Přejít na obsah

Nový submariner


Viktor

Doporučené příspěvky

Po uvedení SD Deep Sea a GMT Masterů celkem předvídatelná nová podoba Submarinerů

 

post-59-1238097949.jpg

 

Je to teda černobílá fotka z dnes uveřejněnýho bicolor modelu, ale tak nějak to bude vypadat. Mám obavu, že se to bude moc blejskat. Spíš mě zaujaly ty Datejusty s modrými arabskými číslicemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Rainbow

Paráda, zajímalo by mě, z čeho bude luneta, keramika nebo dokonce safír ?

 

to Viktor - máme stejný vkus :) , také se mi nejvíc líbili Datejusty s modrými arabskými číslicemi, ale to už jsem v příspěvku o Rolex Oyster Perpetual Datejust II psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zastávám se Jakubiska, nepíše "tyto", ale zobecňuje to na "takové" - ony se tu totiž kritizovaly i nápisy (Original Gas Escape Valve atd.) na distančním kroužku Deep Sea, které vypadají na fotce ještě nápadněji, ale i na nich to v reálu vypadá nenápadně a decentně.

Takže tyhle nápisy, které jsou navíc skoro kolmo k ciferníku budou ještě o řád neviditelnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zastávám se Jakubiska, nepíše "tyto", ale zobecňuje to na "takové" - ony se tu totiž kritizovaly i nápisy (Original Gas Escape Valve atd.) na distančním kroužku Deep Sea, které vypadají na fotce ještě nápadněji, ale i na nich to v reálu vypadá nenápadně a decentně.

Takže tyhle nápisy, které jsou navíc skoro kolmo k ciferníku budou ještě o řád neviditelnější.

 

Mel jsem v (na) ruce milgaussy clena INA, ktere maji po vnitrnim krouzku podobne napisy a kdyz clovek nevedel, ze tam jsou, tak si jich nevsiml. Ja jsem si jich nevsiml dokonce i pres to, ze jsem videl fotky v recenzi. Nejak mi to ale vypadlo z hlavy a uvedomil jsem si to, az kdyz na ty napisy dosla rec. Takze strach bych z nich urcite nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem v (na) ruce milgaussy clena INA, ktere maji po vnitrnim krouzku podobne napisy a kdyz clovek nevedel, ze tam jsou, tak si jich nevsiml. Ja jsem si jich nevsiml dokonce i pres to, ze jsem videl fotky v recenzi. Nejak mi to ale vypadlo z hlavy a uvedomil jsem si to, az kdyz na ty napisy dosla rec. Takze strach bych z nich urcite nemel.

 

Pak tedy logicky vyvstává otázka, proč je tam Rolex vlastně dává. :) Nikdo si jich nevšimne, takže ničemu nevaděj... Možná by právě proto bylo jednodušší je tam nedat vůbec. Navíc vidím docela rozdíl v tom, jestli je na kroužku napsáno "Original gas escape valve" a "Ring lock system" jako u Deepsea (což může bejt diskutabilní, ale alespoň to něco říká) nebo jen dokola opakovaný název firmy. Ale u Deepsea to opravdu neruší, to můžu potvrdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak tedy logicky vyvstává otázka, proč je tam Rolex vlastně dává. :) Nikdo si jich nevšimne, takže ničemu nevaděj... Možná by právě proto bylo jednodušší je tam nedat vůbec. Navíc vidím docela rozdíl v tom, jestli je na kroužku napsáno "Original gas escape valve" a "Ring lock system" jako u Deepsea (což může bejt diskutabilní, ale alespoň to něco říká) nebo jen dokola opakovaný název firmy. Ale u Deepsea to opravdu neruší, to můžu potvrdit...

 

Ja myslim, ze je to prvek "ochrany" proti fejkarum. Gravirovat na ten tenky krouzek napisy je podle meho zbytecny vydaj a narust nakladu pro vyrobu fejku, takze je sance, ze se na to fejkar vyprdne. Ale muzu se mylit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc tam nově dávají kromě nápisů RolexRolexRolex taky výrobní číslo na úrovni ukazatele 6 hodin. Což je docela fajn, předtím bylo číslo schovaný na boku pod koncovkou tahu a když ho chtěl člověk zkontrolovat, tah se musel sundat. Má to být taky ochranný prvek, i když to je asi jen otázka času než to zvládnou i mistři v kopírování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze je to prvek "ochrany" proti fejkarum. Gravirovat na ten tenky krouzek napisy je podle meho zbytecny vydaj a narust nakladu pro vyrobu fejku, takze je sance, ze se na to fejkar vyprdne. Ale muzu se mylit.

