Jirka71 Posted April 13 Report Posted April 13 Prosím poraďte které hodinky vybrat. Citizen nebo Tissot? Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Bert Posted April 13 Report Posted April 13 Ahoj a vítej na fóru. Pokud nutně nepotřebuješ chrona, šel bych do těch Citizenů. 1
Harwey Posted April 13 Report Posted April 13 ak len z tychto dvoch, tak citizen mas moznost ich niekde vyskusat na ruke? skuska napovie omnoho viac, ako len obrazky 1
actionman1 Posted April 13 Report Posted April 13 (edited) Vitaj na fore, za mna sa pripajam k nazorom vyssie. Citizeny urcite, mne na tych Tissotoch vadi aj rozlozenie subdialov velmi blizko seba. Aj dial na Citizenoch je viac "upratany" a ako celok to funguje lepsie.. Edited April 13 by actionman1
Jirka71 Posted April 13 Author Report Posted April 13 před 13 minutami, actionman1 napsal: Vitaj na fore, za mna sa pripajam k nazorom vyssie. Citizeny urcite, mne na tych Tissotoch vadi aj rozlozenie subdialov velmi blizko seba. Aj dial na Citizenoch je viac "upratany" a ako celok to funguje lepsie.. Děkuji
Jirka71 Posted April 13 Author Report Posted April 13 před 29 minutami, Harwey napsal: ak len z tychto dvoch, tak citizen mas moznost ich niekde vyskusat na ruke? skuska napovie omnoho viac, ako len obrazky Děkuji. Zkoušel jsem ty TISSOT a jsou větší než ty Citizen. Mám větší zápěstí tak nevím no.
FantasticFabio Posted April 13 Report Posted April 13 před 3 hodinami, Jirka71 napsal: Děkuji. Zkoušel jsem ty TISSOT a jsou větší než ty Citizen. Mám větší zápěstí tak nevím no. To záleží , jestli máš raději chronograf nebo klasický cifr …. Znám spoustu lidí kteří by brali ten chronograf , jen proto že je to chronograf …. Vím že chronograf může vypadat zajímavěji , ale jak často ho asi lidi využijou …. Jestli si myslíš že Citizeny ti budou pocitově malý , tak zvol Tissot …. Někomu sedí větší hodinky někomu menší …. Obě značky mají renomé , ani jedna ti neudělá “ ostudu “ ….. a až na ně dáš kůži, canvas , budou zase jiný…. Jakou mají vodotěsnost ? Tissot budou asi 50 , co? Co sklo , které mají safír ?
Jirka71 Posted April 13 Author Report Posted April 13 před 1 minutou, FantasticFabio napsal: To záleží , jestli máš raději chronograf nebo klasický cifr …. Znám spoustu lidí kteří by brali ten chronograf , jen proto že je to chronograf …. Vím že chronograf může vypadat zajímavěji , ale jak často ho asi lidi využijou …. Jestli si myslíš že Citizeny ti budou pocitově malý , tak zvol Tissot …. Někomu sedí větší hodinky někomu menší …. Obě značky mají renomé , ani jedna ti neudělá “ ostudu “ ….. a až na ně dáš kůži, canvas , budou zase jiný…. Jakou mají vodotěsnost ? Tissot budou asi 50 , co? Co sklo , které mají safír ? Obě mají safír a 100 metrů. Asi tu vyhrajou Citizen 2
sodekcz Posted April 15 Report Posted April 15 @Jirka71 Citizen. Bezúdržbovky, solar (mají ho osvědčený a jsou v tom minimálně velmi dobří, pokud ne nejlepší), řízené rádiem. 1 1
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now