Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Tak jestli k vám jezdí vlak  

 

Snad stihneme položit koleje, tisíce čínských kuliů dělají co mohou ovšem příroda je zlá, podnebí kruté a domorodé, lidožravé kmeny neúprosné.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Snow: Ok, zkusim prijet na slonu :) Ale nevim jestli najdu svoji tropickou prilbu :P

 

Honza71: Zimni gumy jsou dobry zaklad, ale vem si jeste pilu, termosku s cajem a zimni obleceni. Cesta z Jablonce je zradna a nebezpecna.

 

Tak jsem mrknul na Idos a vypada to blede, k vam se sice dostanu Ok,ale od vas nic nejede :(

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak tentokrat s velou pravdepodobnosti dorazi Prazska bunka v presbeznem slozeni:

 

spiderer

Jakubisko

lolohh

911

Bert

 

:)

 

Hm, to vás asi bude plnej minivan co?

 

Sakra, docela by se mi šiklo, kdyby mně někdo z Liberce pak hodil zpět do Prahy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pilu se vykašli, tu potřebuješ fakt jenom výjimečně. Normálně se ale u nás vozí radlice...

 

Jablonecky Taduv masakr motorovou pilou.. moje ucast zacina byt ohrozena, mam se celkem rad a nerad bych aby si Tada (nebo kdokoliv jinej) sil z myho xichtu oblecky a streva soukal do laku jako delikatesu k podzimni kave! :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tada: já Tě do tý Prahy odvezu, přece Tě nenechám na pospas Spajdymu...

 

Ok, ještě Ti napíšu a domluvíme se :)

 

Spiderer: Neboj se, bouchačku ještě mít nebudu :P Pojedu tam jen jako všichni na Pražských srazech - s kapsami plnými nožů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...