Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Karlovy Vary


Dantechno

Doporučené příspěvky

Jeste umi Fazer vyborny Topinky na indulone.....

Indulona vyjde na tebe,jestli me budes sr.t...............To Spiderer-kup si radsi na Aralu bagetu,nebo privez pro vsechny ty sracky z KFprC.................Salame bud klidnej,normalne zavirame ve 22,ale ukecal sem personal,aby tam s nama do 23 zustal a desitku nemame,to je jasny ,mame jedenacku vybornej Gambac..........jo Aral je asi dve ste metru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Indulona vyjde na tebe,jestli me budes sr.t...............To Spiderer-kup si radsi na Aralu bagetu,nebo privez pro vsechny ty sracky z KFprC.................Salame bud klidnej,normalne zavirame ve 22,ale ukecal sem personal,aby tam s nama do 23 zustal a desitku nemame,to je jasny ,mame jedenacku vybornej Gambac..........jo Aral je asi dve ste metru

HELE TO TICHO....ted si navzajem ty hrdinove posilaj SZ jak je to vsechno na pytel a ze je lepci zustat doma............volove si delam p...l.Vari se do 24h,hlavni pivo je Plzen a personal zustava,dokud lidi nevodejdou...................................kalfix mi malinkato s tema bolsevikama vytaci,jsme jedna ze dvou hospod,kde Rusaci nejsou vitani s otevrenou naruci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
HELE TO TICHO....ted si navzajem ty hrdinove posilaj SZ jak je to vsechno na pytel a ze je lepci zustat doma............volove si delam p...l.

...

Vídíš fejzre, aspoň bylo vidět, kdo je ochoten přijet i přes nepříznivé okolnosti a komu jde jen o ten žvanec :). A kdybych sem na fórum nepřilez jen za účelem ho roze.rat, tak bych byl teď ještě větší Dušín :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal sem se z prostyho duvodu.Dneska mi na dvorku padlo hluchy prase a do zejtra nevydrzi,tak sem ho nechal klepnout a myslel sem,ze ho vecpu tyhle vybrany spolecnosti.No co nepovedlo se,z hluchyho prasete je prej dobrej sulc,tak budou celej pristi tejden studeny menicka.........hovezi moc nemam,jak prisla ta krize tak ho moc neberu,ale muzes dostat perfektni steak na hribkach z klizky.Beres?..................................kdybych tusil,ze mate takhle mlsny drzky,tak vod vcerejska stojim v kuchyni a vycpavam krepelky foie gras s brusinkovo-mandlovou naplni....................Pro ty co netusi jak to ma chutnat a vypadat,je to neco jako Kindrvajco akorad slanejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal sem se z prostyho duvodu.Dneska mi na dvorku padlo hluchy prase a do zejtra nevydrzi,tak sem ho nechal klepnout a myslel sem,ze ho vecpu tyhle vybrany spolecnosti.No co nepovedlo se,z hluchyho prasete je prej dobrej sulc,tak budou celej pristi tejden studeny menicka.........hovezi moc nemam,jak prisla ta krize tak ho moc neberu,ale muzes dostat perfektni steak na hribkach z klizky.Beres?..................................kdybych tusil,ze mate takhle mlsny drzky,tak vod vcerejska stojim v kuchyni a vycpavam krepelky foie gras s brusinkovo-mandlovou naplni....................Pro ty co netusi jak to ma chutnat a vypadat,je to neco jako Kindrvajco akorad slanejsi.

 

Nelži s hluchym prasetem Papagáji jeden, červenku mělo... A že už ženatej jsi a lepší nápad jsi neměl, svoláváš sraz. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STŘEDA 10.3.2010 19:00 Sraz v nálevně u Fazera

CO ja zpuktoval? TO PreLepHolub svolal.Ja mam pratel,ze je musim odhanet vod dveri.Ale von chudak sedi doma porad sam a tak se cpe furt za nama do Varu a svolava vsechny,kdo jsou alespon minimalne ochotny s nim hovorit.................................Ten Kalifx -jak se nechal ukecavat jak prvnicka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
...Ja mam pratel,ze je musim odhanet vod dveri...

Proto jsem myslel, že budeš rád, když ti tentokrát přijede i pár nepřátel. Dobrých nepřátel není nikdy dost ? v jejich výrobě jsem dobrej, místní fotograf nebo lyžař ti to můžou potvrdit :). Já jsem totiž ten člověk, před kterým vás rodiče varovali :evil:.

 

Ještě mi hergot pošlete nějaké bližší souřadnice té knajpy. Jinak si pozítří v místním bulvárním plátku přečtete smutnou zprávičku o tom, jak pološílený turista obtěžoval hosty nádražního bufetu otázkami na krvavé dojení koz.

 

post-9394-1268123090.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Díky :).

A dá se tam něke zaparkovat tak, abych ráno aspoň část auta našel a zároveň mě parkovné nepřivedlo na mizinu?

 

Hele fejzre, můžu si u vás dát tu makrelu, jak jsi sliboval, plněnou sulcem z toho hluchého prasete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...