Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

K hlavne aby fungovala ta hospoda abych se tam nestrachal zbytecne...

 

Hodim sem na sebe telefon a kdyztak mi prosim nekdo cinknete kdyby se sraz rusil a ja uz nebyl na netu... 728 334 344

 

Snow: To vim, ale nic lepsiho nemam... Bud 4x4 na letnich nebo jeste silnejsi zadohrab na letnich a bez samosvoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Zprávy Frekvence 1: Jablonec je na pokraji vyhlášení kalamity. Kvůli výpadku elektřiny nefungují dodávky tepla...

Ano, celkem v prdeli, doufám, že bude proud večer fungovat a že Lev není napojen na Jabloneckou Teplárenskou. To by ho zavřeli, ale nezoufejme, v Jablonci je hospod dost a v tomhle počasí by mohly být prázdné. Ale kdo ví, holky a kluci z Jablonce jsou tvrdí, hodně tvrdí  :D . Proud a teplo zatím ve středu města funguje, mám prověřeno. Situaci budu průběžně sledovat.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, konečně jsem tady.

V Jablonci se děje něco děsivýho. Měli jsme včera hraní v Praze a teď jsem jel z Prahy 4 hodiny. Rychnovskej kopec byl totálně zacpanej, tak to vzal řidič na Liberec a přes Vratislavice a tam byla situace podobná. Mám strach o Liberečáky, neviděl jsem jet jedinou tramvaj! Každopádně se nic neruší a snažte se dorazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nic, kolem sedmý zkusim vypadnout z libáku, kdyby někdo chtěl, můžu naložit

Díky, my s Kupou se budeme snažit přijet na šestou, snad někde nějakou skulinku, kudy se protáhnout, najdeme. Pilu a háky bereme s sebou, naviják, lopata, termoska s čajem, deka, ohříváky do kapsy a tak je pro starý ostřílený geodety samozřejmostí. Když ale bude někde kamion napříč, tak s ním asi pohnout nedokážeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...