Přejít na obsah

Výběr obleku


Doporučené příspěvky

Problem mam s kosilema. Mam relativne uzka ramena a dlouhe ruce takze byl docela problem pro sebe neco najit. Skoncil jsem u T.M. Lewina s tim ze ani tam nejsem 100% spokojenej.

Zkus v Peek&Cloppenburg košile od Jake´s mají prodloužené délky (hlavně teda rukávy). A cenově je to snesitelné a některé látky jsou opravdu dost dobré :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus v Peek&Cloppenburg košile od Jake´s mají prodloužené délky (hlavně teda rukávy). A cenově je to snesitelné a některé látky jsou opravdu dost dobré :)

Tam jsem byl a smula.

Dle standardu T.M Lewina mam velikost 39,prodlouzena delka rukavu a fully fitted strih.

Pro zasmani u M&S jsem si vzal 39ku slim fit a byla mi (s trosku nadsazky) jako zupan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, právě na košile bych tam čekal větší výběr délek rukávu k danému objemu přes hruď & obvodu krku. Ten jejich velikostní systém je imho dost naprd.

 

Zkus se podívat na Tyrwhitta, pro mne je jejich konkurenční výhoda právě ve větším výběru délky rukávu (třeba ve srovnání s TML).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Rád bych obnovil toto vlákno. Má někdo zkušenost s obleky na míru (klidně made to measure) na Moravě - ideálně Ostrava, může být i Brno. Našel jsem Koutného nebo La Premier, ale rád bych byl za osobní zkušenost. Cenově bych se chtěl pohybovat ve spodních hranicích, počítám tak těch 12-13 tisíc za samotný oblek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to tady psal - nechal jsem si usit oblek v LePre a jsem spokonejej. Dal sem za nej tech 13 tisic a pohoda. Nosim tedy hlavne sako, oblek jako celek prulezitostne. Kvalitni latka, dobry pristup, vsechno sedelo, po vyzkouseni dodelali drobne upravy obratem, oblek predaval sam majitel. Takze spokojenost. Samozrejm, ze to neni "bespoke", ale i ten system MTM mi vyhovoval a vse sedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam byl v době kdy jsem o oblecích nevěděl vůbec nic. Přišel jsem, ujala se mě hezká slečna, nabídla pití, a začali spolu vybírat oblek. Ze začátku se mi snažila vnutit různé lesklé varianty, které se mi teda zrovna dvakrát nelíbily. Nakonec jsme vybrali matnou černou s jemným vzorem. Současně jsme vybrali  košili, kravatu, a domluvili úpravy obleku i košile. Když jsem odcházel, tak maximálně spokojen.

 

Nyní zpětně (3 roky zpátky) to hodnotím jako úplně fiasko, slečna o oblecích nevěděla vůbec nic, černá absolutně nevhodná barva pro dané použití, vybrala mě oblek o číslo větší než mám a jeho následné úpravy stály teměř polovinu ceny obleku a stejně neseděl úplně dobře. Košile taktéž nesedí vůbec dobře, pro představu - teď normálně nosim TML super fitted a ta je jako kdybych si vzal CT clasic fit.

 

Kravata drahá, umělotina ale vcelku hezká.

 

No jo ... Nevěděl jsem o tom nic a dost na to spěchal.

 

Tohle bylo to v době kdy začínali tj. cirka 3 roky zpátky. Byl jsem tam ze zvědavosti před rokem a už tam ani nebyla ta hezká slečna, vyběr tristní a neměli na mě ani jedno sako v mé velikosti.

 

Za mě ne. Pokud chceš hezkej, kvalitní oblek tak suitsupply, CT, TML.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Suitsupply za mě dobrá zkušenost. Jelikož je možné zdarma poslat zpět, tak jsem poměřil má stávající saka a objednal. Za 470? oblek ze 130 italské vlny, zpracování velmi dobré. Sedí výborně, je třeba jenom upravit polohu knoflíku a samozřejmě kalhoty. Nakonec tedy zůstává a suitsupply mohu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...