Přejít na obsah

SEIKO Black Monster


pecs83

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
pecs83

 

trochu OT, ale jako uplny laik, ty fotky jsou delany jen proste zrcadlovkou? nebo na to mas nejaky filtry, vychytavky ze je to tak cisty, ostry? ja neivm jak to popsat, ale ty fotky jsou parada.

 

 

Pouzivam Nikon D100 a objektiv 28-105mm(macro) alebo 50mm, ziadne filtre nemam, ani nejake vychytavky. Je to hra so svetlami a odrazmi (obycajne lampy a tienidla (papier na pecenie alebo biela A4)). A hodinky sa snazim predtym trocha ocistit.

Nie som ziaden profesional, je to cisto moje hobby. Pre predstavu, ta prva fotka mi zabrala asi tak hodinu a pol, kym som vsetko pripravil, nastavil a nasiel uspokojive nasvietenie, odstranenie odrazov atd atd.

Samozrejme potom nasledovala aj uprava v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam Nikon D100 a objektiv 28-105mm(macro) alebo 50mm, ziadne filtre nemam, ani nejake vychytavky. Je to hra so svetlami a odrazmi (obycajne lampy a tienidla (papier na pecenie alebo biela A4)). A hodinky sa snazim predtym trocha ocistit.

Nie som ziaden profesional, je to cisto moje hobby. Pre predstavu, ta prva fotka mi zabrala asi tak hodinu a pol, kym som vsetko pripravil, nastavil a nasiel uspokojive nasvietenie, odstranenie odrazov atd atd.

Samozrejme potom nasledovala aj uprava v PC.

 

Ten odraz je celý udělán v PC nebo jde jen o úpravu "vlny"? Jaké všechny úpravy jsi dělal v PC? Odstraňuješ také nějaké odrazy? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten odraz je celý udělán v PC nebo jde jen o úpravu "vlny"? Jaké všechny úpravy jsi dělal v PC? Odstraňuješ také nějaké odrazy? Dík.

 

V PC je spraveni vyrez, doostrenie pri zmenseni a vlna. Ziadne odrazy nie su odstranovane. Odstranujem iba poruchy na pozadi napr. svetlejsie miesta, spinu atd. Ostatne je real.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V PC je spraveni vyrez, doostrenie pri zmenseni a vlna. Ziadne odrazy nie su odstranovane. Odstranujem iba poruchy na pozadi napr. svetlejsie miesta, spinu atd. Ostatne je real.

 

 

Doufám že se s první fotkou zůčastníš soutěže Chronomag Kalendář 2010 :thumbsup_anim: Případně uděláš ještě nějaké ......

 

Vlákno A

Vlákno B

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...