Přejít na obsah

All Black Watch


New Milis

Doporučené příspěvky

Řekl bych že Hublot Big bang jsou asi nejčernější. Nedokážu si je představit na ruce, a ani si nedokážu představit člověka, který by je koupil...

Ty Hubloty budeme moct brzo okouknout...na Pařížské se bude otevírat jejich butik ;-) A Dušák nabízí nově Jaquet Droz, ale ty už nejsou all black..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hammer_Time
Ty Hubloty budeme moct brzo okouknout...na Pařížské se bude otevírat jejich butik ;-) A Dušák nabízí nově Jaquet Droz, ale ty už nejsou all black..

Před nedávnem jsem koukal že se tam něco buduje...

 

 

Jinak teď jsem si vzpomněl na mamčiny hodinky, nějaké dámské Rado od dušáka... taky all black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si myslíte o tzv. All Black hodinkách? Je to výstřednost, nebo postupem času bude mít nějakej černočernej kousek v portfóliu pomalu každej druhej výrobce? Je to protismyslnej kontrast nebo jen arogance a snaha o odlišnost za každou cenu? Já osobně jsem pro, přijde mě vtipný, nevidět na hodinkách, kolik je hodin...

 

Vrátil bych se k původní otázce. Myslím si, že jsi na to káp - že jde o odlišnost za každou cenu (výstřednost). Aspoň zpočátku, později možná o jakousi módu (takže to nakonec bude mít každej druhej výrobce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

All black jsou super. Kdyby nestály ty astronomický částky. Za mě Bell Ross Black Phantom !!! Můj sen :-)

 

Tak to mame stejne, ja ale misto chrona radsi tohle :smile_anim:

Bell&Ross Phantom Tourbillon

post-3003-1240707881.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?

včera jsem viděl naživo ty hamiltony - sice v bílé verzi, ale než jsem poprskal výlohu tak se mi zdály větší než fotka panerai na A4 :D

 

... a v hospodě jsem pak viděl další lahůdku, která byla ještě větší než ty hamiltony, snad se s nimi dotyčný pochlubí sám :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...