Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Pokud nevypukne 3. světová válka, tak přijedu taky...

 

Je to tedy ten Grandhotel Zlatý lev v Liberci?

Pokud jsem správně pochopil, tak tentokrát je to hotel Zlatý lev (Golden Löwe) in Gablonz. Ale ten je taky kousek od náměstí a zaparkuješ asi 40 m od něj. Jen je Jablonec komplikovanej na projetí centra, samá jednosměrka a zákaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Pokud jsem správně pochopil, tak tentokrát je to hotel Zlatý lev (Golden Löwe) in Gablonz. Ale ten je taky kousek od náměstí a zaparkuješ asi 40 m od něj. Jen je Jablonec komplikovanej na projetí centra, samá jednosměrka a zákaz.

 

V Jablonci? :o Já měl zato, že v Liberci...

 

Ale to je jedno, do Jablonce je to taky kousek. Dorazím.

 

Je to tohle?

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, hotovo!

Ve čtvrtek 15.10., 18:00, Zlatý lev v Jablonci.

Paní byla fajn a nabídla mi moc pěknej salónek s deseti místy. Jsou to za vchodem druhé dveře vlevo.

Myslím, že by bylo dobrý si dát mj. i večeři, ať se jim to aspoň trochu rentuje a ať si zaplatěj na ráno uklizečku kvůli slinným kalužkám na podlaze, tak přijďte hladoví :)

Zvu vás v zastoupení Snowa a těším se. :wine:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

 

Zvu vás v zastoupení Snowa a těším se.  :wine:

 

Vojte, díky moc, za Tebe, bych neměl šanci  :)

 

 

 

 

jinak :tomato:

Pěkný smajlík, ani jsem nevěděl, že je k dispozici  :lol:

Tado achtung :D , my hoši ze Sudet jsme fakt hodně ostří.  :chair:  kukq.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
 

 

Vojte, díky moc, za Tebe, bych neměl šanci  :)

Pěkný smajlík, ani jsem nevěděl, že je k dispozici  :lol:

Tado achtung :D , my hoši ze Sudet jsme fakt hodně ostří.  :chair:  kukq.gif

 

Neboj, nechci si pokazit setkání s Tebou, na které se opravdu dost těším, tím že bych plácal nějaké blbosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jak to tam u vás v sudetech vypadá se sněhem a sjízdností silnic? Rád bych vyrazil připraven...

 

no hele nic moc, ráno v šest jsem v Libáku odhazoval sníh z chodníku a už se tam zas nedá chodit, a kolega se nemůže vyhrabat z jablonce.. neviděl jsem ještě jedinej sypač..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to fakt nevim jak dorazim... Ve strednich cechach jeste nebyl duvod pro zimaky,mam je akorat na svem aute,ale na nem nemam dalnicni tiket...

 

no myslim si že zrovna dneska nebudou policajti koukat u krajnice dalekohledem jestli máš ticket nebo né

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
no myslim si že zrovna dneska nebudou policajti koukat u krajnice dalekohledem jestli máš ticket nebo né
a

Ja jsem takovej poctivej blbec, radsi si koupim tydeni znamku nez riskovat 5000 pokuty...

 

Ale i tak - jedine auto se zimakama je stejne zadokolka... No, bude sranda... Drzte palce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...