Přejít na obsah

Elegant Linea 40mm - zjisteni moznych zajemcu


Doporučené příspěvky

Opravuji varianty

 

Identifikace edice (hlasy).

[1] - nápis Chronomag Limited Edition xx/xx na spodním víčku

[2] - nápis Chronomag na ciferníku + Limited Edition xx/xx na spodním víčku

[3] - nápis Chronomag Limited Edition na ciferníku + xx/xx na spodním víčku

 

 

[1] - 1

[2] - 1

[3]

 

 

Pokud si někdo vymyslí jinou, dopište ji prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 198
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kubsonovy bych osobně dal č. 12

bohuzel musim "vycouvat" nepocital jsem s tim, ze se to zrealizuje tak rychle - je pro mne nerealne dat pred vanocema tolik penez do hodinek... skoda, budu si muset poridit "seriovku"

Tím se to vyřešilo.

 

 

Abychom opravdu vyčlenili vážné zájemce, co kdybychom Primovi už dali nějakou zálohu.

např. 2000 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Kubsona: Pokud je problémem jen datum odběru, tak nevidím důvod pro vyčlenění z limitované série. To skutečně není problém. Navíc, ještě není 100%, že se to do Vánoc stihne, jen jsem měl pocit, že by Vás to potěšilo, a tak jsem se o to začal snažit. Původně jsem i já předpokládal první dodávky až na konci února.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubsone, líbilo by se mi mít čísla 11, 12, 13. Souhlasíš, prosím ? Myslím, že jsem se tak přihlásil, ale když je to tak, jak píší Prim a Ondraj a Kubson bude trvat na 12, tak samozřejmě beru 11, 13, 14.

Jinak musím gratulovat, zahýbali jsme s tím.

Zálohu 2000x3 složit mohu.

Co tedy zbývá?

1. Musí se vyjádřit pierre, noname a magnus

2. Dohodneme nápis. Jak jsem již psal, silně oroduju pro variantu 1 dle Ondraje, tedy nápis Chronomag Limited Edition xx/XX na spodním víčku. Taky bych zvládnul tu variantu CHMG x/X u spodního poutka řemínku, Ondraj jí nemá uvedenu, ale Primovi se tuším zamlouvala. Teď jde především o ty, co mají variantu 1 (celkem dosud 5 lidí, 7 kusů- už skoro většina!) protože z cenových důvodů bychom měli mít shodný potisk, barva už je máček (dle Prima). Ten důvod, jak jsem psal, je prostota ciferníku, taky nikomu a tím méně sobě , který bude na ciferník koukat nejčastěji, nechci vtírat, jakej jsem fanda a mám limited edition. Ze zkušenosti s mými fortiskami, kde stojí na ciferníku official cosmonauts automatic 200m vím, jak mě ten nápis čím dál tím víc štve, i když při koupi hodinek jsem ho nevnímal a teď je to pro mě jediná chyba těch hodinek.

3. Dohodnout maximální počet, navrhuji max. 33

4. Vypadá to, že bez data už je celkem 8 objednávek var.1 x7kusů (5hlasů) a var.7 x1kus i hlas, tak nevím, co vlastně bude standart, i když připouštím, že jsem vlastně jen jeden hlas a taky, že pro Prima je samozřejmě standart budoucí výrobní verze datumka. Prime, prosím proveď nějakou kalkulaci na dnešní stav.

 

Hlasování o nápisu chronomag dle Ondraje:

1: 2 hlasy, (4kusy)

2: 1hlas

3:

 

Pánové, spolupráce s Vámi je mi potěšením

Váš cigi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakékoliv změny grafiky jsou možné za již několikrát avizovaných podmínek, jen jedno po mě něchtějte,....., aby tam nebylo logo! Logo tam být musí! Nemusí tam být nápisy Automatic a údaj o počtu kamenů, ale logo a označení Czech Made ve spodní části číselníku tam musí zůstat. To je součástí corporate identity a prodejní filozofie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem také pro minimální variantu ciferníku, ale s datumem (opravdu ho používám). Barva by se mi líbila stejná, jako mají Spartaky, ale přizpůsobím se.

