Přejít na obsah

Výběr obleku


Doporučené příspěvky

Ja se taky moc omlouvam, fakt nic osobniho, ale na prvni pohled jsem myslel, ze je to takovy ten kratsi monterkovy plast, co nosil zelinar Blaha v Malem pitavalu.

Nesedi to dle meho v ramenou a pres prsa, proto to mackani na hrudi, rukavy by mohly byt kratsi, sako celkove rozhodne take.

Pokud s tim jeste muzes neco delat, udelej to

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murphy

Jo bude se zkracovat. Rukávy určitě, tam jsem mohl nahlásit trochu míň, celková délka je asi v pohodě, fakt mám přes dva metry a nemám rad, když je to krátký. Ale taky by šlo... Uvidíme. No každopádně asi jsem to mohl aspoň porovnat po vylezeni z auta. Ta fotka tomu dost bere. Material se mi libi, komprese ve whatsappu udelala své se vzorem

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej život je mi všechno krátký. Mikinu nebo bundu kupuju dycky 2 měsíce. Košili s dlouhým rukavem jsem v obchodě sehnal poprvé před dvěma týdny, ani dvakrát prodlouženy mi proste nejsou :D Tak holt ty rukávy jsem si nechal ušít delší noooo :) Je fakt, že když jsem to teď doma zkoumal, tak je asi o 1-2 cm nechám zkrátit, i když se mi to z principu ekluje, přece jenom když to vemu k riflim na triko tak to bude blbý. A celkovou délku musím nějak zkusit, ono to v reálu nevypadá tak blbě vzhledem k výšce, ale nějaká rezerva tam je. Spěchal jsem a dělali jsme jenom jednu zkoušku. To jsem možná podcenil :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hreba: tak vono brát oblekove sako k jeanum, chino kalhotám a podobně je úplně mimo. Pokud chceš sako k jeanum a podobně, kup si blazer, ten je na to určeny. Oblekove sako pouze k oblekovym kalhotam.

Sako mas hrozne dlouhé, rukávy taky zkrátit, ramena mas opravdu široké, zbytek není moc vidět, ale ze by to kdovijak jak sedělo...Tím, ze je víc látky na ramena, je víc i na hrudi a pak to děla neplechu.

 

Doufám, ze kalhoty k tomu obleku nejsou tak dlouhé, jako mas tyhle chino kalhoty (pokud jsou to chino), protoze tyhle mas proklatě dlouhé.

 

Není to kritika, pokud ty jsi spokojený a chtěls to tak, pak je vše OK. Ale Dobry to fakt není, nechal bych upravit.

 

Ať se daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hreba: tak vono brát oblekove sako k jeanum, chino kalhotám a podobně je úplně mimo. Pokud chceš sako k jeanum a podobně, kup si blazer, ten je na to určeny. Oblekove sako pouze k oblekovym kalhotam.

Sako mas hrozne dlouhé, rukávy taky zkrátit, ramena mas opravdu široké, zbytek není moc vidět, ale ze by to kdovijak jak sedělo...Tím, ze je víc látky na ramena, je víc i na hrudi a pak to děla neplechu.

 

Doufám, ze kalhoty k tomu obleku nejsou tak dlouhé, jako mas tyhle chino kalhoty (pokud jsou to chino), protoze tyhle mas proklatě dlouhé.

 

Není to kritika, pokud ty jsi spokojený a chtěls to tak, pak je vše OK. Ale Dobry to fakt není, nechal bych upravit.

 

Ať se daří.

 

Z jedné fotky těžko úplně vyhodnotit, pokud by sako padlo ve zbytku tak jak má, možná i ta délka udělá jiný dojem. Důležité je i to, ať se v tom člověk cítí dobře, já mám rád saka kratší (taky měřím 174) a pocitově mi přijde, že bych sako o 1-2 cm zkrátil ale zase bych netvrdil že je hrozně dlouhé, zrovna ta délka je podle mně docela v normě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pár let zpět jsem se dostal do časovýho presu a potřeboval jsem bleskově pořešit oblek. Nejsem typická konfekční figura, navíc velmi proměnlivá postava. V Manemo mi na doporučení známého, jejich klienta, upravili na míru konfekční oblek jiné značky v rekordním čase 48 hodin. Laskavost, na kterou nezapomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj. Potreboval bych poradit, kam pro blejzr. Jsem v casovem presu, v patek ho musim mit. Od UnL v okruhu +/- 100km. Takze Drazdany, Lbc, Praha, v nejhorsim Plzen.

Pozadavky - 100% vlna, nebo s primesi lnu. Regular fit. Tmave modra barva. Cena max 400€.

Poradite, prosim? Musim neplanovane v sobotu na svatbu za svedka a po obradu bych rad shodil oblek za neco nositelnejsiho. Dik.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potreboval bych poradit, kam pro blejzr. Jsem v casovem presu, v patek ho musim mit. Od UnL v okruhu +/- 100km. Takze Drazdany, Lbc, Praha, v nejhorsim Plzen.

Pozadavky - 100% vlna, nebo s primesi lnu. Regular fit. Tmave modra barva. Cena max 400€.

Poradite, prosim? Musim neplanovane v sobotu na svatbu za svedka a po obradu bych rad shodil oblek za neco nositelnejsiho. Dik.


Sent from my iPhone using Tapatalk

https://www.blazek.cz/jersey-sako-ve-volnem-strihu-175030.html

Budget verze bude Marks & Spencer nebo Celio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...