Přejít na obsah

Ingersoll


romeo64

Doporučené příspěvky

Ahoj hodinkáři. Jsem absolutní začátečník, nicméně mne učarovaly automatické hodinky a rád bych nějaké pořídil. Nemohu rovou přemýšlet o superznačkách ale tyhle mne docela zaujaly a i ceny se mi zdají docela příznivé - popravdě až moc příznivé. Poradí tedy někdo za zkušenějších hodinkářů co je to za značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Ahoj hodinkáři. Jsem absolutní začátečník, nicméně mne učarovaly automatické hodinky a rád bych nějaké pořídil. Nemohu rovou přemýšlet o superznačkách ale tyhle mne docela zaujaly a i ceny se mi zdají docela příznivé - popravdě až moc příznivé. Poradí tedy někdo za zkušenějších hodinkářů co je to za značku.

také jsem si pořídil jedny hodinky ingersoll a nechával jsem si je prostudovat od známého hodináře a chválil je, že na tu cenu jsou opravdu kvalitně provedené.takže spokojenost a doporučuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také jsem si pořídil jedny hodinky ingersoll a nechával jsem si je prostudovat od známého hodináře a chválil je, že na tu cenu jsou opravdu kvalitně provedené.takže spokojenost a doporučuji...

 

Hodinky se prodávají na ebay kolem 40 EUR.

Takže ano, vzhledem k ceně bude asi kvalita dobrá.

Ale když odhlédneš od nízké ceny, tak nic moc zázrak.

 

Firma se tváří jako anglická, je tam dokonce i registrovaná, ale jinak je to čína každým coulem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky se prodávají na ebay kolem 40 EUR.

Takže ano, vzhledem k ceně bude asi kvalita dobrá.

Ale když odhlédneš od nízké ceny, tak nic moc zázrak.

 

Firma se tváří jako anglická, je tam dokonce i registrovaná, ale jinak je to čína každým coulem.

Autorská práva má anglická společnost, hodinky se vyrábějí v německu,kromě strojků, ketré jsou dováženy s hongkongu(stejně jako třeba Omega) a jsou to opravdu kvalitní strojky srovnatelné jak mi říkal ten hodinář např. s primkami nebo nejnovějšími timexy.za 40 EUR možná leda tak použité.

Takže poznámka že je to čína každým coulem je naprosto mimo mísu a vypovídá o neinformovanosti nebo naprosté neznalosti.Jak říkám já je mám a sem s nimi naprosto spokojen a ohlasy jak od hodinářů, tak od známých jsou jen pozitivní.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorská práva má anglická společnost, hodinky se vyrábějí v německu,kromě strojků, ketré jsou dováženy s hongkongu(stejně jako třeba Omega) a jsou to opravdu kvalitní strojky srovnatelné jak mi říkal ten hodinář např. s primkami nebo nejnovějšími timexy.za 40 EUR možná leda tak použité.

Takže poznámka že je to čína každým coulem je naprosto mimo mísu a vypovídá o neinformovanosti nebo naprosté neznalosti.Jak říkám já je mám a sem s nimi naprosto spokojen a ohlasy jak od hodinářů, tak od známých jsou jen pozitivní.....

Omega si nechává strojky dovážet z Hongkongu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anglická firma s právy na značku Ingersoll v Evropě (v USA je vlastní Timex) dávno zkrachovala, v současný době práva vlastní německá firma Cristano, která to vše provozuje. Hodinky se dělají v Číně, všechny modely jdou dohledat v katalogu firmy Million Smart Enterprise. Jsou to srágory :suicide_anim: .

Cristano.de

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorská práva má anglická společnost, hodinky se vyrábějí v německu,kromě strojků, ketré jsou dováženy s hongkongu(stejně jako třeba Omega) a jsou to opravdu kvalitní strojky srovnatelné jak mi říkal ten hodinář např. s primkami nebo nejnovějšími timexy.za 40 EUR možná leda tak použité.

Takže poznámka že je to čína každým coulem je naprosto mimo mísu a vypovídá o neinformovanosti nebo naprosté neznalosti.Jak říkám já je mám a sem s nimi naprosto spokojen a ohlasy jak od hodinářů, tak od známých jsou jen pozitivní.....

 

Dal jsem si na ebay do sledování pár nových kousků, večer končí aukce, dám ti sem pak přehled cen, za které se prodaly. Většina bude kolem 40 - 50 EUR.

 

To, že jsi spokojen, je fajn. Tak to má být.

Ale tvá spokojenost nemění nic na tom, že hodinky se komplet dělají v Číně, strojek je sračka a s Omegou jsi hodně ustřelil. Že by si Omega nechala dělat svůj in-house (= vlastní) strojek v HongKongu, to je skutečně roztomilý omyl ze tvé strany.

