Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Karlovy Vary


Dantechno

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Mám obavy, že to nestihnu... V Praze jsou příští týden dva rybářské veletrhy (podivný boj organizátorů - udělali dva veletrhy v jeden termín...) a tak máme v práci celkem fofr.

 

Richarde náčelníku, neblbni, já už slíbil všem vnadnejm holkám v okolí, že k nám na západ přijede Di Caprio !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fazer mi nabídl lože (bez ženy), zřejmě mám i ustláno a tak na 90% přijedu. Těch 10% proti je počasí - už jednou jsem tam z Prahy jel v kalamitě a podruhé bych se tomu chtěl vyhnout. Navíc dneska je to přesně rok od mé bouračky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"překvapení večera"samozřejmě platí,ale je to samec,abys nebyl potom zbytečně nafouklej........pani Verta se na nás opět vyprdla.

 

Jo, "překvapení večera" mě už samo kontaktovalo, zřejmě v téže snaze předejíti mé případné frustraci... No, nic no. Jsem trochu rozmrzelý, ale snad mi to Tvá kuchyň vynahradí... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cesta do Varu z Chomutova je v pohode Riso - dneska rano v 4:30 jsem to testoval...

 

No jo, ale já pofrčim z Práglu a minule mě navi hnala na lounsku přes strašný ďoury...

 

Jo, "překvapení večera" mě už samo kontaktovalo, zřejmě v téže snaze předejíti mé případné frustraci... No, nic no. Jsem trochu rozmrzelý, ale snad mi to Tvá kuchyň vynahradí... :)

 

Von ten fazerův papagáj umí i telefonovat...? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...