Přejít na obsah

Tak tohle už je fakt moc !!!!


Otto

Doporučené příspěvky

Pokud jste tento odkaz už viděli, tak se omlouvám za nové vlákno. Tohle mě fakt dožralo. Longíny ve vlákně se mi moc libí - cena Koscom 46.750,-Kč. V replice 388,-doláčů. Pokud se podíváte blíž na fotky, zjistíte ETA strojek 2892 s perláží a docela vychytané ostatní detaily - viz přezka řemenu atd.

To je fakt v pr.......!!!!!

 

Smazán odkaz na stránky s fejky. Gilius

 

Nahrál jsem fotku ze stránek LONGINES.

post-8-1238003361.jpg

Upraveno uživatelem Otto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas byl někdo rychlý mazač:) Odkaz na eshop mně nezajímá. Chtěl bych ale vidět nějaké porovnání ETA strojku z fazifikátu s originálem. Můžete někdo stáhnout alespoň ty fotky? Hrome, jak jinak než srovnáním se dá naučit rozeznat fejky vyšších úrovní???

 

 

EDIT: Když tak mi alespoň řekněte, co to bylo za model a jestli ETU v originále nepoužívá, ať se alespoň něco dozvím. I když do 50k má ETU snad asi všechno...

Upraveno uživatelem yed69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas byl někdo rychlý mazač:) Odkaz na eshop mně nezajímá. Chtěl bych ale vidět nějaké porovnání ETA strojku z fazifikátu s originálem. Můžete někdo stáhnout alespoň ty fotky? Hrome, jak jinak než srovnáním se dá naučit rozeznat fejky vyšších úrovní???

EDIT: Když tak mi alespoň řekněte, co to bylo za model a jestli ETU v originále nepoužívá, ať se alespoň něco dozvím. I když do 50k má ETU snad asi všechno...

Přece nejde o mazačství, to, aby se sem nevkládaly přímo odkazy na fejkařský stránky, se tady řeší co chvíli. To přece pro autora vlákna nemusí bejt problém stáhnout tu fotku a mrsknout ji sem místo odkazu, kterej zvyšuje ten pagerank, nebo jak se tomu nadává...? Otto, prosím tě, zkusíš to? Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
To zas byl někdo rychlý mazač:) Odkaz na eshop mně nezajímá. Chtěl bych ale vidět nějaké porovnání ETA strojku z fazifikátu s originálem. Můžete někdo stáhnout alespoň ty fotky? Hrome, jak jinak než srovnáním se dá naučit rozeznat fejky vyšších úrovní???

EDIT: Když tak mi alespoň řekněte, co to bylo za model a jestli ETU v originále nepoužívá, ať se alespoň něco dozvím. I když do 50k má ETU snad asi všechno...

klasika - nafocený originál a přijde ti krumpl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasika - nafocený originál a přijde ti krumpl

 

To jsem asi hodně naivní, fakt je to nafocený originál?? Proto jsem zakládal vlákno, že je to fakt brutální replika. A za tu cenu si myslím, že už musí být hodně podařená. YPO stáhni sem i ty ostatní fotky. Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas byl někdo rychlý mazač:) Odkaz na eshop mně nezajímá. Chtěl bych ale vidět nějaké porovnání ETA strojku z fazifikátu s originálem. Můžete někdo stáhnout alespoň ty fotky? Hrome, jak jinak než srovnáním se dá naučit rozeznat fejky vyšších úrovní???

EDIT: Když tak mi alespoň řekněte, co to bylo za model a jestli ETU v originále nepoužívá, ať se alespoň něco dozvím. I když do 50k má ETU snad asi všechno...

V originále je použit strojek L 635, to je upravená ETA 2824 jako základ, 33 kamenů + nástavba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Teď na to koukám ještě jednou, to nemůže být nafocený originál, protože originál nemá takovej tvar rotoru. Tenhle tvar rotoru je ze strojů řady ETA 2892,3

asi máš pravdu originál vypadá takhle - nevím, ale proč by někdo vyráběl f**e s jinou echt ETou - to je trochu postavené na hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máš pravdu originál vypadá takhle - nevím, ale proč by někdo vyráběl f**e s jinou echt ETou - to je trochu postavené na hlavu

A to ještě s pěkně upravenou perláži, aby to fakt vypadalo jako originál. Ale zase za ty prachy, třeba se to někomu vyplatí. Jsou přece repliky se strojkama

od ETY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číňani vyrábí dokonalé repliky strojků eta, na první poheld je nerozeznáš. Proč by někdo vyráběl tak kvalitní fake? Pokud vyrobí stejné hodinky pod jiným názvem, těžko je prodá. Když je nazve Longines, tak je prodá za 400 natotata. Ze stejného důvodu se dělají faky levných Seiko za 50-100 USD.

 

Na jistém fake fóru bylo vlákno, kde se řešilo, jaké hodinky na ebay (4000USD a více) jsou faky...99% z nás by pohořelo. :suicide_anim: :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsem tady první večer a jako absolutní laik.Netušil jsem,že je to takév věda.Vzhledově se mi Longines líbí.Tedy hlavně klasika,jednoduchý vzhled,elegantní, řada Présence např.Když čtu odborné příspěvky,tak smekám.Tohle je opravdu věda,jak umíte rozeznat pravé, falešné, nebo skládačku.Nejsem sběratel,jen je obdivuji.Koupil jsem si jedny použité Longines přes internet na Ebay,a teď jsem zcela nejistý,jestli jsem nekoupil falešné, nebo jen poskládané.já jsem sběratel v jiném oboru, a tohle je jen záliba.Pokud mi někdo poradí, pošlu mu fotky hodinek na posouzení. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tady první večer a jako absolutní laik.Netušil jsem,že je to takév věda.Vzhledově se mi Longines líbí.Tedy hlavně klasika,jednoduchý vzhled,elegantní, řada Présence např.Když čtu odborné příspěvky,tak smekám.Tohle je opravdu věda,jak umíte rozeznat pravé, falešné, nebo skládačku.Nejsem sběratel,jen je obdivuji.Koupil jsem si jedny použité Longines přes internet na Ebay,a teď jsem zcela nejistý,jestli jsem nekoupil falešné, nebo jen poskládané.já jsem sběratel v jiném oboru, a tohle je jen záliba.Pokud mi někdo poradí, pošlu mu fotky hodinek na posouzení. Děkuji.

 

Odnes je do servisu longines a oni ti řeknou nejlíp a stát tě to taky nic nebude ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Číňani vyrábí dokonalé repliky strojků eta, na první poheld je nerozeznáš. Proč by někdo vyráběl tak kvalitní fake? Pokud vyrobí stejné hodinky pod jiným názvem, těžko je prodá. Když je nazve Longines, tak je prodá za 400 natotata. Ze stejného důvodu se dělají faky levných Seiko za 50-100 USD.

 

Na jistém fake fóru bylo vlákno, kde se řešilo, jaké hodinky na ebay (4000USD a více) jsou faky...99% z nás by pohořelo. :suicide_anim: :suicide_anim:

 

Neštve vás taky to že docela drahý hodinky v řádu i 100-150K používají strojky eta??? Já bych si teda představoval že si ta firma ty strojky vyrobí sama... :guiltysmiley:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...