Přejít na obsah

MeisterSinger Edition 2007


Doporučené příspěvky

Dovolte mi pochlubit se novým přírustkem.

Jedná se o hodinky MeisterSinger Edition 2007 ED07C - limitovaná edice v počtu 3 x 333 kousků.

 

Popis převzat ze stránek MeisterSinger

Dial/hands: Dial with a silver or golden circle of numbers, Blued steel or polished number appliques

Functions: Single-handed watch

Movements: Sellita SW200 Swiss automatic movement with Geneva stripes.

Dimensions: Diameter 43 mm, height 11,2 mm

Casing: Stainless steel with sapphire glass including glass base secured by six screws, waterproof to 5 bars pressure, individually numbered on the base.

Versions: -

Limited Edition: 3 x 333

 

Objednáno prostřednictvím Chronoshopu a včera konečně dorazily. Perfektně zabalené a ošetřené proti poškození a ve veliké krabici. Pak mě čekala malá podlouhlá krabička ve stylu knížky a hodinky zabalené do dvou igelitových obalů. Konečně jsem se k nim prokousal a mohl se jich dotknout a vyzkoušet.....

No asi to všichni znáte, když obdržíte novou hračku :thumbsup_anim:

 

Momentálně se hodinky grilují ve watch winderu. Přikládám i pár fotografií a omlouvám se za kvalitu. Z tý radosti mi nějak focení nešlo :thumbsdown_anim:

post-1413-1240054473.jpg

post-1413-1240054557.jpg

post-1413-1240054624.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hodinky, gratulace. Jsem rád, že se rodinka majitelů MS hezky rozrůstá.

 

Ciferník je bomba, to zdobení znakem MS po celé jeho ploše je povedené.

 

Líbí se mi i, jaké dává MS na hodinky řemínky. Například oproti řemínkům Longines je to mnohem vyšší kvalita.

 

A heleme se, trošku se změnilo balení hodinek. Krabička vypadá lépe, ale registruji snahu ušetřit - kožené pouzdro se nekoná, což je trošku škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada. Dokonala uhlazenost a krasa. Sklo je konklavni?

Tohle si spolecne s Nomosem dokazu predstavit jako nobl oblekovky :thumbsup_anim:

Gratuluju!

Díky, sklo je konkavní. Hodinky zatím u každého vzbuzují zasloužený údiv :smile_anim: přeci jen se jedna ručička na hodinkách jen tak často nevidí. A odečítání času s přesností na 5 minut přovádí některé lidi v úžas :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super hodinky, gratulace. Jsem rád, že se rodinka majitelů MS hezky rozrůstá.

 

Ciferník je bomba, to zdobení znakem MS po celé jeho ploše je povedené.

 

Líbí se mi i, jaké dává MS na hodinky řemínky. Například oproti řemínkům Longines je to mnohem vyšší kvalita.

 

A heleme se, trošku se změnilo balení hodinek. Krabička vypadá lépe, ale registruji snahu ušetřit - kožené pouzdro se nekoná, což je trošku škoda.

 

Krabička je tvrzený papír, uvnitř je dřevěný rámeček a černý samet - alespoň můj odhad. Osobně si myslím, že by si hodinky rozhodně zasloužily lepší balení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A heleme se, trošku se změnilo balení hodinek. Krabička vypadá lépe, ale registruji snahu ušetřit - kožené pouzdro se nekoná, což je trošku škoda.

 

v téhle krabici jsou jen limitky, klasické balení v knize s koženou etují je u všech standardních modelů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, sklo je konkavní. Hodinky zatím u každého vzbuzují zasloužený údiv :smile_anim: přeci jen se jedna ručička na hodinkách jen tak často nevidí. A odečítání času s přesností na 5 minut přovádí některé lidi v úžas :sad01_anim:

Dik za info.

Hehe, jednorucky je fakt sranda. Ja se uz po chvily noseni bavil tim, ze mi nikdo neveril, ze dokazu urcit cas plusminus tri minuty:-))) A slo to v pohode a to jsem mel uplne jinou (nizsi) ligu nez ty. Myslim hlavne citelnost indexu a tloustku rucicky. Byli to jedny z mala hodinek ktere bych mozna znovu neprodal. At ti dlouho slouzi a delaji radost :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info.

Hehe, jednorucky je fakt sranda. Ja se uz po chvily noseni bavil tim, ze mi nikdo neveril, ze dokazu urcit cas plusminus tri minuty:-))) A slo to v pohode a to jsem mel uplne jinou (nizsi) ligu nez ty. Myslim hlavne citelnost indexu a tloustku rucicky. Byli to jedny z mala hodinek ktere bych mozna znovu neprodal. At ti dlouho slouzi a delaji radost :thumbsup_anim:

 

Díky :cool02: teď jsem je tři dny nosil do práce a opět hodinky vzbuzovaly úžas a dotazy jak že to vlasně funguje, když to má jen jednu ručičku a kde že jsem tu druhou ztratil :thumbsup_anim:

A od člověka do kterýho bych to fakt neřek všímavý komentář a hezký rozhovor o hodinkách, když jsme čekali na zbytek osazenstva jednání. Jo hodinky jsou vděčné a zábavné téma :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :cool02: teď jsem je tři dny nosil do práce a opět hodinky vzbuzovaly úžas a dotazy jak že to vlasně funguje, když to má jen jednu ručičku a kde že jsem tu druhou ztratil :thumbsup_anim:

A od člověka do kterýho bych to fakt neřek všímavý komentář a hezký rozhovor o hodinkách, když jsme čekali na zbytek osazenstva jednání. Jo hodinky jsou vděčné a zábavné téma :speak_cool:

Jo. To jo. Pekne hodinky bori ledy a sblizuji lidi. Podle me kazdy chlap ma rad hodinky a rad je pozoruje.

Jenom to nekteri jeste nevi:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...