Přejít na obsah

Nový člen - jeho výbava


Dantechno

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

před několika dny jsem zabrousil na toto fórum a od té doby jsem jeho pročítáním strávil hodiny....... Vlastním doma pár ( pro vás asi podřadných kousků ) ale chystám se zakoupit nějaký model ze Seiko Diver serie ( asi vyhrajou black monstra ).

 

Zde tedy moje stávající výbava ( klidně mě skritizujte :-) :

 

Timex T41701 Expedition

50 m, datum, nerez ocel, vibrační alarm s minutovou přesností, otočná vrchní luneta, celoplošné osvětlení INDIGLO, vteřinová ručička, minerální sklíčko, světélkující hodinové ručičky.

 

post-6982-1240216855.jpg

 

 

Casio G 510-6

Zobrazení Kombinované, Napájení Quartz, Vodotěsnost Wr200, Materiál pouzdra Ocel_plast, Podsvícení, Multifunkční budík, Stopky, Odpočítávací stopky s opakováním, Světové časy

 

post-6982-1240218224.jpg

 

 

TIMEX Ironman T5B201

INDIGLO - noční osvětlení, QUICK DATE - systém rychlého nastavení data, stopky s přesností 1/20 sekundy max. 30 minut, alarm, luminiscenční ručičky a indexy, minerální sklo

 

post-6982-1240217364.jpg

 

 

 

Mám ještě jedny ale u těch nemůžu najít info na netu. Jsou to Timex Expedition titanové ručičkové chronography - kožený pásek, momentálně na výměně baterie ....

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý, tak tu vítej. Je vidět, že k "hodinkám" nějaký vztah máš. Tady Tě to pomele, ne-li rozemele. :)

 

 

To už je mi jasný teď... Jen co se mi trochu srovná finanční situace chtěl bych ty černý Monstra ale na koženém řemenu ( někde jsem tu viděl s černým - velice hezké ) a nebo Kinetic Diver SKA383P1. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je mi jasný teď... Jen co se mi trochu srovná finanční situace chtěl bych ty černý Monstra ale na koženém řemenu ( někde jsem tu viděl s černým - velice hezké ) a nebo Kinetic Diver SKA383P1. :smile_anim:

Kráčíš "správnou" cestou. ;) Osobně bych raději volil monstra. Myslím, že by Ti to potvrdila valná většina členů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už je mi jasný teď... Jen co se mi trochu srovná finanční situace chtěl bych ty černý Monstra ale na koženém řemenu ( někde jsem tu viděl s černým - velice hezké ) a nebo Kinetic Diver SKA383P1. :smile_anim:

 

Ahoj kolego. Tvoje hodinky se mi libi, mas vkus.

Jak pise Phoenix, Monstry jsou klasa nejvetsi a nejkrasnejsi. Snad ani nejde litovat jejich koupe, jen jejich prodeju.

Pokud by vice lakal pohon Kinetic, zvaz tyhle. Ty ja povazuju za nej.

post-3003-1240263816.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud zvolíš monstra (což dooručuji), jdi do tahu. Na širší gumě či řemenu nevypadají špatně, ale jak již někde bylo psáno, origo tah k nim prostě patří.....

Dokup tahu se ti potom příliš nevyplatí.

A jinak bůh s tebou na tomto fóru...:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolego. Tvoje hodinky se mi libi, mas vkus.

Jak pise Phoenix, Monstry jsou klasa nejvetsi a nejkrasnejsi. Snad ani nejde litovat jejich koupe, jen jejich prodeju.

Pokud by vice lakal pohon Kinetic, zvaz tyhle. Ty ja povazuju za nej.

 

 

 

Ahoj , tyhle jsou velice pekne. Hlavne me zaujala korunka na leve strane protoze ac jsem pravak hodinky odmala nosim na prave ruce...... Co je to za model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Monstry neslapnes vedle ;-) jak jsi jiz urcite v nekolika vlaknech precetl... :-)

 

Nevim kde budes kupovat. eBay, chronoshop, az-watch...

Ja chtel na tahu, ale podarilo se mi vyhrat na eBay s gumou. Po nejake dobe noseni jsem stejne presedlal na tah - dokupovany rovnez na eBay. Je to sice ta drazsi varianta, ale zase vlastni zkusenost je k nezaplaceni :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Monstry neslapnes vedle ;-) jak jsi jiz urcite v nekolika vlaknech precetl... :-)

 

Nevim kde budes kupovat. eBay, chronoshop, az-watch...

Ja chtel na tahu, ale podarilo se mi vyhrat na eBay s gumou. Po nejake dobe noseni jsem stejne presedlal na tah - dokupovany rovnez na eBay. Je to sice ta drazsi varianta, ale zase vlastni zkusenost je k nezaplaceni :-)

 

 

Stejně zaplacená zkušenost...:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , tyhle jsou velice pekne. Hlavne me zaujala korunka na leve strane protoze ac jsem pravak hodinky odmala nosim na prave ruce...... Co je to za model?

 

Korunku vlevo mam taky radsi, jako levak nosim hodinky na prave ruce.

Ty cerne je model SKA293, ale tyhle zlute SKA291K taky nejsou spatne.

post-3003-1240515997.jpg

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Tak se mi z výměny baterii a zkoušky těsnosti vrátili výše zmíněné Timex Expedition Chronograph. Budu rád když někdo poradí co je to za typ. Jsou titanové, minerální sklo, stopky , WR 50M......

Jses si jisty, ze jsou titanove ? Ty same ma kamarad, jen na kovovem tahu a dle vahy bych rekl, ze je to ocel (nebo nejaka slitina), je matna a tmava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jses si jisty, ze jsou titanove ? Ty same ma kamarad, jen na kovovem tahu a dle vahy bych rekl, ze je to ocel (nebo nejaka slitina), je matna a tmava.

 

 

Jistý si úplně nejsem ... :worried_anim: Nemám k nim žádne info takže možná máš pravdu. Subjektivně mi to přišlo jako titan ale je pravda že moc lehké nejsou. Můžeš se prosím optat na typ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl jsem treba Wengery - ocelove, potazene titanem - barva titanu, vaha oceli... :)

 

 

Je to možné kibi, jak říkám, nevím co je to za typ a moje opakované hledání na netu nepřineslo ovoce. Proto prosím kdo něco o tomto typu ví ať dá vědět. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...