Přejít na obsah

Elegant Linea 40mm - zjisteni moznych zajemcu


Doporučené příspěvky

Bez datumu, bude-li většina pro datumku, připlatím si, hlaste se, kdo do toho jde se mnou, dle Prima to bude celkem cca 3.000,- Kč za novou matrici s trojkou (týká se i dalšího popsání viz níže) rozpočítané na všechny, kdo se přihlásí.

Pro variantu bez datumovky jsem dva a nekde se nam tu toula jeste nekdo dalsi. Pro tuhle variantu zahlasovali 3 lidi. Teda variantu s cislama 3, 6, 9, 12. Pro variantu bez datumovky, ale se vsema cislama bylo dokonce 8 lidi a kdybychom dneska rozhodli, ze uz se dal nehlasuje (jako ze to stejne uz asi zmrtvelo) tak ta varianta i vyhrala ;) Osobne se mi vice libi varianta se 4 cislama, ale reknu to takhle..podvolim se vetsine.

 

Abychom v tom meli vice jasno, tady je aktualni prehled hlasu a navrhy na jednom miste..

 

1] = 3

[2] =

[3] = 6

[4] = 1

[5] =

[6] = 6

[7] = 8

[8] = 1

[9] =

[10] =

 

prim_linea_031.jpg

prim_linea_02.jpg

prim-linea-12.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odklízeči, to je prima bomba, že jsi sem přehodil to hlasování, jen se obávám, že tam je víc hlasů, než je objednávek (těch je nyní 14), a je tudíž zkreslené, takže navrhuji nové rychlé jmenné hlasování těch, kdo objednali. Myslím, že bys měl stanovit jasná pravidla (například co kus to hlas, nebo co osoba, to hlas, nebo co osoba, to 3 hlasy a tak podobně, např. já bych chtěl 3 kusy, můžu dát tři hlasy? a podobně a zároveň sestavit už jasnou tabulku, protože to už myslím uzrálo. Možná bych taky eliminoval varianty, které dosud nemají ani jeden hlas, a rozhodně ty, které Prim označí za nesmyslné. Díky

 

Ale asi to je práce pro Prima, respektive designera těch hodinek, aby ty varianty už byly pokud možno ve správných proporcích a předešlo se omylům. Taky by se tím zveřejněním a sesumírováním variant a možností oficiálně vyhlásil konec nápadům pro nově přidavší se. Díky za tu práci všem.

 

Cigi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhrn všech názorů doposud, alespoň tak jak je vnímám já, směřuje jednoznačně k černému číselníku a bílému tisku, stejně jako k datumce. Osobně je mi to jedno, skutečně Vás nechci nijak ošidit. Měl jsem za to, že tu limitovanou sérii i vy všichni vnímáte jako startovní sérii. Nemám nic proti tomu, udělat jakýkoliv číselník, klidně může být modrý s oranžovými čísly.:) Od Vás to však vyžaduje dospět ke konsenzu.

Aspoň poznáte, jak těžké je vymýšlet universální sériově vyráběné hodinky v dnešní době. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Připojuji se k cigimu, připlatím za verzi bez datumovky. Barva ciferníku je mi skoro jedno, pokud by se dělala bílá, také se budu podílet na nákladech. Myslím, že by počet kusů limitované edice stačil 20. Zatím máme 14, kdo chtěl už se dávno přihlásil, takže by to mohlo stačit. Abych shrhul moji představu o hodinkách:

 

VARIANTA: 7 (nenašel by se ještě někdo na římské číslice?)

 

DATUM: ne

 

CIFERNÍK: bílý

 

POTISK A RUČIČKY: černé

 

NÁPIS: Chronomag limited edition (nebo bez)

 

ŘEMÍNEK: černý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborně Kamile!

 

Shodneme se na všem, bohužel se mi víc líbí varianta 1. Tady jsou moje důvody, abych tě přesvědčil:

 

Varianta 7 už není linea, ale numera, to samo o sobě nic neznamená, ale:

Právě ten linea design je to, co tyhle hodinky pro mě dělá zajímavé a originální, tady odvedl designér svou práci!

Ta obrácená pozice 6 a 9 je ten fígl, který při 12 číslech docela zapadne

Variantu 1 považuji za originálnější a nevšední

Variantu 1 považuju za elegantnější, protože stylizovanější

Navíc se mi líbí to dělení číselníku na čtvrthodiny a čárky , protože se tak v češtině hodiny nejčastěji říkají (za pět minut čtvrt..., třičtvrtě a pět minut atp..)

Taky takto dělený číselník ještě nemám, sobecky.

 

Jinak se variantě 7 esteticky samozřejmě nedá nic vytknout, jen pro mě nemá ten šmrnc.

 

Protože odeberu 3 kusy, mám pro Tebe a ostatní nabídku: Když se mi přizpůsobíte, zaplatím podíl na vícenákladech v poměru počtu kusů.

 

Taky nevím, co na to PRIM.

