Přejít na obsah

KRTEK


Doporučené příspěvky

Já to tady nechtěl moc rozmazávat, abyste se mě nesmáli, ale letos jsme si u našich okopali kus zahrádky, že tam budem pěstovat česnek, bylinky, rajčata a všechny tyhle fujtajbly, který už se z obchodu pomalu ani nedaj žrát.. Tak to všechno pěkně šlo, dokud se tam neobjevil ten slepej chlupatej hajzl, a nezačal to podrypovat! Nemáte někdo fakt osvědčenej recept, jak toho zk***ysyna dostat pryč? Zatím jsem slyšel, že pomáhá jen propan-butan, ale to mě přijde trochu nebezpečný... Asi bych ho nechtěl přímo zavraždit, spíš chytit a hodit k sousedovi (stejně má větší rajčata), nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ne,že bych byl zahrádkář....ale.....napíchej do země tyčky a dej na ně PET-flašky.......jak pofukuje,to "hučení" se přenáší do země a ti hajzlíci to nemaj rádi.......dost jim to vadí.

 

Nějakou válku s krtkem moc nedoporučuju,viz:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nfQlZd2ya9c

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, ta videa mě aspoň trošku zvedla náladu. Ještě mě někdo říkal, že ten parchant prej reje jen v lichou hodinu, ale která to teď je, když se měnil čas???

 

 

to je blbost......krtci nenosej hodinky(leda bys mu dal svoje B-čka......) :lol2: Rejou,když se jim chce.....a chce se jim furt.....skoro..... :)

Bo si sedni na židlu s brokovnicí a čekej,až vystrčí palici........to prej taky funguje...ale nesmíš chlastat,páč by ses nemusel trefit......ani brokovnicí..... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tady nechtěl moc rozmazávat, abyste se mě nesmáli, ale letos jsme si u našich okopali kus zahrádky, že tam budem pěstovat česnek, bylinky, rajčata a všechny tyhle fujtajbly, který už se z obchodu pomalu ani nedaj žrát.. Tak to všechno pěkně šlo, dokud se tam neobjevil ten slepej chlupatej hajzl, a nezačal to podrypovat! Nemáte někdo fakt osvědčenej recept, jak toho zk***ysyna dostat pryč? Zatím jsem slyšel, že pomáhá jen propan-butan, ale to mě přijde trochu nebezpečný... Asi bych ho nechtěl přímo zavraždit, spíš chytit a hodit k sousedovi (stejně má větší rajčata), nebo tak něco.

Ty vo*e, ty jsi sem zase dal téma. Moje babka jim v chodbičce (mezi krtinci) vykopala díru, do ní vložila sklenici a tu díru zakryla (tenkrát kusem eternitu) no a ten hajlík jak leze chodbou, tak spadne do sklenice a pak si ho můžeš vzít domů kočkám na hraní - nebo hodit sousedovi, ale aby se ti nevrátil. Jinak pak zajdi do železářství, kup si na něj past - ta funguje taky, odskoušeno na vlastní zahrádce, a pak tady můžeš prodávat řemen z krtčí před...kožky :thumbsup_anim: :thumbsup_anim: :thumbsup_anim:

EDIT: mamce na zahradě jsem před mnoha lety likvidoval krtky střelným prachem (LOVEX), ale postup bych ti raději vysvětlil osobně....

Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tady nechtěl moc rozmazávat, abyste se mě nesmáli, ale letos jsme si u našich okopali kus zahrádky, že tam budem pěstovat česnek, bylinky, rajčata a všechny tyhle fujtajbly, který už se z obchodu pomalu ani nedaj žrát.. Tak to všechno pěkně šlo, dokud se tam neobjevil ten slepej chlupatej hajzl, a nezačal to podrypovat! Nemáte někdo fakt osvědčenej recept, jak toho zk***ysyna dostat pryč? Zatím jsem slyšel, že pomáhá jen propan-butan, ale to mě přijde trochu nebezpečný... Asi bych ho nechtěl přímo zavraždit, spíš chytit a hodit k sousedovi (stejně má větší rajčata), nebo tak něco.

Já se snažím namlouvat si, že už jsme se zkamarádili. :) Na zahradě pěstuji hlavně pampelišky.

