodně zajímavý krok a svěží barvy...ale hodinky 46 jsou teda orloje 😂..ale ta zelená je zase čupr

• 2 weeks later...

Měl jsem možnost teď porovnat u pana Hanáka v Brně - nové Navitimery vs starší s Etou. Těch detailů, rozdílů je tam opravdu několik.

logo, luneta, vroubky, vypouklý safir, korunka, nožky, jiná spona. Jinak vypadají skvěle! Ale někdo má raději starší generací, někdo novou a tak to má asi být. :)

• 1 month later...