Proč nezkopíruješ Kamilovu tabulku a nezařadíš se.

 

Trochu disciplíny potřebujeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Kde a jaký nápis Chronomag bude, je mi vcelku jedno, podřídím se většině. Samozřejmě bílý ciferník bez data, jak už jsem uvedl. Se zálohou to není problém, můžu ji předat třeba osobně. Jinak nijak nespěchám, nemusím je mít do vánoc. Dokonce mám v únoru narozeniny, to by se hodilo. Limitovanou edici bych nechal 20 nebo třeba 22, stejně asi už moc zájemců nepřibude.

 

Tak já to udělám za "noname", jestli jsem ho dobře pochopil:

 

[1] bílý - Ondraj 1 ks (poř. číslo 4), Kamil 1 ks (poř. číslo 7), cigi 3 ks (poř. čísla 11, 12, 13) - 5x

[1] černý - odklizec 1 ks (poř. číslo 1), Dali 1 ks (poř. číslo 2) - 2x

[3] černý - Chronomag 1 ks (poř. číslo 8), noname 1 ks (poř. číslo 9) - 2x

[5] černý - kubson 1 ks (poř. číslo 14) - 1x

[6] černý - zdenda 1 ks (poř. číslo 3) - 1x

[7] černý - mnovace 1 ks (poř. číslo 5) - 1x

N/A - pierre 1 ks (poř. číslo 6), Magnus 1 ks (poř. číslo 10) - 2x

 

*ještě jsem zaregistroval, že "steel" mluvil o variantě 1 - to by byl [15]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakékoliv změny grafiky jsou možné za již několikrát avizovaných podmínek, jen jedno po mě něchtějte,....., aby tam nebylo logo! Logo tam být musí! Nemusí tam být nápisy Automatic a údaj o počtu kamenů, ale logo a označení Czech Made ve spodní části číselníku tam musí zůstat. To je součástí corporate identity a prodejní filozofie.

Tak je to myšleno. Když píšu bez nápisu, myslím jen s ukecaným logem a tedy i s tím czech made, když to musí být (můj názor sice je, že opičit se po swiss made je blbost, němci taky nepíšou germany made, rusové russia made, navíc je ten nápis tak mnohoznačný, že je zavádějící, ale corporate identity je věcí Prima).

 

Cigi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile myslím to tak, že made in russia, germany atd. má svou vlastní formu, není to opičení po swiss made. Kdyby tam stálo: vyrobeno v Česku nebo český výrobek, nebo universální made in czech republic, nebo jenom czech republic je to pro mě přijatelné, jen tohle czech made je tak zprofanované, ale to je jiná diskuze, tohle je fakt věcí Prima, jestli si nechá poradit.

cigi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Mně to pak taky došlo, že myslíš exaktní frázi "czech made". Možná to negativně vnímáme jenom my, tady u nás v Česku. Cizinci asi takové asociace jako čekšmejd nemají. Na druhou stranu "made in Czech Republic" by vypadalo blbě a jenom "Czech Republic" mi taky moc nesedí. Ale jak říkáš je to věc Prima, já bych mu radil to tam nechat jak to je :)

 

 

Připojuji poslední známou tabulku:

 

[1] bílý - Ondraj 1 ks (poř. číslo 4), Kamil 1 ks (poř. číslo 7), cigi 3 ks (poř. čísla 11, 12, 13) - 5x

