Přejít na obsah

Prim Sport Igen


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 897
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bobr: Vsak ja je taky nenosim k obleku. Na to mam jine.

 

typograf: Ty zlute jsou fajne. Pekne foto. Jo jo, hodinky a obleceni je treba doladit. Malem jsem je mel taky. Ale nektere detaily se pak ubraly pro me nezadoucim smerem. Tak jsem odstoupil.

Nejenom hodinky a oblečení, také lahev vína musí ladit. Jelikož jsem v Řecku neznal tamní značky, výběr vín probíhal formou slaďování s Igenama. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde ste kupili "zralokov" ? mne by sa tiez mozno hodil podobny k mojim vinovym IGEN :thumbsup_anim:

 

Di - Modell na Chronoshop.cz. Odstín řemenu skutečně přesně odpovídá modrému ciferníku.

 

sladěno je to fakt hezky, já ale stále nemám tu odvahu pořídit si takto vyhraněnou barvu, když si hodinky oblíbím, to abych pak pořád chodil, dejme tomu, ve žluté :wacko:

 

Čoveče, to já je mám Igeny sladěny domodra s celou cyklistickou výbavou - tertry, dresy, helma - jedním slovem nádhera :thumbsup_anim: (budu to muset nafotit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

1. skalis

2. pavča

3. pindero

4. JJ

5. Kamil

6. Tada

7. staff972

8. Harry

9. jovani

10. RomanP

11. M916

12.bolverk

13. mischa

14. Elda76

15. Xpak

16. HIFI

17. vito

18. Románek

19. typograf

20. cigi

21.decebal

22. pani decebalova

23. yen

24. pavel23

25.hebos

26. captom

27. Bobr

28. Pajac

29. pepík

30. Alomoh

31. kacer001

32. candát

33. Hasňa

34. grakij

35. Bert

36. mengelis

37. Uzak ve všech barvách a verzích

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. skalis

2. pavča

3. pindero

4. JJ

5. Kamil

6. Tada

7. staff972

8. Harry

9. jovani

10. RomanP

11. M916

12.bolverk

13. mischa

14. Elda76

15. Xpak

16. HIFI

17. vito

18. Románek

19. typograf

20. cigi

21.decebal

22. pani decebalova

23. yen

24. pavel23

25.hebos

26. captom

27. Bobr

28. Pajac

29. pepík

30. Alomoh

31. kacer001

32. candát

33. Hasňa

34. grakij

35. Bert

36. mengelis

37. Uzak ve všech barvách a verzích

38. Kudan

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim oblibenosti. Objektivni kriteria (s vyjimkou designu, ktery je na jednicku) jdou stranou... Ostatne porovnavat kvalitu pochromovane mosazi puvodnich Igenu s nerez oceli u Seika snad ani nejde...

 

...chvíli jsem fakt myslel, že čtu Cigiho příspěvek sakrblé.... :thumbsup_anim: ...že ty si taky vstoupil do lóže Primu?! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...chvíli jsem fakt myslel, že čtu Cigiho příspěvek sakrblé.... :thumbsup_anim: ...že ty si taky vstoupil do lóže Primu?! ;)

 

Jako primkar jsem tady zacinal a za primkare se povazuju stale. Do loze jsem nevstoupil a s Eltonem jsem dosud nebyl v obchodnim kontaktu. Ale fandim jim a pral bych si, aby se jim podarilo ozivit hodinarinu v ceske kotline. Zaroven mam ale na lecktere jejich postupy odlisny nazor. Mno, a pokud jde o Igeny, tak ty maji v me sbirce vysadni postaveni. Kdybych musel dat vsechny hodinky pryc a nechat si jedny, tak volim je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ňáký odrodilí tlusťochy z nipponu porážíme na hlavu - jsou mimo žíněnku, no co si tu hrajou !! Považte, že průměrný počet je tak 2 - 5 kousků igenů / ušlechtilou osobu !! :D :D . Stovku atakujem hravě. Hin sa hukáže, kdo tu rules !!!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně silná slova...doufám že to tady ještě občas PRIM čte...

 

Mam k nim silny vztah. Dlouho jsem je shanel, mezitim jsem koupil dvoje vraky skoro k nepouziti a na ty svoje cerne jsem narazil zhruba pred rokem kolem statnic. Jsou ve velmi dobrem stavu. nozicky maji vsechny hrany paradne ostre, pouzdro je jen mirne zkorodovane na zadni strane. Hodinky jsem si poridil k promoci, proto ta silna pozice mezi mymi hodinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam k nim silny vztah. Dlouho jsem je shanel, mezitim jsem koupil dvoje vraky skoro k nepouziti a na ty svoje cerne jsem narazil zhruba pred rokem kolem statnic. Jsou ve velmi dobrem stavu. nozicky maji vsechny hrany paradne ostre, pouzdro je jen mirne zkorodovane na zadni strane. Hodinky jsem si poridil k promoci, proto ta silna pozice mezi mymi hodinkami.

 

Jen ta velikost, ta velikost...45ky co ma m916 nevypadaj vubec marne....ale tam je cena fakt nekde jinde. Jestli mas mensi tlapku, neni to spatna volba...

Igeny na sport a volnej cas, diplomaty k obleku a je vymalovano :thumbsup_anim: (ty co jsou ted v aukru i s krabickou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalis má Igny v super stavu, viděl jsem je a musím chválit. I to, že v době vzniku Igenů Skalis ještě nebyl a stejně ho uchvátily. Já má ještě jedn takový vztah a to k Autaviím, ale není jich tolik jako Igenů, tak mi pane neříkají.

 

Pavle, ty Igeny, ktere jste meli vy, byly zase prvni renovovane, ktere jsem videl na zivo (a byl to zazitek). Taky casem renovaci planuju. Ale nakonec to asi udelam tak, ze si ty svoje necham v puvodnim stavu a necham zrenovovat nejake vraky. Tech mych by bylo skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...