Přejít na obsah

jomashop.com - seriozni nebo nejaky chytak?


honza053

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jsem z tohoto obchodu zmatený,

První objednávka, mi i přes peripetie, došla vcelku rychle, i když s přeposláním přes US sklad. Dvakrát zkusili strhnout tu stejnou platbu z karty, banka zasáhla, nakonec vše v pořádku doma.

Druhá, cestuje někde bůh ví kde, přes měsíc(32dní), mezitím ztratila záhadně 127g na váze, DHL dělá, že o ničem neví, Česká pošta místo proclení, posílá avízo o uložení. Jsem zvědav co vlastně dojde.

Jeden den jsou ceny podbízivé, druhý, ten stejný produkt o 💯% dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Priatelia, máte niekto skúsenosti so službou "Fast & Easy Pre-Pay" ktorú teraz ponúka Jomashop? V popise píšu "Save time & headaches: pay all duties & taxes now and be done. Period!"

V podstate obdobné služby používa viacero eshopov, ale neviem, či to v tomto prípade reálne funguje. Pri lacnejších kúskoch sa to celkom oplatí ako tak počítam, pretože to ráta z ceny bez poštovného.

Upraveno uživatelem tr0t3l
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Práve tam riešim nákup.. v deň nakúpu rezervovali na karte 285 USD, čo je hodnota objednávky vrátane poštovného .. asi po 10 dňoch písali že tovar je pripravený na odoslanie a idu stiahnuť peniaze.. v tom prišla notifikácia že sa pokúšajú stiahnut peniaze ale neúspešne a písali že karta im nedovolila to stiahnut.. platil som cez virtuálnu kartu na ktorú som dal 330€ v prípade že by to bol scam.. nechápem teda aké peniaze chcú trz sťahovať keď tých 285 USD tam majú rezervovaných ..vyzerá to ako keby chceli vykonať duplicitu.. nvm teda či to mám risknúť a doplniť na kartu ďalšie peniaze a tu pôvodnú platbu následne vratia ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, marek04 napsal:

Práve tam riešim nákup.. v deň nakúpu rezervovali na karte 285 USD, čo je hodnota objednávky vrátane poštovného .. asi po 10 dňoch písali že tovar je pripravený na odoslanie a idu stiahnuť peniaze.. v tom prišla notifikácia že sa pokúšajú stiahnut peniaze ale neúspešne a písali že karta im nedovolila to stiahnut.. platil som cez virtuálnu kartu na ktorú som dal 330€ v prípade že by to bol scam.. nechápem teda aké peniaze chcú trz sťahovať keď tých 285 USD tam majú rezervovaných ..vyzerá to ako keby chceli vykonať duplicitu.. nvm teda či to mám risknúť a doplniť na kartu ďalšie peniaze a tu pôvodnú platbu následne vratia ? 

Stejný problém nastal, když mi kdysi pozdrželi odeslání hodinek, kvůli řemínku z Aligátora, a nakonec, zkusili něco podobného, s tím, že to zastavila moje banka, na první platbu jsem vyžádal chargeback, peníze po nějakých peripetiích uvolnili, a já jim to zaplatil znovu, už myslím, že přes Revolut. Celá Story je někde o pár příspěvků dozadu, ale hodinky jsou v bezchybném stavu dodnes doma. Druhé jsem tam kupoval asi po roce a došly jak měly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Micey napsal:

A proc to neplatis normalne kreditkou? Pokud by byl zasadni problem, vyresis to s bankou.. nikdy jsem u nich nemel problem. Virtualni kartu neznam, nevim.

Je to normálne revolut karta..chápem že si rezervujú tie peniaze kým im tovar nepríde na sklad ale nerozumiem prečo ich potom nestiahnu ale riešia to ďalšou platbou..skúsim to s nimi ešte odkomunikovať  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem během dvou měsíců v Jomashopu postupně troje hodinky s využitím Fast+Easy Pre Pay. Hodinky byly vždy v perfektním novém stavu, pokaždé jsem aplikoval slevu 10 USD a zásilky dorazily max. do dvou týdnů. Zdá se, že zásilky nechodí přes celnici, resp. z nějakých důvodů není účtováno standardní DPH 21 % a to mě trochu mate, protože při zvolení FEPP se k ceně dopravy přičte "jen" 10 % ceny hodinek a to je samozřejmě výhodné. Rozhodně doporučuji nakoupit dokud to funguje, na eBay.com občas nakupuji přes GSP (Global Shipping Program) a tam se přičítá celých 21 % a ještě něco málo navíc zřejmě za zprostředkování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidám nedávnou zkušenost. Na počátku května jsem tam objednal hodinky, které inzerovali skladem. Týden se nic nedělo, tak jsem jim napsal a oni že je shánějí u distributora. Což, jak jsem zjistil po přečtení recenzí na webu, dělají často. Nicméně už po dalších třech dnech byla zásilka na cestě s DHL a dva dny trvalo, než projela celnicí a dorazila do skladu na letišti v Paříži. Tam bohužel došlo k nějakému záseku a hodinky tam ležely víc než dva týdny. Už jsem to chtěl stornovat, když balíček vyrazil k nám. Zase netuším, co se dělo, ale trvalo to skoro tři týdny (!!!) než to DHL dovezlo do Česka a já si je mohl na poště vyzvednout. Takže to celé trvalo skoro dva měsíce od objednání. Jinak potvrzuju, že služba Fast+Easy Pre Pay funguje. Zaplatil jsem DPH a clo rovnou v ceně a tady už nic nedoplácel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...