 

Tady je má Varianta CIGI:

Varianta: 1 čísla 3, 6, 9, 12 arabsky

Datum:ne

Ciferník:bílý

Potisk a ručičiky:černé

Nápis: jen logo Prim - ukecané, když to jinak nejde.

Na víčku zespodu nebo mezi spodními nožkami chronomag limited edition x/X a co se ještě dohodne

Řemínek:černý

 

 

Doufám, že se připojíš Ty a taky Odklízeč myslím chce bez datumky , to už by bylo 5 kusů! Ostatní jsou vítáni!

Váš Cigi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V hlasování měly alespoň nějaké body tyto verze: 1,3,6,7

 

Ostatní bych z vážných úvah o základní variantě vyřadil. Všechny výše popsané návrhy lze realizovat a vypadaly by tak, jak jsou na těch obrázcích.

 

Pokud někoho zajímá můj názor tak varianta 7 mě moc nebere, to už mi příjde lepší varianta 8, která však dostala 1 hlas (ne můj :) - já Vám do toho fakt nezasahuji!)

 

Pro pořádek je ale potřeba určit, která varianta je ta, která bude bez jakéhokoliv příplatku. Pokud zvítězí varianta 7, rozhodně se nikdo nemusí obávat toho, že bych jí chtěl zařadit do kolekce:), takže zůstane stoprocentně jediná.

 

Pokud se 3 lidi dohodnou, že chtějí číselník bez datumky a shodnou se na jeho grafice, pak cena jednoho kusu bude 13.000,-Kč. Obdobně můžeme realizovat i ostatní varianty. Pokud budou objednavky kopirovat hlasování, pak by tedy hodinky stály dle varianty:

 

1) 13.000,-Kč/ks

3) 12.500,-Kč/ks

6) 12.500,-Kč/ks

7) 12.375,-Kč/ks a pokud byste se dokázali shodnout, že to je ta vítězná, tak 12.000,-Kč jak jsem slíbil, a to i přes to, že jsem předpokládal, že se alespoň 10 z Vás shodne na jediné variantě.

 

Myslím, že je to tak spravedlivé. Prosil bych Vás ale o to, aby by byly objednavky sepsany ve formatu:

Přezdívka - varianta

Asi si dokážete představit, jak by mne mrzelo, kdybych udělal 4 varianty číselníku a pak se ukázalo, že některé hlasy byly jalové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejbližší varianta mi je 1 a 7 (1 možná o chlup víc)

bílý (nebo světlý) ciferník by mi také nevadil.

datum - určitě ne

 

Nové hlasování si myslím není třeba.

Ohledně počtu kusů na osobu by bylo dobré, kdyby každý, kdo má zájem by měl možnost co možná nejměnšího čísla, tak

jsme se tu zapsali a pokud budu chtít více kusů, ty ostatní by měly být až s čísly po vyčerpání jrdinečných objednávek.

 

Jinými slovy bych se chtěl vyhnout možnosti, kdy např. odklízeč s číslem 1 objedná 10 ks a další by pak měl až číslo 11.

Také by se mohlo stát, že např. při omezené edici 20 ks by se na 14-tého nemuselo dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

2 cigi: absolutní souhlas (neukecal bych tě na "Chronomag" dole na ciferníku?)

 

2 Ondraj: řekl bych, že je celkem jasné která pořadová čísla budou - tak jak jsme se přihlašovali, pokud někdo chce víc kusů, pokračuje v číslování popořadě

 

2 Ondraj a Dali: jakou barvu ciferníku v té variantě 1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, takhle je v tom strašný zmatek. Jestli se v tom někdo vyznáte, zkuste z toho vyrobit něco co bude srozumitelné úplně všem. Teď to vypadá, že varianta 1 by měla 6 zájemců.

 

Navrhuji tento mechanismus:

 

[1] cigi (3ks), Ondraj (1ks), Dali (1ks)

[3]

[6]

[7]

 

Myslel jsem, že pořadové číslo v sérii by se přidělovalo, podle data příspěvku s přidáním kusu do [x] hlasování v tomto diskusním fóru. Pokud máte jiný nápad jak to spravedlivě rozklíčovat, sem s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Tak jsem si dal tu práci abych to ještě upřesnil i podle souběžného fóra o modelu Linea a dělám souhrn ze všech příspěvků (uvědomte si, že v diskuzi o vzhledu speciálního modelu hlasovali i lidé, kteří se nepřihlásili ke koupi hodinek):

 

[1] bílý - Ondraj 1 ks (poř. číslo 4), Kamil 1 ks (poř. číslo 7), cigi 3 ks (poř. čísla 11, 12, 13) - 5x

[1] černý - odklizec 1 ks (poř. číslo 1), Dali 1 ks (poř. číslo 2) - 2x

[3] černý - Chronomag 1 ks (poř. číslo 8) - 1x

[5] černý - kubson 1 ks (poř. číslo 14) - 1x

[6] černý - zdenda 1 ks (poř. číslo 3) - 1x

[7] černý - mnovace 1 ks (poř. číslo 5) - 1x

N/A - pierre 1 ks (poř. číslo 6), noname 1 ks (poř. číslo 9), Magnus 1 ks (poř. číslo 10) - 3x

 

A máme všech 14 přihlášených. Ti, které jsem snad napsal špatně nebo změnili názor, ať se laskavě opraví a ti, kteří se ještě nevyjádřili, by tak měli učinit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, že pořadové číslo v sérii by se přidělovalo, podle data příspěvku s přidáním kusu do [x] hlasování v tomto diskusním fóru. Pokud máte jiný nápad jak to spravedlivě rozklíčovat, sem s ním.

