Přejít na obsah

Prim Sport Igen


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 897
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím,

získal jsem výměnou tuto sbírku hodinek Prim Sport. Je mezi nimi i verze s oranžovým číselníkem a oranžovou vložkou lunety.

Nikdy jsem se s podobnou variantou nesetkal. Co na to říkáte?

attachicon.gif20180417_103924.jpg

 

To se nedá jinak, než obdivovat. Paráda. Obvzlášť ta oranžová je teda pecka!

Jak tak tady na všechny ty poklady koukám, asi na mě taky leze chronobundus. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se ciferníčku týče, je to o subjektivním vnímání barev a jejich reprodukci. Někdo barvu označí jako žlutou, někdo okrovou, jiný zase oranžovou. Všichni asi víme, vo co go, a je to moc krásný! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mam dotaz už nějakou dobu jsem hrdým majitelem IGENŮ a po jejich koupi jsem se samozřejmě hned chlubil. Kamarád je měl od sveho tatika a pretože ten je nenosil asi krátce a kamarádovi ležely v šupleti tak až na oxidaci ruček obrovská radost.Jediné co mi vrtá hlavou je povrch ciferníku, jedná se urcite o originální když ani jeden z pánů nebyli sto ho vyměnit, ovšem oproti zde viděným je lesklý.

Máte někdo taky tuto zkušenost děkuji přikládám fota Adam

post-54674-0-04538300-1525188443_thumb.jpg

post-54674-0-03884000-1525188622_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji váženým nadšencům skutečně je černý i zespodu, to bombírování asi schází nebo není moc přes tu oxidaci patrné.

Ještě technická čím přetěsnit korunku, původní guma se krásně rozpustila a korunka má tendenci se křivit moc moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji váženým nadšencům skutečně je černý i zespodu, to bombírování asi schází nebo není moc přes tu oxidaci patrné.

Ještě technická čím přetěsnit korunku, původní guma se krásně rozpustila a korunka má tendenci se křivit moc moc děkuji.

 

Je tu o tom dost obsažné vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...