Jump to content

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jestli k vám jezdí vlak tak dorazím. Musím to nějak propočítat abych se i dostal domů...

Tak já každým dnem čekám z Norska zásilku rally pneumatik s hroty To zase dojedu tak daleko, že ani hasiči pro mě nebudou moct dojet

Na dva měsíce nám zavřeli školu, tak se snad dostavím, bude to záviset jen na tom, jestli budu mobilní   1. Snow 2. M916 3. sery.vlk 4. vojt 5. Tada (zatím jen předběžně)

• 3 months later...

No ja jsem pochopil, ze dneska v sest v Chicagu. 

Mala je dneska na ockovani, takze pokud se neobjevi nejaka hruzostrasna alergicka reakce, chtel jsem se tam otocit... 

Ale kdyz koukam, ze i Bembeg by jel.. To bys to mohl vzit pres Radlo, co? Chtelo by se ti?

No kdyby ne, dojel bych vozem jen tak na vecu a na pokec.

Klidně tě vemu Máro... hoď mi do SZ na sebe kontakt.

Otázka je zda je něco rezervovaného?

Si to přinejhorším můžem udělat ve stánku u Wolfika.;-)

Ahoj kluci, ted jsem mluvil s Jirkou a protoze ridi, pisu to sem ja (ale diky za organizaci patri jemu - ja jsem jen prepisovatelka konverzace :))

Od 18:00 zamluveny stul v restauraci Park Restaurant naproti muzeu pro sest lidi na jmeno Šimon. Prikladam odkaz na mapku.

https://www.google.com/maps/place/PARK+Restaurant/@50.7745893,15.0690002,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xf1cff19d8d7313d2!8m2!3d50.7736869!4d15.0692631

Snad se uvidime tam!

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mňo, je načase začít něco plánovat, ať se do vánoc vidíme. Mám takovej pocit, že si bude co ukázat...

Míchale, s bejvalkou mám víkendy přehozený, takže bychom měli mít spolu synchronizovanou periodu.