Přejít na obsah

PRIM HIND


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

měl jsem je na ruce a ač prim a jeho cenově-obchodní politiku nežeru, tak musím říct, že jsou krásné, dobře sedí i na mé hubené ruce a ve zpracování žádný problém, uvažoval jsem o novém ciferníku ( cca 3t Kč ) a vteřinovce ( česká trikolóra ), jen mě fakt se.e ta cena ... čekal bych minimálně dvojí antireflex, signovanou korunku a COSC, o GMT ani nemluvě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barták to uprostřed toho článku na ct24 řekl dobře..... Jak už jsem jednou napsal: I holka, když nechce ukat, si najde spoustu důvodů proč to nejde...

Brát žold a lítat si nad Moravou a ČEchama, to je parádička, to je pak každej TYGR... pěkně tmavý brejle, kombinéza, insignie, hodinky.... když pak mají udělat to nač jsou celé roky připravovaní a hlavně placení.... to najednou prdelka dělá cvak, cvak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velká a malá ručka mi k sobě designově vůbec nesedí a o ceně opakovat 1000x opakované nemá smysl ...

Mně se ty ručky naopak líbí - vycházejí z ruček na přístrojích v kokpitu

 

4817-P1010937.jpg

 

Ze srovnání s Junghans vycházejí u mě mnohem líp Primky. Za 25 k by to byly skvělý hodinky, který bych si rád koupil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou skvělý i za tu cenu, jen je bohužel trochu mimo moji kapsu na takhle veliký hodinky. To srovnání s těma Junghans je přeci naprosto přesvědčivý, že těch 18 nebo 20 tisíc rozdílu se bohatě vyplatí do primek dát (tedy určitě ne pro ignoranta, co na hodinkách ocení jen logo výrobce).

 

Nejen ručky, i font HINDů je z toho výškoměru. Ale divím se jim, že si to tak nechali udělat - na tý fotce fakt není jasný, co je výška a co hodina :D :D. Asi to byly památeční důvody. Jsou to hodinky pro mě ještě sběratelsky cennější, než origo orlíky, kdyby se HINDuisti neztrapnili zcela, fakt bych po nich šel, cena necena, jenže dejte desítky tisíc za fešácký hodinky odpíračů (z jakýhokoli důvodu). Tak jsem na ně zahořklej, musím přiznat. A až ztloustnu, půjdu do humbert.

 

Mimo téma - já myslel, že mají bojový vrtulníky, proč je musí do boje celý předělat ? - už to trvá přes rok a tigři porád nejsou spokojený - vyznáte se v tom někdo ? To nemaj velitele, co za to celý odpovídaj a za kterýma by šli - tak to může zabalit celá švadróna. V září 2008 byli vycvičený v Pyrenejích a porád toho dost neuměj? Myslím, že Onion má recht, pokud nehovoří zrovna o primkách, tam se mu ne a nedaří :).

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ručky možná, když zavřu obě oči mohou vzdáleně připomínat ty z těch budíků. Font je ale úplně jinej, když ho nenajdu, tak si ho přeci nakreslím. Použít něco aby jako, je to co mě na těch primácích fakt štve. Hodinky jsem viděl taky živě, je to brutus obrobek, ale k tomu účelu a velikosti naprosto v pohodě a hoďky jsou fajn. Zásadní můj problém je v potisku. Možná ten pracovník, co je na tom videu, se jen špatně vyspal. Já nevím, používat obyčejný plastový matrice je dnes dobrý tak na potisk reklamních tužek, hrníčků nebo vláčků. Pokud je to jinak, tak se omlouvám, ale na tom videu a fotkách to tak vypadá.

