Přejít na obsah

G-SHOCK FAQ


nAscA

Doporučené příspěvky

Aj ja som objednával cez Ebay z US, konkrétne Mudmany, ale došli bez plechovice v takej pseudo-krabici :D Iba by ma teda zaujímalo či je to rozdelené podľa trhu, kde sa predávajú, prípadne podľa modelu-roku výroby. Budem asi objednávať čoskoro ďalšie, tak ak možem balenie ovplyniť kúpou v EÚ tak to zvážim. Je to banalita, ale zaujíma ma to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No k tem plechovkam, zalezi nejspis na konkretnim modelu. Vetsinou byly plechovky urceny pro japonsky a U.S trhy. Ale nektere modely se daly koupit v plechovce i tady. Osobne jsem casto pozadal obchod, aby si plechovku nechali a poslali mi to jen v obalce. Plechovka laka zlodeje, + je vetsi moznost se vyhnout placeni DPH.... u drazsich kousku se to obcas vyplatilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Je to "knoflikova" dobijeci baterka ... podle me tak za 15-20 eur. Pokud vim je u Casia hodne rozsirena.  EDIT: http://shop.battex.cz/vyrobky/CTL1616.php Jinak ebay s postou za 15,- USD

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...

Doufám že to není moc mimo, ale mam takový problem, nebo možna je to vlastnost tech hodinek nevím.

Koupil jsem zde model GA-100B-7AER , a pokaždé když se dotknu okraje ciferníku (u napisu protection) nebo ciferníku tak se aktivuje osvetlení. Je to vpořádku. Udela to tak z 10 šáhnutí aspon 7x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedster : moje GA100 svítily jen při zmáčknutí tlačítka pro svícení nebo při zapnutém automatickém rozsvěcování. Takže pokud je při tom doteku nenakláníš a nemáš zapnuté automatické rozsvěcování, tak by to dělat nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Speedster : moje GA100 svítily jen při zmáčknutí tlačítka pro svícení nebo při zapnutém automatickém rozsvěcování. Takže pokud je při tom doteku nenakláníš a nemáš zapnuté automatické rozsvěcování, tak by to dělat nemělo.

 

Díky za info, ne všechno vypnute. Ale už se to nějak vzpamatovalo a fungují bez chyby..tak asi jen byly v šoku z české pošty...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Promiňte mi mou nevědomost: Dostane se do géček voda, když jsou pod vodou/mokré a zmáčknete nějaké tlačítko?

 

Nejsem si uplne stopro jisty odpovedi, ale myslim, ze ano. Krome Frogmanu a Mudmanu, i kdyz manual u Frogmanu rika opak. Teda osobne bych to na ostatnich neriskoval.

Zkus kouknout:

http://forums.watchuseek.com/f376/button-operation-underwater-479376.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítka Mudmanů nejsou na vodotěsnost vybavené jinak než ostatní modely, takže Mudmany taky raději ne. Frogman by měl, jelikož je to ISO diver(nevím,která přesně norma), ale ISO diver by měl být testovaný na vodotěsnost i při používání tlačítek ve vodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...