Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ahoj a vítej na fóru. Pokud nutně nepotřebuješ chrona, šel bych do těch Citizenů. 

  • Thanks 1
Posted

ak len z tychto dvoch, tak citizen

mas moznost ich niekde vyskusat na ruke? skuska napovie omnoho viac, ako len obrazky

  • Thanks 1
Posted (edited)

Vitaj na fore, za mna sa pripajam k nazorom vyssie. Citizeny urcite, mne na tych Tissotoch vadi aj rozlozenie subdialov velmi blizko seba. Aj dial na Citizenoch je viac "upratany" a ako celok to funguje lepsie.. 

Edited by actionman1
Posted
před 13 minutami, actionman1 napsal:

Vitaj na fore, za mna sa pripajam k nazorom vyssie. Citizeny urcite, mne na tych Tissotoch vadi aj rozlozenie subdialov velmi blizko seba. Aj dial na Citizenoch je viac "upratany" a ako celok to funguje lepsie.. 

Děkuji 

Posted
před 29 minutami, Harwey napsal:

ak len z tychto dvoch, tak citizen

mas moznost ich niekde vyskusat na ruke? skuska napovie omnoho viac, ako len obrazky

Děkuji. Zkoušel jsem ty TISSOT a jsou větší než ty Citizen. Mám větší zápěstí tak nevím no. 

Posted
před 3 hodinami, Jirka71 napsal:

Děkuji. Zkoušel jsem ty TISSOT a jsou větší než ty Citizen. Mám větší zápěstí tak nevím no. 

To záleží , jestli máš raději chronograf nebo klasický cifr …. Znám spoustu lidí kteří by brali ten chronograf , jen proto že je to chronograf …. Vím že chronograf může vypadat zajímavěji , ale jak často ho asi lidi využijou …. Jestli si myslíš že Citizeny ti budou pocitově malý , tak zvol Tissot …. Někomu sedí větší hodinky někomu menší …. Obě značky mají renomé , ani jedna ti neudělá “ ostudu “ ….. a až na ně dáš kůži, canvas , budou zase jiný…. Jakou mají vodotěsnost ? Tissot budou asi 50 , co? Co sklo , které mají safír ? 

Posted
před 1 minutou, FantasticFabio napsal:

To záleží , jestli máš raději chronograf nebo klasický cifr …. Znám spoustu lidí kteří by brali ten chronograf , jen proto že je to chronograf …. Vím že chronograf může vypadat zajímavěji , ale jak často ho asi lidi využijou …. Jestli si myslíš že Citizeny ti budou pocitově malý , tak zvol Tissot …. Někomu sedí větší hodinky někomu menší …. Obě značky mají renomé , ani jedna ti neudělá “ ostudu “ ….. a až na ně dáš kůži, canvas , budou zase jiný…. Jakou mají vodotěsnost ? Tissot budou asi 50 , co? Co sklo , které mají safír ? 

Obě mají safír a 100 metrů. Asi tu vyhrajou Citizen 🤔

  • Upvote 2
Posted

@Jirka71 Citizen. Bezúdržbovky, solar (mají ho osvědčený a jsou v tom minimálně velmi dobří, pokud ne nejlepší), řízené rádiem. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...