 

A k těm nebohým pilotům. Jen můj osobní názor. Neznám celý pozadí, jen to co bylo prezentovaný. V tom případě, jako svobodný občan, nehodlám přispívat na vojáky, co stahujou trencle, když brod je ještě v nedohlednu. Já vím, je mi to k h....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze tie veci s odmietanim plnit rozkazy mozno poukazuju na hlbsiu podstatu rozkladu moralok porevolucnych radoby-profesionalizovanych armad v Cechach a na Slovnesku. Nakolko som vyrastol v lampasackom mestecku Liptovsky Mikulas tak som ten proces "profesionalizacie" mohol sledovat v priamom prenose. Zhrnul by som to slovami, ze co malo zdrave nohy a zdravy rozum, tak povacsinou z armady zutekalo hned po revolucii a ten zbytok zdraveho vojenstva v byvalom ceskoslovensku casom nevyhnutne zostarol. Zostarol a nebolo ho cim nahradit, preco? Na to si odpoviete ked sa zamyslite, aka je dnes motivacia hlasit sa na vojenske skoly a vobec do armady...

 

Dnesna profesionalna, nijak zvlast platena vojencina dokaze poskytnut lakadlo len dvom typom ludi:

 

1 ti co sa inak v civile nemaju poriadne za co najset este stale chapu armadu ako zvysenie svojho standardu

2 povacsinou mierne vymeteni dobrodruhovia, ktori si myslia ze tam zaziju nejake vzruso (viz napr pistolnicke misie SOG v afghane) tych to ale casom vzdy prejde ked sa im v noci zacne snivat o umelohmotnom vreci

 

No jednoducho ludia co sa dnes do armady hlasia nepatria rozhodne k elite naroda, cest vynimkam, netvrdim ze za starej ery patrili, ale bolo to minimalne o dve az tri triedy lepsie.

 

Dalsia vec je ze motivacia nasadzovat zivoty v zemi bohvie koho, braniac zaujmy boh vie cie (nech uz za akekolvek peniaze) sama o sebe tiez bojovemu duchu a moralke moc nepridava. Takze ja si myslim ze na podobne prejavy "neposlusnosti" si v nasich armadach musime zacat zvykat. V armadach tohoto typu su totiz normalne, nasi bratia (ti praporom hviezdnatym) by nam o tom mohli bohato rozpravat uz od cias konfliktu v Korei. Cim nechcem povedat ze ten model profesionalnej armady je zly (u nasich bratov funguje dlhe roky celkom uspesne), len sa tomu co potom sem tam uvidime nesmieme tolko divit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo téma - já myslel, že mají bojový vrtulníky, proč je musí do boje celý předělat ? - už to trvá přes rok a tigři porád nejsou spokojený - vyznáte se v tom někdo ? To nemaj velitele, co za to celý odpovídaj a za kterýma by šli - tak to může zabalit celá švadróna. V září 2008 byli vycvičený v Pyrenejích a porád toho dost neuměj? Myslím, že Onion má recht, pokud nehovoří zrovna o primkách, tam se mu ne a nedaří :).

 

v tej době nebyly ty mašiny upravený pro lítání v prašném,vysokohorském prostředí......proto jsem reagoval. Vyměnil jsem si s Onionem pár SZ,asi (asi určitě) ví víc a je blíže,takže......možná jsou někteří z nich opravdu sralbotkové.

 

Příští týden mi do Logaru jede bráška...a narovinu.....dobrej pocit z toho nemám.Ne proto,že tam jede......trochu se mi nelíbí to,jak se k tomu staví. Do laufu jsem "naostro" už koukal a nicmoc pocit.......a mám dojem,že bráška to bere trochu lehkovážně........ :worried_anim: Bohužel,zkušenosti jsou nepřenosné.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakolko som vyrastol v lampasackom mestecku Liptovsky Mikulas t

 

Jé....tam jezdil můj tata,když byl ještě "guma" přednášet a zkoušet na vejšku.......a my museli s ním.....jako na "rekreaci".......ale bylo to fajn,aspoň jsem si prolezl tatry,svezl se na Chopok atd......... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...