Přejít na obsah

PRIM - reklamni ciferniky, propagacni hodinky


Doporučené příspěvky

Tak můj názor je úplně opačný...já si myslím, že právě tahle decentní forma je v pohodě.Cokoli navíc a měl bych asi pocit levného reklamního předmětu a hodinky bych nenosil.Ale jak říkám, to je hodně subjektivní.

 

To je ono, vypadá to, že hodinky jste dostali proto, aby vám nečouhaly zpod manžety košile digitálky z tržnice, ale kvůli tomu se přece nemuselo čekat na to, až bude firmě 150 let. Hodinky k výročí firmy by podle mě měly vypadat jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je ono, vypadá to, že hodinky jste dostali proto, aby vám nečouhaly zpod manžety košile digitálky z tržnice, ale kvůli tomu se přece nemuselo čekat na to, až bude firmě 150 let. Hodinky k výročí firmy by podle mě měly vypadat jinak.

Proboha proč ten útočný tón? My se známe? To jsou všichni na tomhle serveru takový chlapáci a světáci? Myslíte si, že doteď jsem nosil digitálky z tržnice? Mimochodem od zaměstnavatele jsem je nedostal.Takže jste trochu mimo...já se domnívám, že hodinky k výročí firmy by měli působit důstojně a ne cirkusácky s nápisy na ciferníku. Toť evidentně můj poslední příspěvek.Mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha proč ten útočný tón? My se známe? To jsou všichni na tomhle serveru takový chlapáci a světáci? Myslíte si, že doteď jsem nosil digitálky z tržnice? Mimochodem od zaměstnavatele jsem je nedostal.Takže jste trochu mimo...já se domnívám, že hodinky k výročí firmy by měli působit důstojně a ne cirkusácky s nápisy na ciferníku. Toť evidentně můj poslední příspěvek.Mějte se.

Kliiid ;) Me se tahle forma = individualizace na mistech ktera nejsou hned na rane libi mnohem vic nez loga na ciferniku a podobny nesmysly - nepusobi to jako reklamni hodinky a na druhou stranu se celkem nevtiravou metodou vazou k urcite firme, za me palec nahoru ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se domnívám, že hodinky k výročí firmy by měli působit důstojně a ne cirkusácky s nápisy na ciferníku. Toť evidentně můj poslední příspěvek.Mějte se.

S timto souhlasim. Mne se ta decentni individualizace libi. Lepsi nez se vracet ke kreacim typu "venuje dul Julius Fucik :)". Krome toho ta korunka vypada perfektne. Byla by hovadina likvidovat jednoduchost ciselniku natistenym okridlenym sipem. Mne se tyhle skodovacky hodinky libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha proč ten útočný tón? My se známe? To jsou všichni na tomhle serveru takový chlapáci a světáci? Myslíte si, že doteď jsem nosil digitálky z tržnice? Mimochodem od zaměstnavatele jsem je nedostal.Takže jste trochu mimo...já se domnívám, že hodinky k výročí firmy by měli působit důstojně a ne cirkusácky s nápisy na ciferníku. Toť evidentně můj poslední příspěvek.Mějte se.

 

Bohužel jsou zde na fóru tací, kteří evidentně mají nějaké perverzní uspokojení z toho, když mohou být na někoho hrubí, nejlépe na nějaké nováčky. Nejlepší je se takovým podvodnickým individuím prostě vyhýbat a ignorovat je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel jsou zde na fóru tací, kteří evidentně mají nějaké perverzní uspokojení z toho, když mohou být na někoho hrubí, nejlépe na nějaké nováčky. Nejlepší je se takovým podvodnickým individuím prostě vyhýbat a ignorovat je.

 

 

Asi by potřebovali trochu přes prsty nebo :ban:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by potřebovali trochu přes prsty nebo :ban:

 

Bohužel jsou zde na fóru tací, kteří evidentně mají nějaké perverzní uspokojení z toho, když mohou být na někoho hrubí, nejlépe na nějaké nováčky. Nejlepší je se takovým podvodnickým individuím prostě vyhýbat a ignorovat je.

 

taky jsem si toho vsiml... a stale stejne "stare firmy"... ja je ignoruju a svet je hned veselejsi... :)

 

Jj hoši, ignorujte mě, ale raději se nemnožte, protože nevím, kdo by ty vaše "rozumy" četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
To je ono, vypadá to, že hodinky jste dostali proto, aby vám nečouhaly zpod manžety košile digitálky z tržnice, ale kvůli tomu se přece nemuselo čekat na to, až bude firmě 150 let. Hodinky k výročí firmy by podle mě měly vypadat jinak.

 

 

:D :D :D :D hodnotný názor hrdého škodováka. Takové pevné postoje na chronomag patří, tedy podle mne, staré firmy. :D

 

Tyhle hodinky ále nejsou reklamní anžto výroční, navíc jsou to nějaký bonusy pro zaměstnance, myslím, takže menažeři na to šli od lesa a udělali reklamu tam, a tak, kde se to nechá snadno smáznout, vyměnit korunka ála příplatkový uzávěr nádrže a mám perfekt bicolor liney. Podle mě VYNIKAJÍCÍ nápad s cudnou reklamou na rubu a korunkou, která je vylepšením té stávající. Zato mi nesedí ty zlaté ručky k černým indexům, ale proti gustu nic nenamítám.

 

Jaký však kontrast k těm EYYC 2010, kde nenápaditá aplikace neadekvátního loga, byť ono je samo o sobě fajn, udělala z elegantního původního a originálního dizajnového kousku škvár s estetickou hodnotou přibaleného plastového reklamního jója. (je-li to bílé kulaté jójo.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

QUOTE(Prosek Michal @ 16.1.2010 - 18:42) 373506[/snapback]Tak můj názor je úplně opačný...já si myslím, že právě tahle decentní forma je v pohodě.Cokoli navíc a měl bych asi pocit levného reklamního předmětu a hodinky bych nenosil.Ale jak říkám, to je hodně subjektivní.

 

To je ono, vypadá to, že hodinky jste dostali proto, aby vám nečouhaly zpod manžety košile digitálky z tržnice, ale kvůli tomu se přece nemuselo čekat na to, až bude firmě 150 let. Hodinky k výročí firmy by podle mě měly vypadat jinak.

 

Tojlo, bavil jsem se prispevky, ktere jsi sem dal.... :)

Zajimalo by mne, jak by mely podle tebe vypadat hodinky k vyroci firmy. Mas nejakou inspiraci? Totiz pro mne cokoliv je "firemni" je tak nejak bezcene. Pokud se ovsem jedna o Olympiadu, sjezdy, slety, upominkove hesla, tak ty na druhou stranu mam moc rad a nekdy premyslim, jaky je za nimi pribeh..

 

Uz se tesim na odpoved.

 

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...