Přejít na obsah

Revue Thommen Airspeed XLarge Automatic


TomasW

Doporučené příspěvky

Nevím jestli to má nějaký význam ale tohle jsou hodinky které se mi líbí jako jedny z mála z těch co jsem tu viděl.

Dík. Asi to ale byl krok vedle. Já je nosil jen pár dnů a opět střídám starý hodinky s Olechama co jsem nedávno koupil na inzerát tady na fóru... :)

Ty Revue jsou super - i detaily (RR logo na korunce i na přezce řemínku apod. Zkrátna proti provedení nemám nic ale jsou asi na mě moc technický.Vypadají jak letecký přístroj (což je záměr když se jmenují airspeed) ale prostě mě to nesedlo...

 

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prostě se mi tyhle hodinky z profilu moc nelíbí. Nevěděl jsem, že se to nesmí :) Posuzuju to čiště jen podle prvního dojmu, nemám žádnou konkrétní představu, ani požadavek. Každému se něco líbí a něco zase ne...A vůbec mi nepřijde divné posuzovat vzhled hodinek (a i čehokoliv jiného) celkově, ne jen z jedné strany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem měl konečně možnost vidět Oris TT1 živě v kombinaci černá luneta-modrý číselník a musím říci, že to jsou první hodinky které jsou daleko lepší na obrázku než živě. Vypadají fakt divně. Sice mají prúměr 44mm, ale to má jen pouzdro. Jsou takové divně skosené, takže vypadají mnohem menší. To jsem zase ušetřil peněz. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
zrovna pozeram na modell REVUE THOMMEN Airspeed 16055.6537 a su fakt pekne :)

 

je pravda, ze REVUE THOMMEN sa stale vyrabaju rucne?

 

Bohužel nevím, jestli se vyrábí ručně, ale Tvou volbu mohu jen podpořit. Před vánoci jsem si pořídit následující chronography, ale s modrým ciferníkem. Strojek je zbobený (ženevská pečeť, modřené šroubky). Až budu mít příležitost přídám více fotek.

post-230-1233435064.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...