Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Herdek, to by bylo supr!

Já na srazu ještě nebyl, v lokálech jaký úrovně se to odehrává? Abych moh něco vytipovat.

;) úroveň lokálu není rozhodující, chtělo by to nějaký kout, aby nám ostatní nelezli do hodinek, nějaké světlo, aby na ně bylo vidět (teda-na ty hodinky), nějaký ten žvanec jídla a dobrý pivo :cheers: (a taky radši nealko). A zřejmě i možnost bafání dýmek, doutníků a cigár :sick01: . Počet členů sešlosti neznámý, od dvou do deseti (tipuju cca 5-7 lidí). Snow už něco vybíral, domluv se kdyžtak s ním. Co ty na to, Snowe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice vás neznám, ale celkem rád poznám, potřeboval bych nasbírat nějaký informace a zkušenosti, za mě ano, ikdyž bych teda preferoval liberec, ale v podstatě je to šumák

V Liberci jsme už byli dvakrát, tak změna, nastřídačku...

 

A kdo nás z Jablonce odveze? Tramvaj tak pozdě nejezdí...

To zvládnem, vezmem si bečku do šaliny :lol2:

 

to já mám celkem ochotnou manželku, pravidelně pro ni jezdim do tanvaldu, tak by to jednou mohla oplatit

 

jo aha, otázka jak moc pozdě :)

A máš velký auto :P

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezky jste se rozhovořili :smile_anim: Přesun do Liberce budeme řešit asi operativně, hlavně se dohodněme, přibližně kdy?

Kdyby bylo nejhůře vzal bych auto a pil birell :cheers:

Přimlouvám se za příští či přespříští týden, pondělí-čtvrtek, pro mě (bohužel) mimo 21.10....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Ok, já teď musím padat, připojím se zas ráno.

Zatím mě napadlo využít restauraci tady, je to blízko konečný tramvaje:

http://www.penziony.cz/jablonec-nad-nisou/penzion-pulmesic/

 

To nepůjde, v Půlměsíci se nekouří  :( , navrhuji hotel Zlatý lev. Na datumu se dohodněte, momentálně mohu kdykoliv.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře přátelé, pokud není libo víkend, nahazuju termín:

co takhle 14. 10., příští středa?

Jejky, nechci být potížista, ale při pohledu na datum 14.10. jsem si vzpomněl, že je mi nějak povědomé... manželka má narozeniny, to by mi neprošlo :argue: :bangin: :giljotiini:

 

co takhle 13. či 15.? Please...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Jejky, nechci být potížista, ale při pohledu na datum 14.10. jsem si vzpomněl, že je mi nějak povědomé... manželka má narozeniny, to by mi neprošlo :argue: :bangin: :giljotiini:

 

co takhle 13. či 15.? Please...

 

To je jasný, to by byl celkem zásadní problém  :D   :bangin: .

 

 

13. nebo 15. může být, na programu dne nebudu mít tutově na žádný špitál. Eventuálně by mohl být sraz i v Liberci, ale měl bych zásadní problém. Protože by se mi nechtělo jít těch 15km pěšky, potřeboval bych, aby mě někdo obětavý hodil domů nach Gablonz an der Neisse.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Ještě mě napadlo, předem neplánové akce jsou nejlepší. Co takhle o víkendu ? Organizaci bych musel přehodit na Vojta, protože v pátek a možná do soboty do rána jsem v Praze, pro změnu v nemocnici  :( :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...