Přejít na obsah

Breitling SEAWOLF


honza71

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO?
Tak to ti tu zdejší cenu v eurech radši ani zjišťovat nebudu, abych ti nekazil radost. Teda jestli si koupil? :thumbsup_anim:

... svým způsobem mi je jedno co kde stojí, pokud něco moooc chci, tak nad tím extra nepřemýšlím ... problém je v tom, že velké b moc nemusím a 2824 za 85 českých tisícikorun už vůbec ne, protože je to drahé i za poloviční cenu - to je už ale flame = jdu radši spát :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem loni na podzim kupoval v Carollinu svoje titanový Seawolfy (s koženým řemínkem a překlápěcí sponou), tak byla katalogová cena 2.410 , jenže tehdy bylo euro za velmi velmi příjemných 25Kč... Pamatuju si, že tam tenkrát měli i ten nový ocelový model ve stejném provedení (kůže a spona) za rovných 66.000 Kč, takže v eurech to muselo být 2.640.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... je to asi kus od kusu - když jsem včera žebral o slevu u džérarda na staromáku tak mi sice nebyla poskytnuta, ale upravena dle aktuálního kurzu = to je fér :) ...

 

 

 

Ahoj,

tak asi nejsi daleko od pravdy, že ty ceny jsou kus od kusu různý. SUPEROCEAN HÉRITAGE 46mm na kovu

má v Belgii ceníkovou cenu pro rok 2009 3010,- korun evropských !!! ( o 20 víc než je česká ).

Takže aby se v tom prase vyznalo. Je to stejný jak s televizema apod. . Jeden model dražší tady, druhej v Čechách.

Štěstí, že můžu nakoupit bez daně. Se slevou za platbu v hotovosti to doufám bude ve finále dobrá cena.

Ale stejně je nejsložitější ten výběr ! :suicide_anim: Je tolik krásných hodinek. :helpsmilie: Béčka to asi nevyhrají. :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak asi nejsi daleko od pravdy, že ty ceny jsou kus od kusu různý. SUPEROCEAN HÉRITAGE 46mm na kovu

má v Belgii ceníkovou cenu pro rok 2009 3010,- korun evropských !!! ( o 20 víc než je česká ).

Takže aby se v tom prase vyznalo. Je to stejný jak s televizema apod. . Jeden model dražší tady, druhej v Čechách.

Štěstí, že můžu nakoupit bez daně. Se slevou za platbu v hotovosti to doufám bude ve finále dobrá cena.

Ale stejně je nejsložitější ten výběr ! :suicide_anim: Je tolik krásných hodinek. :helpsmilie: Béčka to asi nevyhrají. :sad01_anim:

 

 

Ty heritage se daji sehnat novy od 1850? na chrono24.com ... Kupovat to v butiku je zbytecne vyhazovani penez!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty heritage se daji sehnat novy od 1850? na chrono24.com ... Kupovat to v butiku je zbytecne vyhazovani penez!

 

 

Ahoj,

je mi jasný.že nákupem na internetu ušetříš nejvíc, ale já si nedovedu představit, že si něco tak osobního

jako hodinky koupím " na počítači ".

Zkrátka k tomu ten "cirkus" z kamenného obchodu potřebuji. A tak hledám možnost ušetřit v rámci tohoto

způsobu nákupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si nedovedu představit, že si něco tak osobního jako hodinky koupím " na počítači ".

 

To já taky ne. A ještě se pak strachovat, jestli mi (při mý smůle) nepříjde nějakej fejk...

 

Toje otazkla priorit kupoval jsem jedenkrat omegy v obchode (Hanak) zadny silny dojem krome toho ze jsem prodelal jak prase to ve me nezanechalo ... Osobne vyzkouset od verifikovaneho prodejce koupit i se zarukou... Ale je to urcite otazka priorit ... Na kazdej pad jsou ty hodinky naprosto skvele famozni dokonale a jednou je zase budu mit (dokonce predbehly omegy PO a to je co rict :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Toje otazkla priorit kupoval jsem jedenkrat omegy v obchode (Hanak) zadny silny dojem krome toho ze jsem prodelal jak prase to ve me nezanechalo ... Osobne vyzkouset od verifikovaneho prodejce koupit i se zarukou... Ale je to urcite otazka priorit ... Na kazdej pad jsou ty hodinky naprosto skvele famozni dokonale a jednou je zase budu mit (dokonce predbehly omegy PO a to je co rict :-))

 

 

Dnes jsem je videl na letisti v prodejne a maji je ve sleve. Z ceny 2336 Eur slevuji 25%, coz je 1752,-Eur

Avenger Seawolf Chrono Titan jsou za 2650,- Eur a opet sleva 25%, coz je 1987,50 Eur

Jedna se ale o predchazejici model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pročítajíc tuto diskuzi, seznal jsem, že v prodejní sekci právě prodávané Seawolf Avengery, poslední model v oceli je za cenu, které se nedalo odolat. Popravdě jsem to zkoušel, ale .... tímto děkuji členovi Tocimu za příjemě rychlý nákup. Završením všeho byl komentář a pochvala manželky "a to ti opravdu prodal o tolik levněji ?" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročítajíc tuto diskuzi, seznal jsem, že v prodejní sekci právě prodávané Seawolf Avengery, poslední model v oceli je za cenu, které se nedalo odolat. Popravdě jsem to zkoušel, ale .... tímto děkuji členovi Tocimu za příjemě rychlý nákup. Završením všeho byl komentář a pochvala manželky "a to ti opravdu prodal o tolik levněji ?" ....

Vítej mezi seawolfisty :thumbsup_anim:

Dobrá volba, budeš spokojenej (doufám). Ať slouží!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...