Přejít na obsah

Akvaristika...


Návštěvník Hammer_Time

Doporučené příspěvky

Mám heleny taky v krevetáriu a je to bez problémů. Já bych ale ty šneky tak nezatracoval. Množí se, když mají ci žrát (překrmování), když nemají, je jich málo. Jsou užiteční, spasou kdejaké zbytky a ano i řasy. Takže osobně bych jim válku nevyhlašoval.

Tak pak mám něco špatně v krevetáriu. protože ktevetky skoro nekrmím...  :frusty:

To je starší fotka, teď už tam tolik řas není, okružáci to rubou jak o život.

post-10202-0-69819200-1547407988_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Eman2208
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 504
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo. Hoď ji tam, počkej a pak ji vylovíš i se šnekama.

My jsme si je (malý šneky) taky naimportovali s nějakýma rostlinama. Pravidelně je vybíráme...ale nepomáhá to..Jak tam tu okurku dáš, neplave? 

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme si je (malý šneky) taky naimportovali s nějakýma rostlinama. Pravidelně je vybíráme...ale nepomáhá to..Jak tam tu okurku dáš, neplave? 

Já ho přivázal ke kamenu, kámen mám na provázku za který to pak vytáhnu, ale večer jsem to zkoušel a byly tam jen krevetky :-D. Dnes po rachotě další pokus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mořské akva mám 2 a půl roku. Začátek nic moc, po roce restart a teď celkem OK. Vybíral jsem právě mezi Nuvo a Red Sea, nakonec jsem si vzal Red Sea Reefer 170.

 

Je to za mne tak minimum objem, těch 40 nebo 80 litrů je tak na menší hraní. Pokud tam chceš víc rybek a korálnatců, tak doporučuji aspoň těch 150l. Jako další výhodu vidím sump, takže si do skříně do filtrace dám co potřebuji a hlavně odpěňovač je hlučné zařízení, takže zavřít do skříňky je fajn. Myslím, že Nuvo má filtraci v zádní straně akva, což je omezující.

 

Někde pár stránek zpět jsem dal foto.

 

Jinak doporučuji navštívit Pepinův útes v Kutné Hoře, řekl bych nejlepší v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem mořské akva neměl, tak zjišťuji specifika a náročnost oproti sladkovodnímu. že bych to zkusil. Přemýšlel jsem o šedesátilitru a docela se mi líbí varianta nákupu kompletního setu pro lamy za cenu lepšího filtru pro velkou nádž. Osázet velkou nádrž taky něco stojí. Ale zase si dokážu představit že v malém objemu bude vše náchylnější a paradoxně i složitější. Našel jsem pěkný web: https://www.nano-reef.com/featured/ a jsou tam perfektní věci.

 

EDIT: došel jsem na to tak, že se mi líbí nano aquascaping

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...