Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Takze tedy zatim orientacni datum 23.12.

Misto a cas bude upresnen.

Seznam zajemcu:

 

1. mAra

2. dan010

3. PetrLBC

4. Xenomorfus

 

Xenomorfus urcite pojede autem, protoze se pak dostat do Pertoltic by bylo nerealne, takze pripadne muze nekoho priblizit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xenomorfus urcite pojede autem, protoze se pak dostat do Pertoltic by bylo nerealne, takze pripadne muze nekoho priblizit.

 

ty autem, mara doma slíblil, že se nezmastí... no ty vole tak to to můžeme udělat v cukrárně nebo mlíčňáku  :lol2:  :lol2:  a nebo v mekáči  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja proti cukrarne ani mlicnaku v zasade nic nemam... s tim mekacem uz to bude horsi :-D.

mAra ze se nezmasti ale neznamena, ze nebude pit vubec ;-)

A abych uvedl veci na pravou miru, ja i kdyz jdu na sraz u nas v Ostrave, tak kdyz si dam 3 piva, tak uz je to rekord. Vetsinou koncim u dvou, pokud vubec piju alkohol ;-). 

A nebo muzete vsichni prijet do Pertoltic, mame tam becku, vycep, bude  specialni havirsky punč a dalsi dobroty. Prespani mozne. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Chicago asi ok - jen minule jsem tam nejak blbe sedel v tom zvonu a slysel spise ostatni stoly, nez kamose :-))))

Jeste se celkem da Snyt.

 

Klidně Šnyt. Tam jsem nikdy nebyl a teda neslyšel jsem na to nic moc dobrého. :)  Ale můžeme vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tě asi zklamu. Situace se dramaticky změnila a na sraz dorazím. Každopádně šnyt stojí úplně za hovno, obsluha vysmažená, posledně nám ani v deset nechtěli uvařit kafe.

 

Tak přesně to jsem na šnyt slyšel. Tak super, že můžeš, aspoň nás bude víc. Takže asi to chicago co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...