Přejít na obsah

Příjem TV s DVB-T USB k notebooku


Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenosti s příjmem digitálu v Praze v době analogové tmy v notebooku? Stačí pokojové antény nebo musí být alespoň zesilovač? Jestli máte s-t-box USB, doporučte mi něco. Díky.

P.S.: Na to málo, jak se na TV dívám, to nemusí být žádná drahá potvora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti s příjmem digitálu v Praze v době analogové tmy v notebooku? Stačí pokojové antény nebo musí být alespoň zesilovač? Jestli máte s-t-box USB, doporučte mi něco. Díky.

P.S.: Na to málo, jak se na TV dívám, to nemusí být žádná drahá potvora.

Mám USB DVB-T a chytám plnej signál/kvalita na pidianténku co k tomu byla přiložená (Pha 10). Jelikož sháníš stb, tak předpokládám, že máš v ntb pouze analogovej tuner. Než kupovat stb, nebylo by lepší si koupit rovnou ten USB digitální tuner? Mám předchůdce tohoto a bohatě to stačí: http://www.e-conrad.cz/dvbt-tuner-usb-20-m...i-v30+dp113691/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám MSI Digivox DUO. Na dodávanou pidianténku chytám všechny 4 multiplexy bez problémů na Palmovce a vyzkoušen bezproblémový příjem u Vinohradské vodárny.

Na Pankráci na tuto anténku chytím pouze 3. multiplex (Z1, Public TV, Noe, Óčko), ostatní jen při hodně laborování a natáčení. Ale mám na balkoně klasický dvojbič (kdysi jsem ho dostal při koupi 37 cm TV) a na ten chytnu 3 základní multiplexy a když je dobré počasí tak i čtvrtý (Nova HD, ČT1 HD, O2).

 

Tento USB tuner má 2 tunery, je tedy možné sledovat 1 pořad a zároveň nahrávat jiný z jiného multiplexu. Vyzkoušel jsem i nahrávání 3 programů ze dvou různých multiplexů. Jo a funguje i pod Linuxem (mám na notebooku Linux), přestože oficiálně podporován není.

 

Rodiče (Pankrác) mají TV s integrovaným DVB-T tunerem a na obyčejnou aktivní pokojovou anténu chytají všechny multiplexy, i když tu a tam trochu škobrtne zvuk nebo se objeví nějaká kostička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam AVerMedia AverTV Hybrid+FM Volar a je to docela pohoda. Chytam na miniantenku, ktera u toho byla, ackoliv je skoro lepsi, kdyz je na okne(Praha 6). Urcite doporucuju si k tomu koupit i kratkou usb prodluzovacku - nejak mi vadi, kdyz z notebooku kouka takova velka vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam AVerMedia AverTV Hybrid+FM Volar a je to docela pohoda. Chytam na miniantenku, ktera u toho byla, ackoliv je skoro lepsi, kdyz je na okne(Praha 6). Urcite doporucuju si k tomu koupit i kratkou usb prodluzovacku - nejak mi vadi, kdyz z notebooku kouka takova velka vec.

Mam uplne ten stejny, akorat napojeny na antenu na strese a signal perfektni. Sice nebydlim v Praze, ale koupil jsem ho prave proto, ze hodne lidi si jej chvalilo (hlavne prazaku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...