Přejít na obsah

Elegant Linea 40mm - zjisteni moznych zajemcu


Doporučené příspěvky

Tak nejdriv to preved na JPG a at to nema vic jak 500kb. Skeny vetsinou byvaji pekne velke, takze to v nejakem prohlizeci obrazku zmensi a uloz do jpg. Pak ho uploadni na nejaky free image hosting (treba nekolikrat zmineny http://xs.to ) a odtamtud sem dej link ve formatu . Takovou adresu ti to nabidne jakmile uploadnes obrazek na web. Jenom ji zkopiruj a dej sem. Tot vsjo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník dusen

Kde se da najit aktualizovana tabulka zajmencu? Mam pocit, ze nekteri ani nenapsali co presne chteji (predpokladam zivelna reakce na zverejneni clanku na Lupe :-) ) a zacina v tom byt trosku chaos.. Kdo si nerekne co presne chce asi nemuze byt povazovan za vazneho zajemce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualni tabulka by mela byt zde ovsem uplne aktualni bude az po zaslani vsech objednavek a tim padem se bude dat znovu zaktualizovat. Doporucuju poslat panu Prokopovi na zminenou adresu (v tom prispevku) seznam specifikaci modelu ktery byste chteli. Tato objednavka se vice mene povazuje za zavaznou a po ni bude nasledovat platba zalohy, jakmile pan Prokop urci konecnou cenu +- autobus ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý den zaujal mne váš nápad s limitovanou edicí hodinek a pokud bych to zjistil dříve určitě bych se přidal.Chtěl jsem se vás zeptat zda je nějaká reálná možnost získat nějaké tyto hodinky.Chtěl bych něco takového pro mého syna aby mu po mně něco takového jednou zůstalo.Předm vám děkuji za odpověd.Ještě jsem vás co máte tyto hodinky chtěl poprosit zda by jste se my nepochlubily fotografií.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem bohužel zaspal ale přesto vám děkuji za odpovědi.Pokusím se domluvit s primem a nechám si asi nějaké vyrobit či zrenovovat nějaké staré co tu mám.Pokusím se sehnet nějaký opravdu zajímavý model.Moc tomu nerozumím ale pokud budete mít nějaký tip na nějaké Primky co bych se měl pokusit sehnat budu rád když my poradíte.Ještě se drze zeptám na kolik cca vás nakonec vaše Ch le vyšly?Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...