Ten propan-butan funguje, akorát se to nesmí zapálit. Leda, že bys plánoval založit nový trávník a potřeboval to přeorat. :D Cyklon-B v Baumaxu asi nevedou, tak by to šlo snad ještě s dusíkem nebo CO2. Otec to kdysi zkoušel s trafem a pouštěl do zapíchnutých drátů 1000 V. Žížaly utekly, ale krtek se zas vrátil. Ten můj má snad sbíječku. Jednou v zimě mrzlo -15, země jak beton a já měl na zahradě čerstvé krtince, ještě se z nich kouřilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je jeden takovej návod krtek a kdyby někdo chtěl krtečka tak ho věnuju zdarmo, jen si ho musí zájemce ulovit u mě na louce. Asi jich tam bude dost a jsou to úderníci, ty hromady jsou impozantní. Jo a kdysi jsme měli v zahradě jakési myši nenažrané a ty jsem vypudil trabantem. Hadici na výfuk, do díry, přihrnout hlínou a nastartovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je jeden takovej návod krtek a kdyby někdo chtěl krtečka tak ho věnuju zdarmo, jen si ho musí zájemce ulovit u mě na louce. Asi jich tam bude dost a jsou to úderníci, ty hromady jsou impozantní. Jo a kdysi jsme měli v zahradě jakési myši nenažrané a ty jsem vypudil trabantem. Hadici na výfuk, do díry, přihrnout hlínou a nastartovat.

 

Tak to bude pro Subárko požitek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé he he, to je zase vlákno :D

A připomnělo mi to geniální návod na chytání myší, vyprávěl ho kdysi v televizi myslím Josef Náhlovský:

To vezmete břitvu a dáte ji do rohu místnosti ostřím nahoru. Na jeden konec břitvy dáte kousek špeku, na druhej pak kousek chleba. A když k tomu pak přijde myš, koukne na jednu stranu - špíček. Koukne na druhou - chlebíček. A neví. A znova - špíček - chlebíček...a jak se tak rozhlíží, uřízne si hlavu :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na krtka pomohla past co vypadá jako kleště,čelisti se rozevřou a mezi hroty se vloží rozpěrka.

Opatrně se odkryje chodba,vloží kleště,a přiklopí třeba kýblem.

Jak krtek leze chodou,tak do toho drbne a cvakne ho to.

Nepodaří se to na poprvé,je třeba to opakovat.

Je dobrý vysledovat jak přibývají krtince a podle toho zjistit směr chodeb.

On je krtek neustále prodlužuje.

Měli jsme doma pěkně upravené květinové záhonky,netkaná folie a na ní říční kamínky.

Po tom co u nás v ulici kopali plyn se za nějaký čas objevil krtek.

Asi se mu lezlo dobře podle potrubí co položili.

Všechny ty kamínky pěkně promíchal s hlínou z krtinců.

Pokud máte doma kocoura,a je trpělivý,tak si taky na krtka počká.

Ten náš chytil už asi tři.

Už končím to jsem se rozepsal jak na webu zahrádkářů.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jé he he, to je zase vlákno :D

A připomnělo mi to geniální návod na chytání myší, vyprávěl ho kdysi v televizi myslím Josef Náhlovský:

To vezmete břitvu a dáte ji do rohu místnosti ostřím nahoru. Na jeden konec břitvy dáte kousek špeku, na druhej pak kousek chleba. A když k tomu pak přijde myš, koukne na jednu stranu - špíček. Koukne na druhou - chlebíček. A neví. A znova - špíček - chlebíček...a jak se tak rozhlíží, uřízne si hlavu :thumbsup_anim:

 

To mi přijde jako ten s lovem zajíce:

 

Zajíce chytíte v zimě tak, že zapíchnete do sněhu celou mrkev i s natí tak, aby cca 1/3 koukala ven, kolem zapícháte žiletky. Pak jen čekáte v úkrytu. Jakmile přihopká zajíc a uvidí mrkev, tak přiběhne blíž, natáhnese k mrkvi, očuchá ji a řekne: Mrkev v zimě, hm hm hm, to jsem ještě neviděl, zakroutí hlavou a...

 

Možná to spíš patří do vlákna humor? Každopádně by to mohlo zabrat i na krtka. Akorát musí Millis počkat do zimy.

 

Jinak naši si do zahrady zapíchli takovej bazmek na solární energii, kterej v nějakých časových intervalech vibruje a kdo ví co ještě. A prej to funguje, krtek utek. :) Tak nevím. Mě přijde lov zábavnější. (samosebou lov beze zbraní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...