[1] černý - odklizec 1 ks (poř. číslo 1), Dali 1 ks (poř. číslo 2) - 2x

[3] černý - Chronomag 1 ks (poř. číslo 8), noname 1 ks (poř. číslo 9) - 2x

[5] černý - kubson 1 ks (poř. číslo 14) - 1x

[6] černý - zdenda 1 ks (poř. číslo 3) - 1x

[7] černý - mnovace 1 ks (poř. číslo 5) - 1x

N/A - pierre 1 ks (poř. číslo 6), Magnus 1 ks (poř. číslo 10) - 2x

 

*"steel" mluvil o variantě 1 - to by byl [15]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NĚMECKÉ

 

kokoko000005.jpg

Tohle myslím není nejšťastnější příklad označení původu hodinek ... údaj o zemi původu hodinek (CHINA MADE) je tady nahrazen bydlištěm obchodníka. Dosti odstrašující kousek, IMHO.

 

Jinak Czech Made mi zní docela dobře. Spíš mě trápí současná podoba loga Prim, vím, že to má své důvody, které tady Prim zmínil, ale jak tu kdysi uvedl Kamojedov, "manufacturer" se používá u výrobců, kteří vyrábí kromě pouzder také své strojky. Ale uvědomuju si, že se s tím se teď nedá nic dělat. Třeba Prim jednou "true watch manufacturer" bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Takže opravuji tabulku, vyjádřil se další člen. Už chybí jen "Magnus" a "steel" by se měl jasně vyjádřit.

 

 

[1] bílý - Ondraj 1 ks (poř. číslo 4), Kamil 1 ks (poř. číslo 7), cigi 3 ks (poř. čísla 11, 12, 13) - 5x

[1] černý - odklizec 1 ks (poř. číslo 1), Dali 1 ks (poř. číslo 2), pierre 1 ks (poř. číslo 6) - 3x

[3] černý - Chronomag 1 ks (poř. číslo 8), noname 1 ks (poř. číslo 9) - 2x

[5] černý - kubson 1 ks (poř. číslo 14) - 1x

[6] černý - zdenda 1 ks (poř. číslo 3) - 1x

[7] černý - mnovace 1 ks (poř. číslo 5) - 1x

N/A - Magnus 1 ks (poř. číslo 10) - 1x

 

*"steel" mluvil o variantě 1 - to by byl [15]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, Linea se mi libi a silne vaham. Docela rad bych je videl nazivo... pokud vite o nejake prodejne v Brne, kde by se daly shlednout, dejte mi vedet. Predbezne muzu rict, co by se mi libilo:

z hlediska variant ciferniku rozhodne [1] bily (svetle sedy), bez datumu, cerny remen. Stale se trochu nemohu zreknout predstavy krasnych modrenych rucek (mohl by to nekdo na kompu zkusit stvorit?), ale cerne taky nejsou spatne. Mozna bych ty rucky ale koncipoval kapanek odlisne -- presah sekundove rucicky by mohl byt i vetsi (tj. dale za stred), na druhou stranu minutovou a hodinovou rucicku bych ukoncil na stredu a zadny presah nevytvarel. Jen tak pro zajimavost, velmi se mi libi klasicky vzhled sekundove rucicky nasledujicich ML -- po delce nezuzovane, na zacatku symbol listu (vypada to jako piky v kartach) :

lc1057_yp011_11e.jpg.

 

Co se tyce napisu Chronomag, byl bych rovnez pro variantu [1] (dle Ondraje).

 

Jo a jeste neco: kdybych do toho fakt sel, tak nechci byt 16., kdyz uz, tak 17. :) -- nemam rad suda cisla :D)

 

Chapu, ze muj prispevek muze nekoho z jiz rozhodnutych podrazdit -- zase vnasim nove prvky a otazky a cely to protahuju --, ale prosim o odpusteni, skutecne nad tim seriozne uvazuju a navic skutecne nepatrim k tem rozhodnym, naopak pri jakekoliv vetsi investici velmi rozvazuju vsechna pro a proti a vsechny mozny varianty, takze kdovi, ceho se tu jeste ode me dockate :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...