Přejít na obsah

Mám rakovinu!!!!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Tada

Jinak až se bude pořádat další sbírka tak přispěji - dal jsem v tématu závazek, že pokud tenhle rok koupím víc jak dvoje hodinky tak přispěji no a už jsem přes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drž se!

Dobré je, že zrovna tato se léčí "relativně" dobře. Mně doktor řekl, že kdyby si měl vybrat, tak právě tohle.

Chemo - předpokládám, že jde o něco s cis-platinou. Připrav se na to, že z tebe bude skinhead a asi nějakou dobu nebudeš moct mezi lidi. Taky zapomeň na plísňové sýry, živé jogurty atp... Pravidelně jsem měl vyluxované bílé krvinky.

Já budu mít letos 4 roky od chemoterapie a zatím se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestože jsem tu nový a až na 2 členy nikoho z vás neznám osobně, rád bych vyjádřil Frantíkovi upřímnou podporu!!! Mám už 15 let těžce nemocnou mámu a vím, jak moc v boji s nemocí dělá psychika. Takže Frantíku, věř, jako věří všichni ostatní, že svůj boj zvládneš a tu svini porazíš (a ty to určitě zvládneš!) a držím Ti maximálně palce!!!

...a sbírky se velmi rád zúčastním

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frantik,myslim na Teba,sam som nosil Armstrongov zlty rubber strap kvoli mame. Pojde to ak budes verit ze to pojde. Je tu armada ludi co uz v mysli su s Tebou a je to obrovsky tok pozitivnej energie. My vsetci verime ze to pojde ! Drz sa. Nie si sam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...