Přejít na obsah

Akvaristika...


Návštěvník Hammer_Time

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 504
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jen tak pro doplnění, doma mám toto. Zde už jsem se při zařizování a údržbě dost zapotil, musel po cca roce udělat totální restart, mnoho věcí nastudovat. Ale snad už to zvládám.

Můžeš mi prosím dát odkaz na literaturu (co si nastudovat), chci si přesně něco takového zařídit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Máš to fakt pěkný!

My poslední půlrok na akvárko neměli doma moc času, tak jsme se o víkendu pokusili dát ho alespoň trochu do pořádku.

Vytáhli jsme kolem 60 šneků, proprali dno, prostříhali rostliny, vydrhli sklo, vyčistili filtr a vyměnili přes 1/2 objemu vody. No, doufám, že je to lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
před 4 hodinami, filltos napsal:

Tak to je nádhera.

díky! snažím se co se dá. Jen je to občas zajímavý to rozdělit...když máš za koníček mořskou akvaristiku a hodinky.. Nic moc pro spořílky 😅 Jak se sleduju jedu takový půl roční etapy... jednou šetřím a hledám hodinky a akva si stagnuje...a pak zas kašlu na hodinky a každej měsíc sypu do akvaria.. Oooo jak někdy závidím těm co si třeba jen čtou, nebo zahradničí... a všechny penízky navíc si usyslí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A prodejci CO generátorů a superhnojících roztoků nebudou mít co žrát!

:D

Palec nahoru, Wanderere, jsem rád, ze někdo umí akvaristiku i klasicky postaru. Máš to krásný. Jsi v kontaktu s JB (co od něj máš knihu) nebo mu můžu tyhle fotky přeposlat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...