Přejít na obsah

Tak se předveďte borci


Conrad

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Celkom sranda. Nemas toho viac?:D

ked sa chces velmi testovat tak si mozes skusat testy co sluzia ako prijmacky na masarykovu uni, ale to je trosku iny level... :) Mas tam potom aj percentilove tabulky ku kazdemu testu, takze viac menej plati, ze ked to napises nieco nad 30 bodov tak je to velmi dobry vysledok...

 

Na 5strane mas Analytické myšlení a úsudky

http://is.muni.cz/elearning/warp.pl?qurl=%...riz%2Ftsp.qwarp

enjoy... ja som si svoje uzil a :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked sa chces velmi testovat tak si mozes skusat testy co sluzia ako prijmacky na masarykovu uni, ale to je trosku iny level... :) Mas tam potom aj percentilove tabulky ku kazdemu testu, takze viac menej plati, ze ked to napises nieco nad 30 bodov tak je to velmi dobry vysledok...

 

Na 5strane mas Analytické myšlení a úsudky

http://is.muni.cz/elearning/warp.pl?qurl=%...riz%2Ftsp.qwarp

enjoy... ja som si svoje uzil a :suicide_anim:

Testy na MU sú zaujímavé, dcéra tam mala minulý rok percenil 82, z dievčat - spolužiačok najviac a traja jej spolužiaci, chlapci, ktorí to na gymnáziu flákali, mali všetci nad 90. A výkvet ročníka, dve dievčiny totálne vybuchli. Chlapci zrejme vedia lepšie analyzovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak mám pěkných 5 bodů. Zřejmě nejblbější člen fóra, ale mám na to papíry. Nicméně proč jako blb vyhrávám klientům obhajoby u soudu? :stupid:

 

Už jsi někdy zažil něco jako "soudní logiku"? :thumbsup_anim: a odpověď je jasná :thumbsup_anim:

 

(jinak trapně 10 za 2minuty, ale jsem testy kovaný i když tento jsem neznal a asi ho dám za odměnu zaměstnancům - pro odreagování)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...