Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Karlovy Vary


Dantechno

Doporučené příspěvky

Kluci já se omlouvám, do práce jsem se domotal až po obědě, tam se to na mě nahrnulo a před chvílí jsem já blbec zjistil že jsem tam tu kartu s fotkama nechal zasunutou ve čtečce když jsem jí zálohoval. Mea culpa, Mea maxima culpa...

Ale slibuji tu přede všemi, jako jiskra jasná, že je sem zítra ráno nacpu. Snad ta hlava už nebude bolet. Nevíte kdo mi poradil míchat víno, vodku a tequillu dohromady ? Eventuelně proč jsem měl celý voko pomatlaný citronem ?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ostatni se pouze krcili u baru a koukali na stira :)

Hele, o toho štíra ve tvým avataru se ještě spolu budeme soudit. B) Znáš to: domovské právo, copyright atd. Je tedy fakt, že jsem to nefotil ve stanu, dokonce ani ne vlastním foťákem, ale i tak... :):)

 

I když, já těch štírů včera nafotil tolik, a nejen já, že si už ani nemůžu být jistý, jestli je to opravdu moje práce... :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Takže dneska se teda fotek nedočkáme. Aby si to bandi umět představit, zkusil jsem zachytit atmosféru srazu umným náčrtem.

Zleva sedí: já, Dantechno, Kalifx a LeClerc. Terezka právě nese další pivo. Vidíte taky, že tento sraz byl i dost o hodinkách, nebyla to žádná bezduchá chlastačka.

 

post-9394-1268339629.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dneska se teda fotek nedočkáme. Aby si to bandi umět představit, zkusil jsem zachytit atmosféru srazu umným náčrtem.

Zleva sedí: já, Dantechno, Kalifx a LeClerc. Terezka právě nese další pivo. Vidíte taky, že tento sraz byl i dost o hodinkách, nebyla to žádná bezduchá chlastačka.

A kde mas druhou pulku? Me, Honzu, Dana a Premu?!? Pripadne deti v kyblu :lol2:

 

Hele, o toho štíra ve tvým avataru se ještě spolu budeme soudit. B) Znáš to: domovské právo, copyright atd. Je tedy fakt, že jsem to nefotil ve stanu, dokonce ani ne vlastním foťákem, ale i tak... :):)

Rozsoudime se priste, rozhodne nepojedu ve 2 domu, takze na to budeme mit dost casu a treba zvladnem i tu paraganskou :)

 

EDIT: Salamio - jeste tam mas jednu chybu, Dantechno mel ten vecer asi 4 fousky a ty na tom tvem nacrtku nejsou videt :) Kazdopadne Leclerc nema chybu (krome tech hodinek) :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozsoudime se priste, rozhodne nepojedu ve 2 domu, takze na to budeme mit dost casu a treba zvladnem i tu paraganskou :)

Mám obavu, že po paragánské bych už nikdy nic nenafotil... :sad01_anim: Oni se k tomu focení zdravý oči docela hodí. A mám pocit, že tenhle drink není zrovna eyes-friendly... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dneska se teda fotek nedočkáme. Aby si to bandi umět představit, zkusil jsem zachytit atmosféru srazu umným náčrtem.

Zleva sedí: já, Dantechno, Kalifx a LeClerc. Terezka právě nese další pivo. Vidíte taky, že tento sraz byl i dost o hodinkách, nebyla to žádná bezduchá chlastačka.

 

post-9394-1268339629.jpg

 

Chachááá, lepší než skutečnost. :) Jinak já jsem teď večer cestou z práce usnul nejdřív v metru, přejel tři stanice, pak jsem se doštrachal na autobus, ve kterým jsem okamžitě taky usnul. Naštěstí jezdím až na konečnou, takže mě řidič jenom za ucho vyhodil na ulici. Bručel si něco pod fousy - tuším lál vandrákům a opilcům.

Ještě jsem si vzpomenul, že potom, co jsem si zaplatil pokoj v hotelu Adria vydal jsem se ještě na něco jako šláftruňk do nějaký asijský herny poblíž. Pak jsem vylez ven a zjistil jsem, že i přes malou vzdálenost absolutně nedokážu trefit do hotelu. Šel jsem totálně na druhou stranu. Venku už řvali ptáci, tak jsem se ptal nějakejch lidí na cestu. Bohužel jsem si z nepochopitelnejch důvodů zafixoval název hotelu jako Jadran, takže mně nikdo nedokázal poradit. To už zase z pochopitelných důvodů. Navíc jsem vypadal jako něco, co kočka našla v popelnici za barákem. Takže spíš utíkali... Pak jsem asi tak 2 minuty před totálním vyčerpáním narazil na hotel, kterej se sice jmenoval Adria, což mně znělo hrozně cize, ale poznal jsem vchod...

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak to tak pozoruji, ještě že my tady na severu, v lůnu Jizerských hor, držíme stále na srazech hodinkářského ducha a že nám je alkohol vesměs cizí. To si radši zahrajeme nějaké hry na téma hodinek. Třeba minule, jak jsme hráli na tichou poštu, to jsme se moc nasmáli těm výsledným slovním patvarům! Teď na další sraz se pokusíme přesvědčit pana LuŠtěLu, jestli by nám nepředvedl Sváťu. To by mohlo být zajímavé zpestření. Pokud bude ovšem zrovna v České republice.

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení spoluzrazovníci, i Vy jenž jste se našeho západočeského klání neúčastnili, dovoluji si Vám představit několik reportážních fotografií složených do tématických celků. Jistě se sluší začít a právem tak vyzdvihnout skvělou péči gastronomickou věnovanou nám pořadatelem Fazerem. Posudte sami, závěrečný záběr člena dojezivšího "sladkou tečku" je jistě dostatečně výmluvný.

post-1609-1268387014.jpg

post-1609-1268387037.jpg

post-1609-1268387053.jpg

post-1609-1268387077.jpg

post-1609-1268387093.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazněla tu narážka, jako kdyby nešlo v první řadě o hodinky. Samozřejmě že je to velmi snadno a průkazně vyvratitelný nesmysl. V následujícím celku je jasně vidět, že jsme hodinky nejen prohlíželi a hodnotili, ale i odvážně několik kousků vytvořili. Děkuji tímto členu Salamiovi za jeho jitrnicový tourbillon na němž mi konečně názorně osvětlil jak celé toto zařízení funguje. Následuje záběr Fazerových skvělých IWC a celek pak uzavírá náhodný záběr rapera Rýmuse sedícího u vedlejšího stolu.

post-1609-1268393382.jpg

post-1609-1268393409.jpg

post-1609-1268393441.jpg

post-1609-1268393459.jpg

post-1609-1268393550.jpg

post-1609-1268393572.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...