Přejít na obsah

Seiko SCVS003 - "Grand Seiko" pod 300 USD


safi

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 281
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

máte prosím někdo zkušenosti s tímto prodejcem?

 

http://www.azwatch.cz/hodinky/se900-seiko-spirit-black-dial

 

ty Spirity jsou úžasný, jen ten tah nepotřebuji, kůže je kůže:)

Velice ochotný prodejce, sám zavolá a napíše mail.....minulý týden mě prodal Seiko monster...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte prosím někdo zkušenosti s tímto prodejcem?

 

http://www.azwatch.cz/hodinky/se900-seiko-spirit-black-dial

 

ty Spirity jsou úžasný, jen ten tah nepotřebuji, kůže je kůže:)

 

Jedny Seiko 5 a Seiko Orange Monster, spokojenost, prodejce sám telefonoval, poděkoval a bez problému poslal. Hodinky přišly perfektně zabaleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte prosím někdo zkušenosti s tímto prodejcem?

 

http://www.azwatch.cz/hodinky/se900-seiko-spirit-black-dial

 

ty Spirity jsou úžasný, jen ten tah nepotřebuji, kůže je kůže:)

 

Tiez mam vybornu skusenost. Samuraje som mal do tyzdna doma.

Upraveno uživatelem neon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak nejsou to hodinky do lesa, a o košili je moc neošoupeš.

Ale ještě sem neslyšel, že by Seiko mělo nějaký problém s kvalitou materiálu pouzdra.. nebo se mýlím?

Já je mám asi rok, možná víc, a jediná údržba je přeběhnutí flanelovým ( či jakým) hadříkem.

Lesknou se jak psí ku...., nemají jediný škrábaneček, dokonce ani ten standartní provozní " ošup"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak asi to boli len dristy na co som narazil...

 

Psal jsem to tu minimalne kdysi ja, ale mezitim se z toho bohuzel stalo ocividne JPP a pohadky ovci babicky.

 

Moje Spirity vypadaji po cca dvouletem obecne velmi setrnem noseni mirne hure nez Tissoty PR50 po letech sedmi. Nic vic a nic min.

 

Definice setrnosti: netknuty krystal, zadne prudke narazy, zadna manualni prace, zadny sport. Kazdy den na ruce.

 

Detailni rozbor:

- Spona tahu sla do pr*ele tak po dvou mesicich a byla pekne dodrena, od te doby stejne nosim kuzi

- Lestena luneta a ostatni lestene plochy a zejmena hrany lunety nesou drobne skrabance prechazejici ve vrypy. To me vede k teorii o mekci povrchovce/tepelnem zpracovani. Na druhou stranu, hodinky jsou vyrazne vetsi a tak se neceho dotknou mnohem casteji nez ony PR50.

- jsem pedanticky perfekcionista a mnou zminovane chyby jsou pro vetsinu lidi nepostrehnutelne ;)

 

Edit: nicmene hodinky jsou pres tento drobny problem vynikajici a stale jsem nikde nenarazil na nic, co by se univerzalni eleganci a pomerem cena/vykon Spiritum priblizilo. Nejblizsi jsou pro mne asi nemecke manufaktury, mozna Mido, pak Omega a Grand Seiko, ale to jsme porad cenou jinde.

Upraveno uživatelem Rimmer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, 6R15 lze manuálně natahovat. S lesklá luneta sice je náchylná chytat škrábance, ovšem stejně snadno je lze rozleš*** - stačí pár minut hraní sí ls leštícím ubrouskem jedou za pár měsíců a vypadají jako nové. Měl jsem, prodal jsem a zvažuji jejich opětovné pořízení. To snad mluví za vše. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, 6R15 lze manuálně natahovat. S lesklá luneta sice je náchylná chytat škrábance, ovšem stejně snadno je lze rozleš*** - stačí pár minut hraní sí ls leštícím ubrouskem jedou za pár měsíců a vypadají jako nové. Měl jsem, prodal jsem a zvažuji jejich opětovné pořízení. To snad mluví za vše. :)

 

Tak tak:)

 

Ten lestici ubrousek jsem zatim nejak nebral v uvahu, ale leccos vyresi.

Je s podivem, ze Seiko dela v podstate fake sveho vlastniho produktu a dovoli si inflaci Grand Seika do lidove modelove rady (pokud prejdu technicke finesy a zpracovani). Ta velikost mi osobne prijde idealni, pro elegantni hodinky bych snesl i mene, hlavne tloustku. Pouzdro ma krasne linie, ktere to maskuji, design GS mi tim prijde velmi vydareny - vetsina ostatnich mi prijde od lunety dolu jako hrnec s nozickama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak:)

 

Je s podivem, ze Seiko dela v podstate fake sveho vlastniho produktu a dovoli si inflaci Grand Seika do lidove modelove rady

Ale nedělá.. přečti si dobrý článek o těchto modelech na Chronomagu. Určitě ty hodinky nejsou stejný. jsou si hodně podobný, to jo, ale sou tam jiný finesy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nedělá.. přečti si dobrý článek o těchto modelech na Chronomagu. Určitě ty hodinky nejsou stejný. jsou si hodně podobný, to jo, ale sou tam jiný finesy..

 

Nerikam, ze jsou stejne, ale natolik podobne, ze to odporuje bezne uplatnovanym pravidlum pro marketing konzumniho statusoveho zbozi. Kdyby Mercedes zacal delat S-Klasse s prestylizovanou maskou a technikou z Loganu, u mnoha zakazniku to muze vzbudit nevoli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vidíš. A oni to berou jako přednost. Doslova jako lidové Grand Seika.Taky tomu nerozumím, alre ani mě to moc netrápí. Jsou prostě jiní..

Už to tu někde bylo, podívej se na Monstra, a jejich podobnou levnější variantu v "5"-kové řadě..

Neboli "fake sám sobě si"

A nejlepší na tom je, že jim to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...