 

A k tomu, že je tví hodináři chválí a strojky srovnávají s Primem - to je v pořádku, Prim MPM je taky made in China, takže porovnávají porovnatelné ;)

 

Edit: právě jsem našel jejich TOP model. Velice elegantní a kvalitní kousek. Nový se právě prodal na ebay za 59 EUR (v katalogu je cena, samozřejmě, asi 5krát vyšší).

Doporučuji věnovat pozornost zéjména "big date" - je nádherně rozsypané :) Hlavně číslice 9 v datovém okénku vypadá, že umřela :)

A potom tomu skvostnému velkému strojku, který se vyrábí na stejné lince, jako Omega :)

post-1118-1247554436.jpg

post-1118-1247554441.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si na ebay do sledování pár nových kousků, večer končí aukce, dám ti sem pak přehled cen, za které se prodaly. Většina bude kolem 40 - 50 EUR.

 

To, že jsi spokojen, je fajn. Tak to má být.

Ale tvá spokojenost nemění nic na tom, že hodinky se komplet dělají v Číně, strojek je sračka a s Omegou jsi hodně ustřelil. Že by si Omega nechala dělat svůj in-house (= vlastní) strojek v HongKongu, to je skutečně roztomilý omyl ze tvé strany.

 

A k tomu, že je tví hodináři chválí a strojky srovnávají s Primem - to je v pořádku, Prim MPM je taky made in China, takže porovnávají porovnatelné ;)

 

Edit: právě jsem našel jejich TOP model. Velice elegantní a kvalitní kousek. Nový se právě prodal na ebay za 59 EUR (v katalogu je cena, samozřejmě, asi 5krát vyšší).

Doporučuji věnovat pozornost zéjména "big date" - je nádherně rozsypané :) Hlavně číslice 9 v datovém okénku vypadá, že umřela :)

A potom tomu skvostnému velkému strojku, který se vyrábí na stejné lince, jako Omega :)

ano omega vyrábí i v hong kongu, a to nikomu nevadí.Takže si tvůj roztomilý omyl dohledej.strojek rozhodně není sračka.ten můj hodinář je docela renomovaný a strojek kompletně prohlížel a velice ho chválil,takže tvoje moudra za klávesnicí jsou docela úsměvné.nevím co máš proti této značce,ale z tvých příspěvků jde cí*** rádobyznalství,přitom si tu značku viděl asi jen na eBay :-D ale tohle je klasika internetové diskuze.Takže prosím,pište jen pokud máte s těmito hodinkami opravdu zkušenost.

Autorská práva má anglická firma Zeon a hodinky se kompletně kromě strojků dělají v německu(design,pouzdra,ručičky,korunky atd.) - z toho je vidět,že vaříš z vody

tu fotku co si posílal vypadá jako fake, je vidět že i tato značka má problém s padělky.

A např. ty modely s tourbillonem jsou opravdu luxusní kousky,ale ty už jsou samozřejmě přes 120.000,-

Takže určitě věřím více faktům, než internetovému "znalci" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkere, to, že bude někdo falšovat značku Ingersoll, jejíž modely jsou vesměs parodií na design skutečně kvalitních značek, je úsměvné.

Oni by ti padělatelé ani moc nevydělali, pokud by se snažili napodobit Ingersoll, který se prodává za cca. 50 EUR.

 

Ta fotka, kterou jsem poslal, je z ebay od prodejce (německého), který má na kontě cca. 80.000 prodejů.

Ale v pořádku, zřejmě prodává fake a kvůli 50 EURo riskuje problémy :)

 

Co to znamená, že je tvůj hodinář "docela renomovaný"? Že prodává Fossil, Diesel a Prim MPM?

Kde má obchod? Rád se za ním zastavím a nechám si vylíčit kvality toho strojku.

 

Edit: aukce končí za 1 den, zatím je na ceně 1 EUR. Po jejím skončení uvidíme skutečnou tržní cenu těchto hodinek.

(nejhezčí na těch hodinkách je ta koženková krabička, ta by se mi hodila)

 

http://cgi.ebay.de/ORIGINAL-INGERSOLL-HERR...3%3A1|294%3A200

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano omega vyrábí i v hong kongu, a to nikomu nevadí.Takže si tvůj roztomilý omyl dohledej.strojek rozhodně není sračka.ten můj hodinář je docela renomovaný a strojek kompletně prohlížel a velice ho chválil,takže tvoje moudra za klávesnicí jsou docela úsměvné.nevím co máš proti této značce,ale z tvých příspěvků jde cí*** rádobyznalství,přitom si tu značku viděl asi jen na eBay :-D ale tohle je klasika internetové diskuze.Takže prosím,pište jen pokud máte s těmito hodinkami opravdu zkušenost.

