Jump to content

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec

Recommended Posts

Pokud bude zájem, uděláme ho třeba příští týden, nemám s tím žádný problém.

Romane, děkuju, že se toho ujímáš - jsem pro, čím dřív, tím líp, aspoň bude menší šance, že do toho člověku něco vleze --
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jestli k vám jezdí vlak tak dorazím. Musím to nějak propočítat abych se i dostal domů...

Tak já každým dnem čekám z Norska zásilku rally pneumatik s hroty To zase dojedu tak daleko, že ani hasiči pro mě nebudou moct dojet

Na dva měsíce nám zavřeli školu, tak se snad dostavím, bude to záviset jen na tom, jestli budu mobilní   1. Snow 2. M916 3. sery.vlk 4. vojt 5. Tada (zatím jen předběžně)

• 1 month later...

No tož! Blíží se patnáctého, první výročí loňské kalamity a hasičské záchrany našeho milého "biče božího", Vojt o víkendu dotáhl do jistě zdárného konce svoji nejčerstvější uměleckou aktivitu, já šťastně oslavil osmdesátiny své tchýně nejmilejší, myslím, že je pravý čas na okamžitý krátký mikrosraz s jediným bodem: určení datumu kalamity příští :toot:

edit: teda myslím až zítra :toot: dneska už mám siestu :wine:

Edited by M916

Vzhledem k tomu, že sníh ještě nenapadl a my vás chceme přivítat stylově, vyhlašujeme datum srazu až na listopad. Nechceme být však nemilosrdní a proto jsme ho stanovili na 1.11.2010 od 17.00.

Vzhledem k tomu, že sníh ještě nenapadl a my vás chceme přivítat stylově, vyhlašujeme datum srazu až na listopad. Nechceme být však nemilosrdní a proto jsme ho stanovili na 1.11.2010 od 17.00.

Super - takže tentokrát v pondělí? už je to v diáři -

1.11.2010 od 17.00 - Jablonec nad Nisou, hotel Zlatý lev

A je to tady! Ano, loni jsme v tuto dobu již čelili druhé sněhové nadílce, doufáme, že jsme dali Svatému Petrovi dost času, aby nastolil ten správný severský look :-) Horhe, už se těšíme na Tvoje Glyciny! Jen jsem ještě doplnil, že opět v Jablonci v hotelu Zlatý Lev (speciálně pro Tadu, by nebloupil po Liberci...)

1. Snow

2. M916

3. sery.vlk

4. vojt

Edited by M916

Na dva měsíce nám zavřeli školu, tak se snad dostavím, bude to záviset jen na tom, jestli budu mobilní :(

1. Snow

2. M916

3. sery.vlk

4. vojt

5. Tada (zatím jen předběžně)

Ahoj,

dnes jsem "přezul" na zimní, tak jestli nemá nikdo nic proti, rád bych si u vás na severu odbyl premiéru. :)

1. Snow

2. M916

3. sery.vlk

4. vojt

5. Tada (zatím jen předběžně)

6. Horhe

7. Kupa54

8. honza71

Ahoj,

dnes jsem "přezul" na zimní, tak jestli nemá nikdo nic proti, rád bych si u vás na severu odbyl premiéru. :)

Určitě doraž s legend diverama Posted Image