Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

no pokud vše dopadne tak si donesu tohle: http://www.omegawatches.com/watches/seamaster/diver-300-m/co-axial-41-mm/21230412001003/ ouplně fungl nové.. asi jsem se zbláznil, moje původní představa byla asi 3x jinde..

Dobrý!! Na to že jsi včera neměl ani hodinky,tak dost dobrý! :-)

Aspoň kucíí s ,,T,, nebudou tolik v převaze.;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý!! Na to že jsi včera neměl ani hodinky,tak dost dobrý! :-)

Aspoň kucíí s ,,T,, nebudou tolik v převaze.;-)

prostě jsem se najednou rozhod a objednal - a to úplně mimo původní plány a rozpočet.. včera jsem postup posílal Horhemu, tak se pak tomu zasmějeme..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nechceš to hodit do placu? Já se s vámi bohužel ne pivu nezasměju, a jsem straaašně zvědav, jak se to tak rychle událo. :oneeyed02:

je to taková delší historie, s Horhem jsem to řešil nějaký pátek.. ale to finále jsem mu včera popsal asi takhle: já už měl skoro objednaný ty longiny.. pak jsem zase byl zpětně rozhodnutej pro ty sinn.. prostě totál koma, každej den jsem visel večer, co šli kluci spát na webu a pořád zkoumal, hledal.. hrozný nerozhodný peklo.. pak jsem začal pátrat po těch omegách - za kopečkama se dají pořídít do 70tis., tak jsem koupil eura, zřídil euro účet a hledal, četl recenze shopů, atd.. před odjezdem do rakous jsem nakonec poptal cenu v čr.. nemám žádnou zkušenost s chrono24, atd.. na ebay nebyly za rozumný prachy.. týpek ze zlína nabídl cenu během pár minut (žádná láce), ale zjistil jsem reference, ověřil cenu ještě u dvou a objednal jsem je dnes mno.. teď předpokládám, že mě začne hlodat, jestli je kurwa dobře vysolit takový money, atd.. ale to už bude na jinou kapitolu.. pokud dorazí do soboty tak je vezmu!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prachy budou my nebudem!!;-)

Jinak nejlevnější AD v ČR široko daleko,je Provazník (cca 20% dolů z doporučené ceny)i,hele má je i skladem http://www.klenotyprovaznik.cz/hodinky/omega/

Takže skoč do auta a máš je dneska doma!;-)

Upraveno uživatelem Bembeg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to taková delší historie, s Horhem jsem to řešil nějaký pátek.. ale to finále jsem mu včera popsal asi takhle: já už měl skoro objednaný ty longiny.. pak jsem zase byl zpětně rozhodnutej pro ty sinn.. prostě totál koma, každej den jsem visel večer, co šli kluci spát na webu a pořád zkoumal, hledal.. hrozný nerozhodný peklo.. pak jsem začal pátrat po těch omegách - za kopečkama se dají pořídít do 70tis., tak jsem koupil eura, zřídil euro účet a hledal, četl recenze shopů, atd.. před odjezdem do rakous jsem nakonec poptal cenu v čr.. nemám žádnou zkušenost s chrono24, atd.. na ebay nebyly za rozumný prachy.. týpek ze zlína nabídl cenu během pár minut (žádná láce), ale zjistil jsem reference, ověřil cenu ještě u dvou a objednal jsem je dnes mno.. teď předpokládám, že mě začne hlodat, jestli je kurwa dobře vysolit takový money, atd.. ale to už bude na jinou kapitolu.. pokud dorazí do soboty tak je vezmu!

Myslím, že jsi dobře udělal, že jsi ty Longines přeskočil, jenom by ses zdržoval :D  Tohle jsou parádní hodinky s aurou.

Já jsem u Longines začínal, pokud jde o Švýcarsko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prachy budou my nebudem!!;-)

Jinak nejlevnější AD v ČR široko daleko,je Provazník (cca 20% dolů z doporučené ceny)i,hele má je i skladem http://www.klenotyprovaznik.cz/hodinky/omega/

Takže skoč do auta a máš je dneska doma!;-)

toho jsem taky poptal, cena nižší než GE, ale téměř o nic, zakže pak rozhodla rychlost a hlavňe reference prodejce..jinak do pátku by měly dorazit..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsi dobře udělal, že jsi ty Longines přeskočil, jenom by ses zdržoval :D Tohle jsou parádní hodinky s aurou.

Já jsem u Longines začínal, pokud jde o Švýcarsko.

Longiny se mi líbí - Horhe mi je i osobňe ukázal - jejich výhoda je pro mě primárně cena, pokud bych je pořídil tak jsem mohl pokoukat ještě po něčem dalším..takhle jsem skončil..ale dobře doufám!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...