Ano. tak si stále myslím, že to tak platí.

 

Zde je (doufám že bez chyby) seznam jedinečných objednávek, tak, jak šly za sebou. + varianty, které se objednávajícím líbily.

 

odklizec 01 1 4 7

Dali 02 3 6 7

zdenda 03

Ondraj 04 1 7

mnovace 05 7

pierre 06

Kamil 07 1

Chronomag 08 3 6

noname 09

Magnus 10

cigi 11 1

kubson 12 4 5

 

pak

cigi 13

cigi 14

 

2 Ondraj a Dali: jakou barvu ciferníku v té variantě 1?

Pokud se na nějaké barvě shodnete, já se přizpůsobím. Dost mě láká nějaká světlá.

 

Doufám, že se tu všichni dohodneme, původně jsem myslel, že limited chronomag edition bude jen jedna varianta

a to ta. která získá nejvíce hlasů. Asi je to nereálné, ale určitě by jich nemělo být moc.

 

Tak jsem si dal tu práci abych to ještě upřesnil i podle souběžného fóra o modelu Linea a dělám souhrn ze všech příspěvků (uvědomte si, že v diskuzi o vzhledu speciálního modelu hlasovali i lidé, kteří se nepřihlásili ke koupi hodinek):

tak jsem udělal něco podobného paralelně s tebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal tu práci abych to ještě upřesnil i podle souběžného fóra o modelu Linea a dělám souhrn ze všech příspěvků (uvědomte si, že v diskuzi o vzhledu speciálního modelu hlasovali i lidé, kteří se nepřihlásili ke koupi hodinek):

 

[1] bílý     -  Ondraj 1 ks (poř. číslo 4), Kamil 1 ks (poř. číslo 7), cigi 3 ks (poř. čísla 11, 12, 13)   -  5x

[1] černý  -  odklizec 1 ks (poř. číslo 1), Dali 1 ks (poř. číslo 2)                                                  -  2x

[3] černý  -  Chronomag 1 ks (poř. číslo 8)                                                                              -  1x

[5] černý  -  kubson 1 ks (poř. číslo 14)                                                                                   -  1x

[6] černý  -  zdenda 1 ks (poř. číslo 3)                                                                                     -  1x

[7] černý  -  mnovace 1 ks (poř. číslo 5)                                                                                  -  1x

N/A          -  pierre 1 ks (poř. číslo 6), noname 1 ks (poř. číslo 9), Magnus 1 ks (poř. číslo 10)      -  3x

 

A máme všech 14 přihlášených. Ti, které jsem snad napsal špatně nebo změnili názor, ať se laskavě opraví a ti, kteří se ještě nevyjádřili, by tak měli učinit!

Kubsonovy bych osobně dal č. 12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dal tu práci abych to ještě upřesnil i podle souběžného fóra o modelu Linea a dělám souhrn ze všech příspěvků (uvědomte si, že v diskuzi o vzhledu speciálního modelu hlasovali i lidé, kteří se nepřihlásili ke koupi hodinek):

Jsem rád, že jsme došli k téměř stejným výsledkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem:

Pokuste se upravit své požadavky tak, aby bylo co nejméně variant a Prim to měl trochu jednodušší a doplňte do Kamilovi tabulky, která je fajn.

 

[1] bílý - Ondraj 1 ks (poř. číslo 4), Kamil 1 ks (poř. číslo 7), cigi 3 ks (poř. čísla 11, 12, 13) - 5x

[1] černý - odklizec 1 ks (poř. číslo 1), Dali 1 ks (poř. číslo 2) - 2x

[3] černý - Chronomag 1 ks (poř. číslo 8) - 1x

[5] černý - kubson 1 ks (poř. číslo 14) - 1x

[6] černý - zdenda 1 ks (poř. číslo 3) - 1x

[7] černý - mnovace 1 ks (poř. číslo 5) - 1x

N/A - pierre 1 ks (poř. číslo 6), noname 1 ks (poř. číslo 9), Magnus 1 ks (poř. číslo 10) - 3x

 

Řekl bych, že jsme s tím dost zahejbali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Identifikace edice (hlasy).

[1] - nápis Chronomag Limited Edition xx/xx na spodním víčku

[2] - nápis Chronomag na ciferníku

[3] - nápis Chronomag Limited Edition na ciferníku + xx/xx na spodním víčku

[4] - varianta 1+2

 

[1] - 1

[2] - 1

[3] -

[4] - 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...