Přejít na obsah

jomashop.com - seriozni nebo nejaky chytak?


honza053

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

 

nějak nevím, kam jinam to napsat, tak to dám sem. Doufám, že tím neporušuji pravidla.

Dostal se mi do rukou slevový kód na jomashop.com

 

GOOGLE20 - 20 dolarů dolů

 

A jelikož jsem si něco u nich objednal, tak mi jomashop poslal slevový kód. Nevím, jestli bude fungovat na kohokoliv (nemám u nich zřízen účet), ale za zkoušku nic nedáte :-)

 

CRMFTP20KF652L4 - sleva 20 dolarů na objednáku nad 250 dolarů

 

Jelikož už tam zase dlouho nic kupovat nebudu, tak to tady třeba někomu udělá radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Ale jo, já ti věřím, jen mi to přijde skoro jako zázrak, když si někteří stěžují, že stejný dopravce jim dluží balíček více než 2 měsíce a stále ho nemají. U mě je to zatím 14 dní, takže jsem v klidu a očekávám, že do týdne to i s proclením stihnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som objednal pre kamosa Khaki automatic 38mm (lebo ich skoro nikde nemaju za normalnu cenu) este v Juli . Stiahli si v den objednavky okolo 450 e alebo uz neviem kolko bolo presne cena a potom mesiace nic. Stale som tam volal/pisal vzdy mi len povedali ze back order you re gonna have to wait. Po 4 mesiacoch uz mi dosla trpezlivost tak som to zrusil s tym ze peniaze nie su nikde. Zase x telefonatov a mailov kym sa mi dostalo odpovedi a ich odpoved bola ze peniazie nikdy nestiahli iba ich "zmrazili" z uctu kym poslu order co je ale totalna kravina kedze tie prachy uz som realne nikdy nevidel. Ked som kontaktoval banku tak mi povedali ze mi ich "vratili" teda uvolnili este v auguste co ale je totalny bullshit kedze este v septembri bola ta objednavka aktivna a teda bud jedna alebo druha strana sa myli/klame . Momentalne to riesi banka ale nepredpokladam ze nieco vyriesia kedze pri tomto style platby ze sa tie peniaze iba rezervuju nie su poriadne vidno ani debit ani credit... Takze sialena situacia a predpokladam ze uz ich neuvidim.. dost necakane hlavne ked sa jedna o takto znamy Shop. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje banka (Komerční) má v aplikaci vidět blokované peníze do té doby, než si je obchodník stáhne, nebo je neuvolní. Pokud si je obchodník stáhne, objeví se platba ve výpisu plateb, pokud je uvolní, nikde to není vidět, jen se o danou sumu zvýší disponibilní částka na účtu. Ve výpisu z účtu za daný měsíc (august) bys to měl vidět, pokud si Jomashop peníze stáhnul. Pak to můžeš i doložit výpisem a zaslat Jomashopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Rád bych napsal svou čerstvou zkušenost s Jomashopem. Hodinky mi v pořádku dorazily vč. krabic, karet atd., balení nic moc, jen kartonová krabice a v ní už originál krabička výrobce hodinek, žádné bublinkové fólie nebo vycpávky. Naštěstí dopravce nic nepoškodil, nepromáčkl ani neotloukl.

Doprava trvala 6 týdnů, ale za to může Česká pošta, které to trvalo měsíc od převzetí zásilky od DHL. Doufejme, že je to způsobeno Vánocema a normálně je to rychlejší.

Nicméně za mě Jomashop OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 20. 12. 2020 v 16:19, tombas napsal:

Rád bych napsal svou čerstvou zkušenost s Jomashopem. Hodinky mi v pořádku dorazily vč. krabic, karet atd., balení nic moc, jen kartonová krabice a v ní už originál krabička výrobce hodinek, žádné bublinkové fólie nebo vycpávky. Naštěstí dopravce nic nepoškodil, nepromáčkl ani neotloukl.

Doprava trvala 6 týdnů, ale za to může Česká pošta, které to trvalo měsíc od převzetí zásilky od DHL. Doufejme, že je to způsobeno Vánocema a normálně je to rychlejší.

Nicméně za mě Jomashop OK.

Mám stejnou zkušenost a to jak s Jomashop, tak také s poštou, i když... Cesta z USA do Německa trvala cca 3 dny, 1 den pak z Německa do ČR a asi 2 týdny trvaly peripetie se clem a dopravou z Prahy ke mě domů (cca 120 km...)🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 27. 9. 2021 v 18:35, papun napsal:

Jak je to u jomashopu s fakturou? Zásilka je na cestě, ale fakturu nemám a kdybych musel platit výpalné, což je vysoce pravděpodobné, tak ji budou určitě chtít. Díky

V podstatě stačí výpis z bankovního účtu s uvedenou částkou a jménem protiúčtu a screenshot objednávky se stejnou částkou a jménem obchodníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...