Přejít na obsah

Výběr obleku


Doporučené příspěvky

Tam jsem už byl. Výraz bezmoci v očích prodavačky byl vidět sotva jsem prošel dveřma. Něco jsme zkusili, ale aspoň byla tak solidní, že přiznala, že mě nezachrání ani to prodloužení u 114ky. Na rozdíl třeba od Ferattu, kde mi vysvětlili, že nevadí rukáv co končí 4 cm nad zapestim, že se to tak teď nosí. Dejdar na plakátu to prý má po staru :))))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravá ruka je v pohodě, tak by to stačilo, na levé to má podle mě nenatažené někde kolem loktu. Tam už se mi to moc nezdá.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

JJ, souhlasím, že je to v poho, jen jsem chtěl říct kolegovi, že těch 4cm nad zápěstím se nemusí bát vůbec.

 

Co se týče dotazů, jak moc "representativní" má být blazer/oblek ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kolega jsem asi pořád já :D

Jak moc repre? To je těžká otázka. Ale v zásadě tak, abych se v tom cítil dobře a měl pocit, že to i dobře vypadá. To, že někdo prokoukne, že to není oblek za kilo mě netrápí. Na druhou stranu, kdyby se to dalo vzít třeba na akci typu ples, nebylo by to špatné.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej se i do Mark&Spencer, tam jsou obleky snad ve všech velikostech, ale také ve všech délkách. A ceny jsou lidové. :)

To už jsem nasel na netu. Musím jenom obvolat prodejny, kde toho bude nejvíc. Zatím mám v merku Brno. Překvapilo mě, že nabízí dlouhé i extra dlouhé varianty.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doporučím https://www.horkyasyn.cz/

 

Za cenu konfekce (ceny v ceníku jsou včetně materiálu) máte oblek na míru. Potřeboval jsem to rychle, tam jsem se tam (po předchozí telefonické domluvě) v sobotu vydal. Ráno mě změřili, pak jsem šel na nějaké 3 hodiny do cukrárny, když jsem se vrátil, tak to na mne "našpedlíkovali" a další týden mi to přišlo hotové poštou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem spokojený, jak jsem psal, za cenu konfekce oblek na míru. Nejsem si úplně jist jestli jsem ta správá osoba na posouzení (proto jsem také v podstatě vše nechal na krejčím, výběr střihu, látku,...), obleky moc nenosím, jestli jsi z Prahy, můžu předvést :).

Jediné, co jsem chtěl bylo, aby byl černý i když mi doporučoval tmavě modrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já doporučím https://www.horkyasyn.cz/

 

Za cenu konfekce (ceny v ceníku jsou včetně materiálu) máte oblek na míru. Potřeboval jsem to rychle, tam jsem se tam (po předchozí telefonické domluvě) v sobotu vydal. Ráno mě změřili, pak jsem šel na nějaké 3 hodiny do cukrárny, když jsem se vrátil, tak to na mne "našpedlíkovali" a další týden mi to přišlo hotové poštou.

Je možné poprosit nějaké fotky jak to padne ? detaily atd.

 

Jestli je to dostatečně kvalitní, tak za 8k je to skvělá cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tam volal. Jeden budu potřebovat určitě na konci měsíce, je schopny to zvládnout. Pojedu tam dnes nebo zítra, podle počasí. Mám v plánu dva obleky a jeden blazer. Potom dám určitě fotky na posouzení a nějaké info zkusím dát i po první návštěvě.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Vam kazit predstavy ale za tuhle cenu to bude lepeny sunt z nic moc latky. To je ostatne i ten zaklad od lepremier.

To bych radeji sel cestou suitsupply a nechal si upravit delku a cena +- podobna. A ty latky maji fajn.

Tohle jsou imho vyhozene prachy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci Vam kazit predstavy ale za tuhle cenu to bude lepeny sunt z nic moc latky. To je ostatne i ten zaklad od lepremier.

To bych radeji sel cestou suitsupply a nechal si upravit delku a cena +- podobna. A ty latky maji fajn.

Tohle jsou imho vyhozene prachy..

 

Zcela jistě si můžeš dodat látku vlastní nebo si nějakou objednat. Já nejsem ta pravá osoba, co by to uměla zhodnotit, oblek mám na sobě párkrát za rok, ale doporučil mi to kamarád, který dost dobře ví, co chce a je schopen dát i velmi velké peníze za věci, které tu hodnotu mají (a naopak nepřeplácet za značky, když to není efektivní). Také vím, že tam šijou někteří pražští právníci (což, samozřejmě, taky nemusí nic znamenat, neb je právník, co se sotva uživí a i takový, pro kterého cena obleku nehraje roli).

 

Já to bral, že za cenu, za kterou bych měl konfekci (která mi nikdy nebude úplně sedět) mám mírový oblek. Zvolil jsem variantu s kalhotami navíc, jednat se dříve opotřebí a pak se dají použít i samostatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastni latku :-D a kde ji vezmes? Jeste jednou to neni oblek na miru.

Ja mam 1x Delor mtm v cene vic nez 4x tolik co tam vyjde ten kompletni. A jasne asi to jde levneji. Byl to firemni benefit.

Potom mam 2x suitsupply s upravenou delkou. A 2x Blazka dtto.

Ten Blazek imho nejhorsi...

Obleku za 8k co je mtm bych moc neveril. Docela se mi libil oblek mtm z Prostejova a cena obleku plus kalhoty nekde 15-20.

Za me suitsuplly super. Cena kolem 350eur, mam jednu lehkou letni latku a ta je super.

A kosile zegna (outletove na normalni nemam), Charles T... atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela jistě si můžeš dodat látku vlastní nebo si nějakou objednat. Já nejsem ta pravá osoba, co by to uměla zhodnotit, oblek mám na sobě párkrát za rok, ale doporučil mi to kamarád, který dost dobře ví, co chce a je schopen dát i velmi velké peníze za věci, které tu hodnotu mají (a naopak nepřeplácet za značky, když to není efektivní). Také vím, že tam šijou někteří pražští právníci (což, samozřejmě, taky nemusí nic znamenat, neb je právník, co se sotva uživí a i takový, pro kterého cena obleku nehraje roli).

 

Já to bral, že za cenu, za kterou bych měl konfekci (která mi nikdy nebude úplně sedět) mám mírový oblek. Zvolil jsem variantu s kalhotami navíc, jednat se dříve opotřebí a pak se dají použít i samostatně.

Hle proto jsem prosil o fotky. Pravda je, že ta cena je kurňa nízko na evropský poměr, obzvlášť na český poměr, přepálit cenu za takové věci v Česku oblíbeným sportem.

 

I když to bude MTM, jestli to bude dostatečný kvalitní, tak i těch 8k není špatný

 

Edit: Jen pro představu, oblek na míru v Thajsku (oblíbený cíl) začíná na 13k se slušným materiálem, já sám mám pár z Vietnamu se slušnou materiálem začínající na 11k a za blazer 7. Takže taky dle mě těch 8 je hodně málo

Upraveno uživatelem TomNguyen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...