Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Karlovy Vary


Dantechno

Doporučené příspěvky

Tak jestli by me 911 vzal rano tak bych se mozna zucastnil, pokud bych musel ridit tak asi ne, ale stejne jeste zkusim v praci zaridit zmenu at mam uplny volno :)

 

 

tam se svezu s tebou a zpatky te vodvezu. 8 rano v Praze je pro me ok. klidne i drive. v kolik chces odjizdet z Pha za tema karlovarskejma vegetarianama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

ste jak haranti.treba 23....ja sem hovno oganizator

to teda seš..........mynule sem seděl na kraji stolu a jak furt někdo chodil na hajzl,výc sem stál než seděl...........to nemúžeš,kdyš máš v lokále vzátznou návštěvu,zařídit pořádný místo?...........nebo kdybich to měl zase na stojáka,můžu dostat slevu na pívo???????!!!!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda seš..........mynule sem seděl na kraji stolu a jak furt někdo chodil na hajzl,výc sem stál než seděl...........to nemúžeš,kdyš máš v lokále vzátznou návštěvu,zařídit pořádný místo?...........nebo kdybich to měl zase na stojáka,můžu dostat slevu na pívo???????!!!!!!!

 

co bys chtel?Mas vodznacek ne?A jestli se nepletu,rikals ze stojis proto,ze mas vlhkej sourek.........................v salonku je hovno prdel,ale jak chcete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli to není osud, ale od 20.6 jsem na týden s ženou v KV. Tak přemýšlím jestli můj první sraz nebude také posledním Posted Image

 

Panoptikum 23.6.

 

1. fazer

2. ricous

3. spiderer

4. dantechno

5. Z.

6. tombed - zatím 50%

7. 911 - nekdo musi hlidat nasi moderatorskou hvezdu

8. andrew - 50% (jestli mě pustí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911 - dostal jsi ode me plus, je videt ze v tobe nejakej ten rozum drima :D

 

no to si pis. to az uvidi karlovarska bunka, jaka jim tam prijela delegace z PRAHY, tak to uvidi. jinak si rikal, ze tam dobre vari u nejakyho buzera, to je nejaky lokal? nemam vzit nejaky maso s sebou radsi a pastiku?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na chate grilujou burt....teda Leklerk mrkef.....SOU CHYTREJSI ,NECHTEJ SE HADAT O FEJKU STAJNPARCHANT

 

Trefa!

 

Jinak: Panoptikum 23.6.

 

1. fazer

2. ricous

3. spiderer

4. dantechno

5. Z.

6. tombed - zatím 50%

7. 911 - nekdo musi hlidat nasi moderatorskou hvezdu

8. andrew - 50% (jestli mě pustí)

9. LeClerc

 

Hele na co vlastně seznam? Stejně se zas budeme mačkat u nejmenšího stolu v lokále...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...