Jump to content

PRIM - reklamni ciferniky, propagacni hodinky

Recommended Posts

Tak můj názor je úplně opačný...já si myslím, že právě tahle decentní forma je v pohodě.Cokoli navíc a měl bych asi pocit levného reklamního předmětu a hodinky bych nenosil.Ale jak říkám, to je hodně subjektivní.

To je ono, vypadá to, že hodinky jste dostali proto, aby vám nečouhaly zpod manžety košile digitálky z tržnice, ale kvůli tomu se přece nemuselo čekat na to, až bude firmě 150 let. Hodinky k výročí firmy by podle mě měly vypadat jinak.

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je ono, vypadá to, že hodinky jste dostali proto, aby vám nečouhaly zpod manžety košile digitálky z tržnice, ale kvůli tomu se přece nemuselo čekat na to, až bude firmě 150 let. Hodinky k výročí firmy by podle mě měly vypadat jinak.

Proboha proč ten útočný tón? My se známe? To jsou všichni na tomhle serveru takový chlapáci a světáci? Myslíte si, že doteď jsem nosil digitálky z tržnice? Mimochodem od zaměstnavatele jsem je nedostal.Takže jste trochu mimo...já se domnívám, že hodinky k výročí firmy by měli působit důstojně a ne cirkusácky s nápisy na ciferníku. Toť evidentně můj poslední příspěvek.Mějte se.

Proboha proč ten útočný tón? My se známe? To jsou všichni na tomhle serveru takový chlapáci a světáci? Myslíte si, že doteď jsem nosil digitálky z tržnice? Mimochodem od zaměstnavatele jsem je nedostal.Takže jste trochu mimo...já se domnívám, že hodinky k výročí firmy by měli působit důstojně a ne cirkusácky s nápisy na ciferníku. Toť evidentně můj poslední příspěvek.Mějte se.

Kliiid ;) Me se tahle forma = individualizace na mistech ktera nejsou hned na rane libi mnohem vic nez loga na ciferniku a podobny nesmysly - nepusobi to jako reklamni hodinky a na druhou stranu se celkem nevtiravou metodou vazou k urcite firme, za me palec nahoru ;)

já se domnívám, že hodinky k výročí firmy by měli působit důstojně a ne cirkusácky s nápisy na ciferníku. Toť evidentně můj poslední příspěvek.Mějte se.

S timto souhlasim. Mne se ta decentni individualizace libi. Lepsi nez se vracet ke kreacim typu "venuje dul Julius Fucik :)". Krome toho ta korunka vypada perfektne. Byla by hovadina likvidovat jednoduchost ciselniku natistenym okridlenym sipem. Mne se tyhle skodovacky hodinky libi.

Bohužel jsou zde na fóru tací, kteří evidentně mají nějaké perverzní uspokojení z toho, když mohou být na někoho hrubí, nejlépe na nějaké nováčky. Nejlepší je se takovým podvodnickým individuím prostě vyhýbat a ignorovat je.

Bohužel jsou zde na fóru tací, kteří evidentně mají nějaké perverzní uspokojení z toho, když mohou být na někoho hrubí, nejlépe na nějaké nováčky. Nejlepší je se takovým podvodnickým individuím prostě vyhýbat a ignorovat je.

Asi by potřebovali trochu přes prsty nebo :ban:

Asi by potřebovali trochu přes prsty nebo :ban:

taky jsem si toho vsiml... a stale stejne "stare firmy"... ja je ignoruju a svet je hned veselejsi... :)

Jj hoši, ignorujte mě, ale raději se nemnožte, protože nevím, kdo by ty vaše "rozumy" četl.

• 5 weeks later...

:D :D :D :D hodnotný názor hrdého škodováka. Takové pevné postoje na chronomag patří, tedy podle mne, staré firmy. :D

Tyhle hodinky ále nejsou reklamní anžto výroční, navíc jsou to nějaký bonusy pro zaměstnance, myslím, takže menažeři na to šli od lesa a udělali reklamu tam, a tak, kde se to nechá snadno smáznout, vyměnit korunka ála příplatkový uzávěr nádrže a mám perfekt bicolor liney. Podle mě VYNIKAJÍCÍ nápad s cudnou reklamou na rubu a korunkou, která je vylepšením té stávající. Zato mi nesedí ty zlaté ručky k černým indexům, ale proti gustu nic nenamítám.

Jaký však kontrast k těm EYYC 2010, kde nenápaditá aplikace neadekvátního loga, byť ono je samo o sobě fajn, udělala z elegantního původního a originálního dizajnového kousku škvár s estetickou hodnotou přibaleného plastového reklamního jója. (je-li to bílé kulaté jójo.

Edited by cigi

• 1 year later...

QUOTE(Prosek Michal @ 16.1.2010 - 18:42) 373506[/snapback]Tak můj názor je úplně opačný...já si myslím, že právě tahle decentní forma je v pohodě.Cokoli navíc a měl bych asi pocit levného reklamního předmětu a hodinky bych nenosil.Ale jak říkám, to je hodně subjektivní.

Tojlo, bavil jsem se prispevky, ktere jsi sem dal.... :)

Zajimalo by mne, jak by mely podle tebe vypadat hodinky k vyroci firmy. Mas nejakou inspiraci? Totiz pro mne cokoliv je "firemni" je tak nejak bezcene. Pokud se ovsem jedna o Olympiadu, sjezdy, slety, upominkove hesla, tak ty na druhou stranu mam moc rad a nekdy premyslim, jaky je za nimi pribeh..

Uz se tesim na odpoved.

Tomas