Přejít na obsah

Kasper


Doporučené příspěvky

Ahojte, neda mi sem nenapisat...

 

S tymto predajcom mam dobru skusenost uz z minulosti (uz som ho aj odporucal tuto na fore), ale to ako mi pomohol tento tyzden ma presvedcilo o jeho kvalitach. Potreboval som zohnat darcek pre velmi dobreho kamarata, je to velky fanusik do mechanickych hodin. Nosi mnoho krasnych kuskov po svojom starom otcovi a pod. Vedel som, ze sa mu velmi pacili Seiko Sumo ked ich videl na zivo a preto som mu chcel spravit radost. Moj problem bol v tom, ze som sa neskoro spametal a trochu priznavam, ze som na tie narodeniny zabudol :) Spomenul som si na Kaspera a zavolal mu. To co nasledovalo potom sa da vyjadrit dvoma slovami - rychlost a spokojnost. To, ze Sumo mal bola sice nahoda, ale to ostatne nahoda nebola - dohodli sme sa na slusnej cene a hodinky mi dokonca sam priviezol este ten den domov, velmi prijemne vystupovanie. Darcek spravil obrovsku radost a zozal velky uspech.

 

Velmi mi pomohol a ja mu chcem touto cestou podakovat a zaroven zazelat vela uspechov.

Upraveno uživatelem ANT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Preboha chalani nerobte mu to ved on je taky hanblivy chlapec :thumbsup_anim:

 

 

 

Kupoval som cez neho uz nejake kusky,vzdy ked ma chyti mania nieco nove kupit ,tak ma so mnou obrovsku trpezlivost....proste z obchodneho partnera sa stal priatel :thumbsup_anim:

Laska k hodinkam spaja ludi....ake krasne :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

S Kasperem jsme resili obchod, kde zprostredkovaval prodej hodinek od jineho clena. Jeho pristup se neda popsat jinak nez vyjimecny. Prijemne setkani v bratislavske restauraci, kam prijel vecer nemalou vzdalenost, profesionalni pristup, zajimave popovidani o hodinkach vsech moznych znacek.

 

Obchod se nakonec neuskutecnil, jelikoz jsem se rozhodl pro jine hodinky,  coz ale nemeni nic na tom, ze Kaspera mohu vrele doporucit a velmi rad se s nim v budoucnu kdykoli nad hodinkami nebo pivem potkam.

 

A take moc vazne zacinam znovu zvazovat limitku Davosa, kterou Kasper zastresuje smerem k Davose - verim tomu, ze to budou paradni hodinky.

 

Díky! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Nemuzu dat nic jineho nez kladne hodnoceni. Rychla domluva, rychla akce. Vse v poradku. Hodinky prodaval za jineho clena, ale nic na tom nemeni, ze komunikace, obchod , predani bylo ukazkove. Navic pridana hodnota v podobe, drobne exkurze ohledne znacky Schaumburg . Model Purist je na zivo fantasticky a rozhodne stoji za vyzkouseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...