 

Rád bych tomu věřil, ale s ohledem na čím dál dokonalejší kopie i v segmentu "stovkovejch" hodinek mám pocit, že číňan tuhle překážku s přehledem zvládne. Samozřejmě při bližším zkoumání detailů to lehce rozpoznáš, ale pokud by to zákazníci fejkařskejch továren chtěli takhle detailně řešit, tak by museli do kanálu zahodit většinu svých nákupů století už teď. Holt každý zboží má svýho kupce. Bohužel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych tomu věřil, ale s ohledem na čím dál dokonalejší kopie i v segmentu "stovkovejch" hodinek mám pocit, že číňan tuhle překážku s přehledem zvládne. Samozřejmě při bližším zkoumání detailů to lehce rozpoznáš, ale pokud by to zákazníci fejkařskejch továren chtěli takhle detailně řešit, tak by museli do kanálu zahodit většinu svých nákupů století už teď. Holt každý zboží má svýho kupce. Bohužel...

Máš bohužel pravdu - vnitřní nápis není pro číňana žádný problém a už je na fejcích delší dobu k vidění (ty klucí šikmooký je tam snad dávali dřív než u Rolexů ;) ).

post-3263-1238238275.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud kritizujete ony napisy, dovolim si tvrdit, ze jste takove Rolexy nemely v ruce. Nazivo totiz nejsou vubec tak patrne!

 

 

Nenapadá mě nic jiného než "podle sebe soudíš druhé"?

 

A co se týká "Dipsy", (modelu s největší pravděpodoností pojmenovaném i designovaném v Teletubbies), tvrdit, že nápisy nejsou v praxi patrné musí být vtip...

 

Tak a teď do mně "R-maniaci" :crying_anim02:

 

(ano, Rolex opravdu nemusím, ale Submarinery a Daytony považuji za "nutnost" :oneeyed02: , ale prznění legendy tuningem ve stylu Pimp my car je škoda přeškoda. To když jsem uviděl GMTIIc, srdíčko zaplesalo a nápisy nevadily :happybday: )

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš bohužel pravdu - vnitřní nápis není pro číňana žádný problém a už je na fejcích delší dobu k vidění (ty klucí šikmooký je tam snad dávali dřív než u Rolexů ;) ).

No právě proto tam ty nápisy u Rolexu jsou. Když pak člověk vidí tenhle směšný pokus o totéž, tak se musí smát... holt jsou pro ně písmena něco tak nesrozumitelného, jako pro nás jejich znaky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapadá mě nic jiného než "podle sebe soudíš druhé"?

 

A co se týká "Dipsy", (modelu s největší pravděpodoností pojmenovaném i designovaném v Teletubbies), tvrdit, že nápisy nejsou v praxi patrné musí být vtip...

 

Tak a teď do mně "R-maniaci" :crying_anim02:

 

(ano, Rolex opravdu nemusím, ale Submarinery a Daytony považuji za "nutnost" :oneeyed02: , ale prznění legendy tuningem ve stylu Pimp my car je škoda přeškoda. To když jsem uviděl GMTIIc, srdíčko zaplesalo a nápisy nevadily :happybday: )

 

Příteli, nápisy vskutku nejsou vidět...kolega má pravdu, zřejmě si je na ruce neměl. U DS nejsou vidět hlavně kvůli tloušťce skla, lom způsobí, že je objevíš pouze s lupou a při vhodném úhlu...Takže vtip to není, spíš Tvoje neznalost.

 

Ještě doplňuji, na nových Subech ( které jsem ještě neměl v ruce, takže je to jen můj odhad ), si myslím, ty nápisy budou výraznější ( protože tam je tenčí, ploché sklo, na rozdíl od DS ), ale rozhodně ne rušivé. Na rozdíl od číňanského srandapokusu to není natištěno černou barvou, ale jen laserem ( domnívám se ), vygravírováno.

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...