Přejít na obsah

PRIM - reklamni ciferniky, propagacni hodinky


Doporučené příspěvky

ja myslim, ze to je z dob devadesatych let, tipuji rozmezi 94-97, kdy jeste delali masovky.... asi to davali k predplatnemu, ja jsem to koupil asi pred rokem na blesaku za deset kacek. vzpominam si, ze lezely na dece v bahne mezi nejakym zeleznym srotem a porcelanem - prekvapive slapou po dodani baterky bez problemu...

 

To máš asi pravdu, ale stejně...

Úplně jsem si představil situaci, kdy jsem na jednání s novými Diplomaty v bílém zlatě a můj protějšek mi ukáže hodinky Prim "Týden" a zeptá se mě, jaký časopis jsem si předplatil já, že mám stejné hodinky, jako on :D

Zrovna tak ta Pražská lyže. Na takové hnusné reklamní hodinky to logo vůbec nemělo přijít.

 

Cigi mě pravdu v tom, co tu kdysi psal - firma se měla vykašlat na logo Prim a začít třeba jako Spartak.

Tahle stigmata levné nepovedené minulosti ji budou pronásledovat pořád. A to je dost škoda :(

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dělali to bohužel do loňska myslím. Potom koupili značku h&h nebo jak a snad to nejčko budou lejblovat jejím jménem. Ono sexytime by na reklamní hodinky asi nebylo ono :D :D.

 

Ještě příšernější je ovšem, že do toho krásnýho pouzdro, co prodávaj i v mechanice za 25.000,- !! prdnou ubohou obří reklamu na pražskou lyži. Už se nedivím, že za to policisti nechtějí platit. Děsivá devalvace.

 

YPO má recht, ta finlandia je trapas i pro finlandii, natož pro prim. Na úrovni dolu fučík.

 

Nejlíp mi vychází škodovka, historické i současné jsou opravdu pěkný reklamní hodinky na úrovni, co bych i rád dostal - není to opravdu tím, co tvrdí hciq - že s tím návrhem neměl prim vlastně vůbec, ale vůbec nic do činění?

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělali to bohužel do loňska myslím. Potom koupili značku h&h nebo jak a snad to nejčko budou lejblovat jejím jménem. Ono sexytime by na reklamní hodinky asi nebylo ono :D :D.

 

Pokud jsem četl dobře, koupili firmu H + H - nejen značku. Ta se ale zabývá výrobou a prodejem nástěnných hodin.

 

Ještě příšernější je ovšem, že do toho krásnýho pouzdro, co prodávaj i v mechanice za 25.000,- !! prdnou ubohou obří reklamu na pražskou lyži. Už se nedivím, že za to policisti nechtějí platit. Děsivá devalvace.

YPO má recht, ta finlandia je trapas i pro finlandii, natož pro prim. Na úrovni dolu fučík.

 

Ta Pražská lyže, to je největší humus co jsem viděl za posledních X let. S Dolem Fučík prosím nesrovnávat - ten je o milion pater výš.

Upraveno uživatelem Bobr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak to trochu oživíme dotací kousků z Aukra :)

 

Něco od prodejce rfeb:

 

post-6998-1247839789.jpg

 

"Hodinky vyrobené pro delegáty XV. sjezdu KSČ. Hodinky mají kalibr 68, typ 683, který je zdobený nápisy. Hodinky jsou funkční (úplnou přesnost a rezervu chodu jsem neměřila) a jsou zachovalé - celkový stav viz foto - snažila jsem se vše nafotit.

K tomuto typu hodinek se váže historka, že byly delegátům rozdány na začátku sjezdu. Jelikož delegáti v rámci projevů hodně tleskali, velká část hodinek se ještě v průběhu sjezdu pokazila a musela zpět do Eltonu na opravu :-)"

 

p.s: Konečně jsem se naučil používat přílohy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

"Hodinky vyrobené pro delegáty XV. sjezdu KSČ. Hodinky mají kalibr 68, typ 683, ...

K tomuto typu hodinek se váže historka, že byly delegátům rozdány na začátku sjezdu. Jelikož delegáti v rámci projevů hodně tleskali, velká část hodinek se ještě v průběhu sjezdu pokazila a musela zpět do Eltonu na opravu :-)" ...

No konečně echt reklamní hodinky, které svým určením naplnily svůj účel :thumbsup_anim:

edit: Kdo málo tleskal byl malej bolševik.., ale zase mu zůstaly...

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
tak jeste skodovka s datumkou :)

 

Deja Vú....minulý rok slavila plzeňská Škoda 150 let a k tomuto výročí byla vyrobena privátní série Prim Linea 40 s logem na korunce a individualizovaným potiskem dýnka.

 

Jsem majitelem jednoho kousku.

 

 

 

 

 

 

 

Plzeňská škodovka

 

post-953-1243872881.jpg

 

Deja Vú....minulý rok slavila plzeňská Škoda 150 let a k tomuto výročí byla vyrobena privátní série Prim Linea 40 s logem na korunce a individualizovaným potiskem dýnka.

 

Jsem majitelem jednoho kousku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by možné foto? Zní to zajímavě... Díky.

 

Samozřejmě se pokusím,ale bude to opravdu velice amatérský pokus. Mimochodem , opravdu vznikla řada Linea 40 na základě požadavku členů Chronomagu v rámci LE Chronomag? A ještě mi není zcela jasná jedná věc. Jaký je rozdíl mezi Linea 40 a Linea C 40? Díky moc za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají fakt dobře.

Co znamená ono ER vyraženo na strojku?

Tak to se mě darmo ptáte.Jsou to moje první mechanické hodinky.Začínám se tu teprve rozhlížet.Ale mám pocit, že někdo z Chronomagu tu určitě vědět bude.Jinak díky, mě se taky velice líbí, přestože jsem dosud inklinoval spíše ke sportovnějším hodinkám.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přikládám pár velice amatérských fotek. Mějte se.

 

Podle fotek hodinek pro Škodovku to vypadá, jakobystese za tu Škodovku styděli. Logo na korunce a pár písmen na dýnku mě přijde dost málo. Podle mě to chtělo dát decentní slepici na ciferník, ale to je pouze můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotek hodinek pro Škodovku to vypadá, jakobystese za tu Škodovku styděli. Logo na korunce a pár písmen na dýnku mě přijde dost málo. Podle mě to chtělo dát decentní slepici na ciferník, ale to je pouze můj názor.

Tak můj názor je úplně opačný...já si myslím, že právě tahle decentní forma je v pohodě.Cokoli navíc a měl bych asi pocit levného reklamního předmětu a hodinky bych nenosil.Ale jak říkám, to je hodně subjektivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...