Autorská práva má anglická firma Zeon a hodinky se kompletně kromě strojků dělají v německu(design,pouzdra,ručičky,korunky atd.) - z toho je vidět,že vaříš z vody

tu fotku co si posílal vypadá jako fake, je vidět že i tato značka má problém s padělky.

A např. ty modely s tourbillonem jsou opravdu luxusní kousky,ale ty už jsou samozřejmě přes 120.000,-

Takže určitě věřím více faktům, než internetovému "znalci" :-D

hele, Parkere, zkus se trochu zamyslet, nez neco napises. libi se ti znacka Ingersoll, fajn. nelibi se ti, ze ti to nekdo hani, fajn. ale vyjizdet kvuli tomu na nekoho, to se tady fakt moc nenosi. N.i.g. tady je uz nejakej patek a par hodinek mu, jak to sleduju, taky rukama uz proslo. a s tou omegou, to je uz vylozene ubohy argument. jo, mozna si neachavaji nejake sroubecky delat v cine (ostatne, kdo ne), ale je dost podstatny rozdil mezi domacim kalibrem a la Omega a nejakym Ingersollem. ta tvoje veta, ze "hodinky se kompletně kromě strojků dělají v německu(design,pouzdra,ručičky,korunky atd.)" znamena prave tolik, ze se vlastne vsechno, co dela hodinky hodinkami, dela v cine. takze asi ma NIG pravdu, ne?

 

tahle diskuze mi pripomina asi pet dalsich, ktere jsem tady v posledni dobe videl. nejrozumnejsi asi bude, kdyz si ty vysnene Ingersolly koupis a potom se s nami podelis o prakticke informace. zvlaste recenze na tema brzke nutne opravy ma potencial stat se zde bestsellerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v pořádku, že se Parkerovi nelíbí, co mu píšu.

Prostě si koupil něco, o čem byl přesvědčen, že to je bomba a teď zjistil, že to zas až taková bomba není a že zřejmě i dost přeplatil. Tak kope kolem sebe a chytá se stébel... to je typická reakce.

Myslím, že tohle už na vlastní kůži zažil skoro každý. Já, samozřejmě, také. Prostě člověk zjistí, že naletěl a chvíli trvá, než to vstřebá. Také jsem si tím prošel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v pořádku, že se Parkerovi nelíbí, co mu píšu.

Prostě si koupil něco, o čem byl přesvědčen, že to je bomba a teď zjistil, že to zas až taková bomba není a že zřejmě i dost přeplatil. Tak kope kolem sebe a chytá se stébel... to je typická reakce.

Myslím, že tohle už na vlastní kůži zažil skoro každý. Já, samozřejmě, také. Prostě člověk zjistí, že naletěl a chvíli trvá, než to vstřebá. Také jsem si tím prošel.

 

On si nic nekoupil, podle mě je nějakej prodejce týhle "nádhery". V Německu se často prodávají v nákupních centrech v takových těch malých stáncích na chodbě mezi krámama. Již od jeho prvního příspěvku sem měl ten pocit a jeho další mě v tom jen utvrdily.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On si nic nekoupil, podle mě je nějakej prodejce týhle "nádhery". V Německu se často prodávají v nákupních centrech v takových těch malých stáncích na chodbě mezi krámama. Již od jeho prvního příspěvku sem měl ten pocit a jeho další mě v tom jen utvrdily.

 

To je možné :)

 

 

 

Ceny těchto skvostů z dnešní ebay:

 

1. ORIGINAL INGERSOLL HERRENUHR 2702WH LINCOLN - NEU!

http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...E:B:WNA:AT:1123

Prodáno za 64,51 EUR, doporučená cena 219 EUR.

 

2. ORIGINAL INGERSOLL HERRENUHR 1801BK RICHMOND - NEU!

http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...E:B:WNA:AT:1123

Prodáno za 71 EUR, doporučená cena 239 EUR.

 

3. ORIGINAL INGERSOLL HERRENUHR 6904BK BISON NO.15 - NEU!

http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...E:B:WNA:AT:1123

Prodáno za 89 EUR, doporučená cena 275 EUR.

 

4. ORIGINAL INGERSOLL HERRENUHR 7801RG WASHOE - NEU!

http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...E:B:WNA:AT:1123

Prodáno za 46,05 EUR, doporučená cena 219 EUR.

 

No, měl bych se těm hodinkám omluvit, prodaly se nakonec o pár EUR více, než jsem jim předpovídal :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...