Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Jsem v prdeli,uvizl jsem jedou pro me hasici

No, jak jsme videli pred sebou tvoje rychle se vzdalujici koncova svetla, tipovali jsem, ze te budeme tahat jeste my :-)) je videt, zes dojel nekam dal, teda - pokud si znas nedelas prdel ty...

Jinak my jsme s Kupou a kejklikem dorazili bez problémů, kluci, diky za prijemny posezeni. Zas priste ;-)

edit: ja ti to rikal, Tado, ze bys ty Lemanie mel nechat u nas, by se jim neco nestalo... Kudy te vlastne na tvoje GPS-ka hnala? Doufam ze ne pres Radlo.

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za fajn setkani chlapi a brachovi dekuju za predani munvoci :)

 

Jinak letni gumy me udrzely na silnici tam i zpet a bez problemu jsem dojel, zas takova kalamita jak horalove rikali to nebyla ;)

 

Jinak Tadeas skutecne v nejaky skarpe prej skoncil, ale mel by byt on i vozidlo v poradku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ja debil jsem jel na Liberec misto na boleslav a pak me ta svine nahnal na Horni podhaji,cesta uzka a zasnezena,ale to jsem zvladnul, zimaky a samosvor me hnaly vpred,ale pak tam byly padle dna stromu a konec,ted jedu za ladou niva a hasici mi klesti zpatky cestu do liberce nastesti se bylo kde otocit... Jsem proste debil no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak další příspěvek do mého trapného nočního monologu...

 

Před malou chvílí jsem bezpečně dorazil domů. Jel jsem takovou poměrně dobrou a širokou cestou, kamsi k té hlavní, kopec nekopec, sníh nesníh pořád dál až mi najednou někdo postavil do cesty 2 padlé stromy. Otočit se nebylo jak... Nezbylo než zavolat hasiče, kteří za 20minut přijeli, prořezali mi cestu dál, abych se mohl otočit a pak jsem jel za nimi dolů a oni po cestě likvidovali další spadané stromy. TAkže tímto děkuji hasičům, jsou to správní chlapi na svém místě. Z vděčnosti jsem jim věnoval flaši šampusu, který jsem minulý týden dostal a nechal ho v autě.

 

Mám i pár notně dramatických obrázků, které dokazují, jak jsem se blbostí svou dostal do a z průseru :) Ale nemůžu najít kabel, takže je ukážu až zítra.

 

Ale fakt super sraz! :)

 

EDIT: Za tu chvíli, co jsem v teple auta čekal na hasiče jsem si přečetl prvních pár stran "Watchmaking" od George Danielse, je to moc zajímavé čtení

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Tada - jeste ze jsem tam jel sam, byl jsem za hodku a par minut v Praze, s tebou bych to mel na pul noci :lol2: Me sygic v iphonu navigoval dobre, asi 15 minut nez mi telefon chcipnul, ale stacilo to :)

 

Počkej až zítra dám fotky, jsem blbě odbočil už v Jablonci a pak už jsem se jen vezl, jsem si říkal, že když M916 jede zamnou, že asi jedu blbě... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jsem si říkal, že když M916 jede zamnou, že asi jedu blbě... :D

... sme si taky říkali, když jsme tě na semaforu viděli před náma, že znáš asi do Poděbrad zkratku :lol2: Ne, kluci a holky, musím obecně Tadu pochválit, jak slíbil, tak i udělal a celkově to bylo velmi příjemné setkání. Zapomněl jsem ještě - Snowe, díky moc za dárek, mám z něj velkou radost ;-)

Měli jste vidět Spiderera, jakou měl radost, když si po víc jak roce a půl opět majetnicky nasadil své bývalé Moonwatche... jak malej kluk. Ale to jsme vlastně všichni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...