Přejít na obsah

Archimede nebo Steinhart


Ford

Doporučené příspěvky

Archimede má taky lepší pouzdro. Počkal bych si na nové B-Uhr s unitasem ve velikosti 45 MM. Viz. zde.

 

EDIT: Jak je vidět, pro nový model se bude používat i 2824-2. Raději bych výběr zůžil pouze na "A" mezi automatem a růčo nátahem.

Upraveno uživatelem PhoeniX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku tady pohledej a pročti vlákna, zkušenost tady s nimi má hromada lidí. A jde o to, jestli chceš automat, nebo tě baví natahování:)

Zrovna včera jsem měl Steinhart na ruce a musím říct, že bych se nechal zlákat, navíc pozorovat Unitas při práci je nádhera...

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Červen, spíš červenec - budou Archimede pilot XL vel.45 mm s man. Unitasem (vteřinovka na 6).

Ale budou vzhledem k velikosti, stále dost placaté 1 cm.

Archimede - verze s automat. ETA.

Upraveno uživatelem Friedrich
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Steinhart... v této kategorii hodinek je to bezkonkurenční nabídka v poměru výkon/cena ... a navíc třeba GLE vypadá neuvěřitelně a u mně směle konkuruje IWC BP

 

Onione jsi snad jedinej kdo má tady BP, ale žádnou recenzi ani fotogalerku jsem neviděl...

Buď neumím hledat, nebo jsi tajemnej jak hrad v Karpatech sakrblé... :thumbsup_anim:

 

Tak jak to je...představíš nás IWCéčkám...? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co o nich psát? Všichni je znají, všude fotek jako s....k... navíc, nebýt té legendy kterou znamenají (vynechávajíc dlouhou powerreserve) tak jsou to prostě B-Uhren :) Pokud bych měl narovinu říct, kdybych se v tom nevyznal, tak jako člověk z ulice bych spíš vybral Steinhart GLE a nebo ještě spíše tu limitku co děláme ve vlákně vedle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...