Přejít na obsah

Seiko Monster Orange


Doporučené příspěvky

Dva tyzdne dozadu sa mi (skoro nahodou) dostali do ruk Seiko Monster Orange.Hodinky su na tomto fore velmi popularne a tak by bolo zbytocne o nich nieco pisat.

Vcera mi dorazil gumovy remen od Bakera(este raz Dik) a tak som spravil zo svojich Seiko Monster Orange-Seiko Monster Orange Orange.

Na ilustraciu si mozete pozriet zopar fotak. Prve su na povodnej ciernej gume (trosicku military fotky ala KIBI) potom je tam moja dcera,ktora si ich ined oblubila (a asi jej chutia,ked ich stale zuzle) Posledne foto su z dnesneho rana po spominanom tuningu.

Nech sa paci :thumbsup_anim:

post-3888-1239081260.jpg

post-3888-1239081279.jpg

post-3888-1239081296.jpg

post-3888-1239081329.jpg

post-3888-1239081351.jpg

post-3888-1239081365.jpg

post-3888-1239081378.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotka s tou malou modelkou je dokonalá, skoro by se hodila do toho uvažovaného chronokalendáře :)

 

Jenom se mi zdá, že má malá problém zvednout ruku, s tím nákladem :speak_cool: :baby:

Jinak vidím, že nás Baker zásoboval oranžovým kaučukem povícero ( ještě jednou díky ) a výsledek je opravdu dobrej. Letní kombinace naprosto skvělá!!

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neee je to v uplnej pohode.Vobec nema problem si hodinky dat k ustam a poriadne ich oslintat....to ste ich mali vidiet po foteni.Isiel som ich radsej umyt.

 

S tou letnou konbinaciou uplne suhlasim.Kedysi som rozmyslal nad oranzovymi T-Touch.Nakoniec zvitazila triezvejsia cierna.Nakoniec mam oranzove monstre a som uplne spokojny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...